Невідомий автор. «Конча-Заспа».

12 червня 2020 року - 12:20

Невідома науці техніка живопису.

   На картині, що створена невідомо ким, невідомо де і з якою метою, зображено глухе, забите провінційне село під КИєвом під назвою КОнча-Заспа. Це бідне поселення, в  якому скромно животіють невтомні трудівники-ковалі блага країни. Воістину, народні слуги. Ми бачимо на картині побитіт життям приземкуваті халупки і можемо помітити, що шлях до поселення геть без ознак асфальту. Все разом наштовхує глядача на думку, що інтереси суспільства для мешканців селища стоять незрівнянно вище власного комфорту.
Президент Зеленський на картині їде на велосипеді на роботу. Його рукава закатані, фігур анапружена, адже шлях попереду довгий, ап автобус на Конча-заспу не ходе, бо це  економічно не вигідно. Та й не кожен може собі дозволити кожного дня їздити на маршрутці за 20 гривень в один кінець.
От тому – велосипед. Та й для здоров'я корисніше. Єдиною надією на транспортний прорив був Гіперлуп. Але міністр Омелян давно покинув крісло міністра. Тож надії кончазаспян розтанули, наче тойо рейтинг партії «Слуга Народу».