Голосуйте за найкращих!

21 жовтня 2020 року - 11:17

Багато хто запитував про кандидатів від Справи Громад, які балотуються на місцевих виборах 25 жовтня.

Шукайте своє місто та голосуйте за найкращих:

????Київ

Тимченко Олександр  – кандидат у депутати Київської міської ради по округу №12 |✅4 ЄС №4

Олена Буран – кандидатка у депутати Київської міської ради по округу №13 |✅4 ЄС №8

Мар'яна Ніцевич – кандидатка у депутати Київської міської ради по округу №8 |✅4 ЄС №4

Краско Ольга  – кандидатка у депутати Київської міської ради по округу №4 |✅4 ЄС №6

Олександр Супрун – кандидат у депутати Київської міської ради по округу №2 |✅4 ЄС №9

????Львів

Ірина Бжезінська - кандидатка у Львівську міську раду по округу №5 | ✅18 ЄС №10 

Ірина Клейменова - кандидатка у Львівську міську раду по округу №4 | ✅18 ЄС №09

Соломія Риботицька - кандидатка у Львівську обласну раду по округу №5 | ✅7 ЄС №04

????Буча

Михайло Морозовкандидат у депутати Бучанської міської ради по округу №1 |✅18 ЄС №5; кандидат у депутати Бучанської районної  ради по округу №1 | ✅18 ЄС №2

????Дніпро

Дмитро Кошка  – кандидат у Дніпропетровську обласну раду по округу №3 |✅4 ЄС №2

????Запоріжжя

Олеся Єсіна кандидатка у Запорізьку обласну раду по округу №1 | ✅10 ЄС №5

Vitaly Besedin – кандидат у Запорізьку міську раду по округу №4 | ✅12 ЄС №4

Олена Кузьменко – кандидатка у депутати Запорізької міської ради по округу №6 | ✅12 ЄС №5

Валерій Прозапас – кандидат у мери міста Запоріжжя

Danylo Osadets – кандидат у депутати Запорізької міської ради по округу №4 |✅12 ЄС №5

Андрій Хімічев – кандидат у депутати Запорізької обласної ради по округу №4 |✅10 ЄС №1

????Коломия

Віталій Гурник – кандидат у депутати Коломийської міської ради по округу №3 | ✅11 ЄС №2

????Кривий Ріг

Ангеліна Верхогляд – кандидатка у депутати Криворізької  обласної ради по округу №9 |✅4 ЄС №1

????Черкаси

Дмитро Личко – кандидат у депутати Черкаської міської ради по округу №6 | ✅10 ЄС №2

Сергій Діденко – кандидат у депутати Черкаської обласної ради по округу №6 | ✅8 ЄС №4

Мазніченко Вадим – кандидат у депутати Черкаської обласної ради по округу №3 | ✅8 ЄС №3

Олександр Дармостук – кандидат у депутати Черкаської міської ради по округу №1 | ✅10 ЄС №2

Tetiana Didenko – кандидатка у депутати Черкаської міської ради по округу №2 | ✅10 ЄС №3

Наталія Рогова – кандидатка у депутати Черкаської обласної ради по округу №4 | ✅8 ЄС №3

Неля Нагайчук – кандидатка у депутати Черкаської обласної ради по округу №1 | ✅8 ЄС №10

Інна Лук'янченко – кандидатка у депутати Черкаської обласної ради по округу №1 | ✅8 ЄС №5

Тарас Теліженко – кандидат у депутати Черкаської обласної ради по округу №2 | ✅8 ЄС №4

????Херсон

Погомій Оксана – кандидатка у депутати Херсонської міської ради по округу №3 |✅8 ЄС №1

????Хмельницький

Andrey  Kukhta – кандидат у депутати Хмельницької міської ради по округу №6 | ✅6 ЄС №6

Олександр Бройдо – кандидат у депутати Хмельницької міської ради по округу №3 | ✅6 ЄС №2

Олександр Гериш – кандидат у депутати Хмельницької міської ради по округу №5 | ✅6 ЄС №5

????Тернопіль

Михайло Паламарчук – кандидат у депутати Тернопільської міської ради по округу №3 |✅8 ЄС №3

Марія-Уляна Хаджиєва – кандидат у депутати Тернопільської районної ради по округу №2 |✅1 ЄС №5

Роман Данилюк – кандидат у депутати Тернопільської районної ради по округу №3 |✅3 ЄС №1

Вікторія Кривоніс – кандидатка у депутати Тернопільської обласної ради по округу №2 |✅3 ЄС №3

????Чернівці

Дмитро Стоян – кандидат у депутати Чернівецької міської ради по округу №4 | ✅8 ЄС №3

????Полтава

Руслана Базалук  – кандидат у депутати Полтавської міської ради по округу №6 |✅8 ЄС №1

Олександр Дедюхін – кандидат у депутати Полтавської міської ради по округу №2 |✅8 ЄС №1