Лекція. Правове свавілля.

02 липня 2020 року - 13:09


Учасник бойових дій, ветеран російсько-української війни, військовий інструктор Маруся Звіробій запрошує охочих до боротьби на черговий інструктаж.

Лекція про тактику ведення бою на другому фронті, в правовій системі країни, практичні поради та позитивні емоції буде забезпечено.

1. СВАВІЛЛЯ ПРАВА. Ігри сучасних "мусорів". Як не потрапити під каток режиму, якщо ти активіст. До чого тут дустове мило.
2. ОБШУК. Що і як робити. Чому не треба душити СБУшників голими руками, поки вони проводять в тебе обшук. Чим можна душити. Як душити мирно і законно.
3. ДОПИТ. Як тролити слідчих на допитах. На які питання категорично НЕ ВІДПОВІДАТИ і яка стаття дає вам на це право.
4. СУД. Альтернативні варіанти підвішенню судей за ноги. Методи та засоби впливу на цю неприкосновенну касту продажних безпрєдєльщиків. Чому їх система працює самостійно й незалежно від тих, хто в неї потрапить.
5. ПРАВОВА ДЕРЖАВА. Що з тим усим робити, якщо ти просто одна маленька людина, але дуже злий українець, готовий рознести ворожий режим на друзки, аби досягти перемоги України.
6. ГРОМАДЯНСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Перспективи власного рішення про участь в боях тилового фронту. Що вам за це буде і чому ваші онуки ніколи не будуть рабами за будь якого результату вашої боротьби.

Реєстрація на лекцію