Світ виявився хиткий. Спершу ми навчилися жити із усвідомленням – в країні війна. Потім виявилося, що невидиму смерть можуть принести віруси. Виявляється їм байдуже, мільйонер ти чи безробітний, маєш маєток чи тулишся по орендах, є в тебе зв’язки або ні. Вірус закриває кордони, зупиняє бізнеса, обвалює економіку. 
Вірус зробив так, що в одній лікарняній палаті усі стали рівними. Багаті і бідні, лікарі і пацієнти. Усі стали просто людьми, яким потрібно лише одне – дихати. Навесні ми усі разом збирали допомогу продуктами, що ті, кому край як треба, мали що їсти. 
 Прийшла зима. Тепер мова йде не про ковток каші. Тепер мова йде про ковток повітря. 
Кому цей ковток повітря врятує життя? Комусь незнайомому? Нашим рідним? Нам самим? Ми не в силах передбачити. Але в наших силах допомогти. Повітря – безцінне. Але кисневі концентратори коштують цілком земних грошей. 

В кризу кожна гривня важлива, але що вартують гроші в момент, коли ти потребуєш ковток повітря?
Фонд Петра Порошенка вже почав закуповувати кисневі концентратори. Зараз ці апарати шукають на усіх доступних ринках. «Справа Громад» розпочинає збір коштів, які будуть додані до спільної скарбниці. Ми закликаємо єднати зусилля усіх, хто усвідомлює загрозу. 

Ми не зможемо підмінити собою владу, але гроші, які ми разом зберемо, дадуть вдихнути життя, а можливо стануть чиєюсь останньою надією. Пандемія змусила нас замислитися про цінність реально важливого. Ми потрібні один одному, як ковток повітря. Такий шлях. 

Потрібно

 3 500 000 грн.

Кількість концентраторів:

100 шт. Зібрано

 714 428 грн.  

Приблизна кількість:

20 шт. 

Донатори


Витрачено

707 876 грн.

Витрати

Номер карти

5169 3305 2043 6350ПЕРЕРАХУВАТИ


Реквізити

Найменування отримувача:

ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД 

IBAN рахунок 

 UA183052990000026003046205728

Код ЄДРПОУ/ІПН: 

42992954

Назва банку: 

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Призначення платежу:

благодійна безповоротна допомога на користь ГО від ПІП!!!

Останні новини