Прапор єдності

24 серпня 2020 року - 17:22

33 метри. 24 міста. Сотні людей на Майдані. Кількість вкладених і пережитих емоцій вимірюванню не піддається: прапор-мандрівник, народжений на Полтавщині, дістався Києва.

Сьогодні час подякувати всім, хто придумав і реалізував ідею. Це ВАШІ старання, це ВАШЕ натхнення, це був ВАШ час і, як наслідок - наш СПІЛЬНИЙ успіх.

Єдність? Вона була сьогодні на Майдані. І проявлялась по різному. Підходили знайомі і не зовсім люди і казали: «це як торік, стало гарною традицією», «спасибі, що можна відчути себе серед своїх». А одна пані підійшла і заплакала.

- Пані, навіщо, що трапилося?

- …я зі сходу. Раніше на День Незалежності приїздиш до Києва і скрізь вишиванки, прапори, мова, пісні – все рідне. А зараз йшла від метро Хрещатик – ні прапорів, ні вишиванок… А тут бачу – свої є.

А трохи згодом з Рівного перепитали:

- Дуже зворушливо. То це той великий прапор, що і ми в Рівному підписували?

- Так, - кажу.

- Клас! Так і подумала. Такий зв'язок якийсь відчувся...

Що таке єдність? Єдність, це коли усі, як один. Сьогодні відчувалося, що ми не забули, як це – єдність. І, насправді, не так вже й важливо, 33 метри, 63 чи 133.

Важливо, що дорослим була потрібна єдність довкола УКРАЇНСЬКОГО. Важливо, що дорослі прийшли із малечею. Важливо, що ці діти бавилися під кольорами НАШОГО ПРАПОРА, а поруч були Справжні Воїни, Справжні Громадяни і Справжній Президент.

Є шанс, що цим дітям воно западе в серце і вони теж виростуть СПРАВЖНІМИ і ГІДНИМИ Громадянами СВОЄЇ країни. І якщо це станеться, значить МИ усі робили все правильно.

Віталій Гайдукевич.


Справа Громад вдячна кожному, хто залишив свої підписи на прапорі, хто тримав його сьогодні на Майдані Незалежності, хто слідкував за цим флешмобом і підтримував онлайн. 

Дякуємо, що ви з нами!