1 вересня. Двісті дітей героїв отримають до школи все необхідне.

22 серпня 2019 року - 15:52

1 вересня. Гладіолуси. Схвильовані першачки і їх батьки. А перед тим - довгий забіг, коли малеча обирає собі рюкзаки-олівці-зошити. Це окремий ритуал – черги, вибір «хочу такий альбом, а не цей…». Для маленької людини, це невеличкі кроки, але усвідомлені кроки в дорослість. Такі моменти лишаються в пам'яті батьків на все життя.

Тільки не усі діти могли це зробити разом із татом і мамою. Не усі батьки зможуть привести за руку дитя і спостерігати, як воно сяде за парту. Побачать, але хіба з небес. Діти загиблих героїв - наші діти. Їм допомога буде потрібна завжди. Коли виростуть – від надійних друзів. Зараз – від нас. 

Зібрати малечу до школи, це той ще клопіт. І гроші. Звідки родини, де хтось не повернувся з війни, можуть отримати допомогу? «Справа Громад» закликала ВАС це зробити і ВИ нас почули - 200 дітей отримають упаковані наплічники. Із усім необхідним до школи. 

Ми побоювалися, що достукатися влітку буде складно. Що навряд чи зберемо бодай сотню рюкзаків. Ми готувалися провалитися крізь землю від сорому, говорячи фразу «вибачте, ми не змогли зібрати гроші ДЛЯ ВАШОЇ дитини». Але ВИ відгукнулися. Двісті дітей героїв отримають до школи все необхідне. 

В масштабах країни – невеличка справа. Але із малих справ будуються великі звершення. Із активності відповідальних громадян народжується справжня