За неповних три місяці на одному з найважчих ділянок фронту «Зайцеве-Шуми-Новгородське», в 10 гірсько-штурмовій бригади загинуло 11 бійців. Для того, щоб цей список припинив поповнюватися, наших військових було необхідно озброїти комплексною і сучасною тактичною системою спостереження. Це дозволить їм безпечно спостерігати за діями противника з укриттів  за допомогою потужної електронної оптики. І не підставляючись під вогонь снайперів. 


Переваги системи в наступному:

  1.  Повний контроль за зоною відповідальності. Своєчасне виявлення будь-яких дій противника в будь-який час доби. Виявлення снайперів, розрахунків ПТРК, диверсійних груп, переміщення техніки і живої сили.
  2.  Ведення оптичної розвідки. Ця система буквально дозволяє «заглядати» в глибину їх позицій. І буквально - «в бійниці вогневих точок». А все, що потрібно вивчити глибше - робиться за допомогою сучасних засобів аеророзвідки, яка так само входить в цей комплекс.
  3. Робота на випередження. Завдяки своєчасному отриманню інформації про дії противника - здійснювати комплекс превентивних заходів. І ніколи не віддавати ворогові ініціативу.
  4. Оскільки система об'єднує всі ланки від взводу до батальйону (а далі і бригади) - вона дозволяє при необхідності керувати боєм онлайн на будь-якому рівні командування - від командира взводу до командира батальйону (а далі - штабу бригади ).

Таким чином було створено сучасну і ефективну систему, навіть дали їй ім'я - «ВІЙ». Ага. Той самий монстр, герой однойменного твору Гоголя. Який бачить все. Треба просто підняти йому повіки. І у тих кого він побачить - доля буде недовгою і незавидною. Ось ми і дамо військовим власного ВІЯ. Для їх безпеки. І для створення серйозних проблем для ворога. У 109 гірсько-штурмовому батальйоні система вже встановлена, працює, і довела свою високу ефективність та боєздатність. А гроші на неї зібрали тисячі людей - така ось народна ініціатива. Комплект для 108 гірсько-штурмового батальйону повністю профінансував Петро Порошенко. Для повного закриття фронту системою залишається встановити її на 8 гірсько-штурмовому батальйоні. І ось для цього, за пропозицією Петра Олексійовича ми відкриваємо краудфандінг. Тобто будемо діяти як завжди - разом. І дуже скоро у ще одного батальйону з'явиться потужний захист, і нові бойові можливості. 

Ось такий ВІЙ для військових. 


Потрібно

4 500 000 грн.
Зібрано

3 748 809.42 грн.  

 

Донатори


Витрачено

3 648 143.19 грн.  

 

Витрати

Номер карти

Для переказу з Приватбанку.  

5169 3305 2068 6400 


ПЕРЕКАЗАТИДля переказу з інших банків.  

5375 4115 0177 8331 
Реквізити

Для переказу з інших банків - за IBAN рахунком.  

IBAN рахунок 

 UA193052990000026002016226051

Найменування отримувача:

ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД 

Код ЄДРПОУ/ІПН: 

42992954

Назва банку: 

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Призначення платежу:

благодійна безповоротна допомога на користь ГО від ПІП!!!

Останні новини