Порошенко повертається

12 січня 2022 року - 14:58

Провалена енергетична політика, дірки в бюджеті, війська московії під кордоном України. Як на це реагує Банкова? Кримінальними справами проти опозиції! Вони хочуть відвезти увагу, підняти рейтинги…бодай щось зробити, аби нівелювати власну нікчемність.

Влада сподівається налякати репресивним апаратом у вигляді ДБР, ГПУ і СБУ разом із ручним Печерськими судом. Проте, вони вкотре помилились - їх ніхто не боїться. Ніхто не боїться жалюгідних спроб зеленої плісняви вчергове повалити демократію в Україні.  Адже, складно налякати людей, які першими реагували військове вторгення росіян, які безпосередньо бились за незалежність у складних умовах 2014 року, які відбудовували армію.

17 січня Петро Порошенко, як і обіцяв, повертається в Україну. Його будуть намагатись затримати, аби кинути за грати по абсолютно надуманій справі, як власне, усі попередні спроби за минулі роки. Єдиним наслідком подібних дій є повалення демократії.

Ми, в свою чергу, не можемо допустити свавілля, ми маємо стати на захист демократії! Саме тому, ми будемо зустрічати лідера опозиції і реагувати протягом дня на усі події, які можуть відбуватись.


Отже, збір 17 січня о 8 ранку в аеропорту “Київ” (Жуляни)!