Генерали не ламаються

22 жовтня 2021 року - 11:17

Як себе поводить бидло-гопнік на районе? "Сссишиш, дядя...". 

Підстава гопніку не грає ролі - головне напасти, віджати, помститися просто так. Чьоткі пацанчікі з Кварталу марять сказати "ссссишиш..." Пороху, але все не виходить. Банкова нервує і бере заручників. 

Сєпари полонених - на подвал, а режим Зеленського своїх полонених катує судилищами, ув'язненнями і вимаганням грошей. Рівно два роки тому вони намагалися поламати генерала Дмитра Марченка. Зараз  хочуть поламати генерала Ігора Павловського. Генерали не ламаються, Банкова через "продажних" суддів вимагає гроші.

Рекет епохи Зеленського, він такий. Два роки тому ми в соцмережах разом зібрали 20 мільйонів (левову частку додав Петро Порошенко). Дмитро Марченко вийшов на волю, а міг два роки бачити загратоване небо. 

Від Павловського державний рекет спершу хотів півмільярда, сьогодні - 18 мільйонів гривень. Це величезні кошти для нас усіх, але... справа розсипеться і цю заставу повернуть.  Ми витратимо її на добру і світлу благодійну справу (наприклад щось страшно-корисне подаруємо ЗСУ).

Потім. А поки ми можемо разом витягнути з тюрми людину, якій мститься режим Зеленського.Скільки ми зберемо за тиждень?  Скільки зможемо. ЯСНА РІЧ свій внесок зробить і Петро Порошенко.

Номер картки Приватбанку.  

5169 3305 2158 3853 

Для переказу з інших банків - за IBAN рахунком.  

IBAN рахунок UA483052990000026000026201853