Леонардо Зе Вінчі. «Остання вечеря».

12 червня 2020 року - 12:19

Монументальний роспис.

    Фреска на стіні трапезної в домініканському монастирі Санта-Марія-делле-Граціе в Мілані, роботи Леонардо Зе Вінчі зображає останню вечерю Христа. Ми можемо легко здогадатися, чому вечеря ьула останньою – адже на ній присутній спецназ ДБР в масках. А оскільки в масках, значить карантин.  А значить не можна збиратися і  вечеряти в кількості тринадцяти осіб, не враховуючи обслуговуючого персоналу, позаяк маємо ознаки адміністративного правопорушення.
І зараз слідчі швиденько випишуть усім учасникам зібрання штрафи в розмірі скількісь там мінімальних зарплат, що безумовно, на тойо час дорівнювала 30 серебреників.
Але! Все це могло відбуватися в ресторані «Велюр». Втім, ні ми бачимо, що інтер'єр на картині на «Велюр» не схожий. Якби був «Велюр», то , звісно, було б так, а так – не так. І  якби то був інтер'єр «Епіцентру», але і на нього – не схоже. Тому – без варіантів. Нікому не дозволено порушувати закон і карантин, нехай ти сам господь Бог. Якщо ти при цьому, звісно, не є другом Зеленського.
Тепер лишається себе спитати, чи є Ісус другом Зеленського? Або ж навпаки – чи є Зеленський другом Ісуса? Задумайтеся над цим.