Барикада. 18 червня

16 червня 2020 року - 17:34


Друже, якщо ти думаєш, що у них є дно, ти помиляєшся - дна немає. Вова Київський просто здає країну по шматочку Вові Московському. Вони просто тирять народні гроші. Вони просто розвертають нас в довбаний совок.

І так - вони хочуть, щоб їм не заважали. Ні ти, ні ми, ні опозиція. Це авторитаризм, друже. Україна тепер - як Росія. Зеленський дав вказівку загратувати Порошенка. Репресивний апарат це робить - генпрокуратура, ДБР і суди почали виконувати команду "фас!".

18 червня о 14:30 в Печерному суді хочуть кинути за грати лідера опозиції. Малороси хочуть показати, що по українцях можна топтатися і ті все стерплять. Вони впевнені, що тобі "какая разніца".

Ми будемо під судом, щоб показати - громадяни не худоба. Приходь - ставай поруч, а потім буде час для політичних дискусій. Приходь - гопота боїться великої кількості порядних людей. Приходь - інакше завтра вони прийдуть за тобою.

А вони прийдуть. Розумієш, друже, для них Порох - уособлення України. Збиваючи його, вони реалізують ненависть до кожного з нас.

Виходь і ставай поруч. 

Якщо не ми, то хто?

Якщо не разом - то кінець!

P.S. Просимо вас не брати з собою ніяких заборонених предметів (ножі, зброю і т.і.). Якщо ви помітите провокації - повідомляйте поліцію та знімайте на відео.

УВАГА! Ми не збираємо людей за гроші! Якщо РАПТОМ ви побачите десь інформацію про те, що акція платна - знайте, що це фейк та повідомляйте нам.
Ми біля суду!