FREE Марченко

Ми сильні лише тоді, коли ми єдині. Ви пробували колись переламати через коліно віник? Проблемно, правда? А якщо його розібрати на лозинки – легко.
Коли ми були єдині під час революції Гідності, ми звалили авторитарний режим Януковича. Коли ми були єдині у війні проти Росії, ми підняли на ноги армію і допомогли їй захистити країну. Зараз, коли країну доводиться захищати від капітулянтів у владі, державність теж має рятувати єдність. В кожному конкретному випадку: коли режим бере в заручники бойових офіцерів; коли правоохоронні структури стають репресивними і тиснуть на військових, волонтерів, активістів; коли здаються національні інтереси і проштовхується федералізація на догоду Москві…
Наша єдність – останні бойові позиції Громадян Яким Не Байдуже. І вона дієва.

По безглуздій сфабрикованій справі, Печерне судилище кинуло бойового офіцера Дмитра Марченка до СІЗО. 20 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЗАСТАВИ для військового – фантастика для офіцера, якій кілька років жив у власному робочому кабінеті. СІЗО для кіборга, тоді як відпускають додому та на волю сепарів і відвертих ворогів України – плювок в лице кожному Громадянину.

Але влада на це пішла. Що ж… Почули. Ми не можемо викупити Марченка із заручників, але ми зважилися зібрати гроші на правову допомогу. ВИ переводили від кількох сотень гривень, до десятків тисяч. Станом на вечір ВИ надали МАЙЖЕ ПІВТОРА МІЛЬЙОНА гривень!
Гроші жертвувало більше двох тисяч Громадян. Спасибі кожному. Але один мільйон, це точно менше, ніж 20. Вечором понеділка стало відомо, що свій внесок зробив ще один Громадянин – Петро Порошенко додав до зібраних коштів… все, чого бракувало - 19 мільйонів гривень.

ЗБІР КОШТІВ ЗАВЕРШЕНО. МИ МАЄМО 20 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ!

Єдність Громадян – сила. 

Спасибі усім і кожному.
Останні новини


13.01.2020


Велике iнтервью Дмитра Марченка з Наталкою Фiцич.08.01.2020

Генерал Марченко розповів про СІЗО, свої статки і про те, чому йому не соромно.
 


#FreeMarchenko16 грудня відбудеться благодійний концерт гурту "Ot Vinta". Кількість місць обмежена. Їх всього - 100. Вартість квитка - 1000 грн. Не дуже велика сума задля такої шляхетної справи! Українці своїх не кидають!
Для придбання квитків, будь-ласка, заповніть форму, вам зателефонують: