Частину замовлення виконано

08 серпня 2021 року - 15:17

Декілька субот поспіль ми всі разом плели маскувальні сітки для наших хлопців на фронт. І ось нарешті частина великого замовлення  поїхала на схід. Ось як про це пише Юрій Бірюков на своїй сторінці у фейсбук :


Я б ніколи не зміг уявити, що відносно "банальна" історія з перевезенням волонтерських маскувальних сіток буде так наповнена різними сенсами, шар за шаром, вузлик за вузликом. 

Тут і допомога десятка волонтерських груп і добровольців, які щосуботи приїжджали до нас в офіс плести сітки. Їм - земний уклін від одержувачів, учора я бачив щиру радість у танкістів. 

Тут і чудо-чудное, диво-дивное, маскувальні сітки в танковій роті на фронті. Це звучить якось дико, але давно втративши надію отримати що-небудь від Міноборони, вони маскують своїх ведмедиків гілками і травою. Теж варіант, так і треба робити, але КОМБІНУЮЧИ з маскувальними сітками! Яких немає, на жаль і ах.

Тут і горе-рехворматоры в сліпучих білих пальтах, які вирішили поекспериментувати з оборонними закупівлями. Закон непоганий, загалом - навіть хороший, але кострубаті стратеги примудрилися цим законом наглухо заблокувати усі закупівлі МО. Не шмогла, ну, не шмогла. ЧАСТКОВО зараз армія вже може закуповувати, але 7 серпня(сьогодні) підписане 18% річного плану закупівель? У мене погана новина - цього року маскувальних сіток не буде, готуємося плести зимові. 

Але найголовніший і несподіваніший сенс був у відповідь на мою неспеціальну і жартівливу фразу, звернену до командира роти : "А, тут одну з сіток особисто Петро Порошенко з дружиною робив". Эммм... Ну, гамма почуттів на обличчі, рефлекторне розпрямлення плечей, ось це усе - це зрозуміло. Але потім він відповів: "О, а ми дивилися фотографії, ми бачили як він це робив".

Я головний шар сенсу цієї відповіді зрозумів вже потім, по дорозі додому. Тобто, не дивлячись на болотяні завивання деяких тугодумков(особливо в цьому спеціалізується одне угрупування провокаторів в Тві) про те, що ПП повинен займатися чим завгодно, але не участю у волонтерських проектах... у армії дуже уважно стежать саме за волонтерськими проектами ПП! 

Комроти, що сидять в єбенях ООС, якого я бачив уперше в житті, чітко і ідентифікував волонтерський проект і участь в нім ПП!

Звідси танцюють два виведення... Виведення намбер раз - раз сіток цього року не буде, нам треба сплести ще багато. І фінансова допомога проекту не буде зайвою.

Виведення намбер два - чим більше репостов, тим вище шанс донести НАШУ працю до умів кінцевих споживачів інформації. Вчорашня історія тому приклад.