Настали такі часи. Спочатку усім світом збирали кошти для армії. Тепер, таким же чином будемо виривати з лап слуг кремля наших воїнів. 


Ми сильні лише тоді, коли ми єдині. Ви пробували колись переламати через коліно віник? Проблемно, правда? А якщо його розібрати на лозинки – легко.
Коли ми були єдині під час революції Гідності, ми звалили авторитарний режим Януковича. Коли ми були єдині у війні проти Росії, ми підняли на ноги армію і допомогли їй захистити країну. Зараз, коли країну доводиться захищати від капітулянтів у владі, державність теж має рятувати єдність. В кожному конкретному випадку: коли режим бере в заручники бойових офіцерів; коли правоохоронні структури стають репресивними і тиснуть на військових, волонтерів, активістів; коли здаються національні інтереси і проштовхується федералізація на догоду Москві…
Наша єдність – останні бойові позиції Громадян Яким Не Байдуже. І вона дієва.
По безглуздій сфабрикованій справі, Печерне судилище 11 листопада кинуло Генерал-майора, начальника головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення  ЗСУ Дмитра Марченка до СІЗО. 20 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЗАСТАВИ для військового – фантастика для офіцера, якій кілька років жив у власному робочому кабінеті. СІЗО для кіборга, тоді як відпускають додому та на волю сепарів і відвертих ворогів України – плювок в лице кожному Громадянину.
Але влада на це пішла. Що ж… Почули. Ми не змогли викупити Марченка із заручників, але ми зважилися зібрати гроші на правову допомогу. На рахунки Справи Громад, які були відкриті 12 грудня 2019 року, ВИ переводили від кількох сотень гривень, до десятків тисяч. За короткий проміжок часу ВИ надали МАЙЖЕ ПІВТОРА МІЛЬЙОНА гривень!

Гроші жертвувало більше двох тисяч Громадян. Спасибі кожному. Але один мільйон, це точно менше, ніж двадцять. Ввечері понеділка 16 грудня 2020 року  свій внесок зробив ще один Громадянин - п'ятий президент України Петро Порошенко. До зібраних нами коштів він додав все, чого бракувало - 19 мільйонів гривень.

17 грудня 2019 року генерал Марченко вийшов із СІЗО під заставу.Єдність Громадян – сила. 

Кошти зібрано !

Дякуємо усім !

Як це було