Цього разу 72

22 липня 2021 року - 12:18

Петро Порошенко приїхав на схід, зустрівся з військовими, передав смакоту (цього разу - абрикоси) і батальйонний комплект устаткування для відеоспостереження і розвідки.

Цього разу - 72-а бригада. Цього разу - комплект коштував 576 000 гривен. Як завжди - половину зібрали ви, а другу половину сплатив Порошенко.

 Добро можна робити тихо, ніхто не сперечається і багато хто так і робить. Але тільки провокатор вимагатиме від інших робити добрі речі тихо. Добро можна робити тихо, але можна робити і голосно! Спонукаючи інших робити добро! Зібрала б Справа Громад більше мільйона гривен пожертвувань, якби ПП не показав би приклад? Риторичне питання.

Ще обов'язково будуть ті, хто почне бурчати про "погане" голосування армії. Наслідуючи їх логіку, Петро Порошенко повинен був би "образитися", махнути на все рукою і жити своїм життям. Правда? Чи знову провокатори?

І будуть ті, хто наші загальні Герої в нашій загальній Справі.

 Хто пришле 10 гривен, 200 гривен, 10 000 гривен - питання не в сумі, а в участі. Хто скаже спасибі нашим військовим. І допомагатиме їм і нам разом боротися з російською і зеленою чумою.