Порошенко відвідав затоплені села Прикарпаття

29 червня 2020 року - 13:45

Петро Порошенко відвідав затоплені села Прикарпаття, які постаждали у наслідок  сильних опадів, де передав мотопомпи, генератори та оплатив роботу важкої техніки для ліквідації наслідків стихії.

28 червня лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко з нардепом Миколою Княжицьким, та місцевими депутатами від «ЄС» відвідали населені пункти Надвірнянщини, які найбільше потерпіли від паводку 22-25 червня. 

На прохання волонтерів  у село Чорний Потік для ліквідації наслідків стихії передано дві мотопомпи, та два потужні генератори. Ще три мотопомпи відправлено волонтерам у Галицький район.

З Фонду Порошенка також буде оплачено роботу важкої техніки, яка критично потрібна для ліквідації наслідків негоди у Чорному Потоці.

«Чому я прийняв рішення приїхати у Чорний Потік? Тому, що мені сказали,  що влада  оминула Вас. Я приїхав сюди не щоб сварити владу. Я приїхав щоб вам допомогти. Люди просили нас про генератори, бо немає світла, ми привезли. Просили про мотопомпи, щоб відкачати воду з будинків, ми привезли.Попросили терміново знайти важку техніку, яку влада поки що не направила  у село. Ми знайшли», - сказав Петро Порошенко на зустрічі з мешканцями Чорного Потоку.

Також Петро Порошенко пообіцяв родині з Чорного потоку допомогти відновити зруйнований паводком будинок. 

«Зараз коли важко, ми маємо триматися разом. Сьогодні Ви можете розраховувати на нашу допомогу», сказав Петро Порошенко.