Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Серпня 2019 року - 20:37

Якщо обмін відбудеться ми будемо раді звільненню кожного українця. Однак це не можна називати обміном 33/33, адже 24 моряків Росія зобов’язана звільнити без обміну на виконання рішення морського трибуналу.

  • Таким чином це обмін 9/33, причому Україна звільнить 33 росіян, а Росія лише 9 українців для обміну.

Добре, що звільнили українців, але ми маємо розуміти, що таким чином Путін уникає відповідальності за невиконання рішення морського трибуналу у Гамбурзі, який був виграний Україною завдяки Порошенку. Завдання нової влади – лише правильно скористатися готовим рішенням.

  • Якби моряків не звільнили – вже найближчим часом по всьому світу почали б  арештовувати російські кораблі у різних портах.
  • Путін до останнього тягнув зі звільненням, щоб не допомогти на виборах Порошенку. Наразі президент Зеленський, допомога якому після виборів не заважає Росії.

За інформацією російських ЗМІ обмін затримали, бо Нідерланди оголосили протест проти звільнення Володимира Цемаха – ключового свідка у справі МН-17. Якщо він не буде в суді – це створить перешкоди для звинувачення і дозволить Росії уникнути покарання за збитий Боїнг.

  • На жаль Зеленський погодився звільнити Цемаха, хоч наслідки його звільнення могли б бути прораховані без підказок. Те, що Нідерланди мусили пояснювати наслідки є ще одним свідченням низької кваліфікації президента України.

Генпрокурор Руслан Рябошапка мав би вибачитись за свій пост. Безвідповідально поширивши інформацію про обмін, він завдав родичам додаткових моральних страждань.

  • Варто нагадати, що Руслан Рябошапка працював директором Бюро з антикорупційної політики під керівництвом Андрія Богдана, який тоді був урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики.

Поява у Лефортово Медведчука свідчить, що обмін все ж таки відбудеться і Путін дозволив своєму кумові використати його для піару.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Липня 2019 року - 18:08
Щодо 5 річниці збиття Боїнгу МН-17

Це не тільки сумна дата для багатьох людей – це ще й історія провалу брехні Росії, що була виявлена і буде покарана.

  • Від самого початку російська пропаганда докладала велетенських зусиль, щоб перекласти провину на Україну. Вигадувалися одна за другою версії, писалися тисячі сторінок текстів, знімалися сюжети і телефільм. Але марно.

Генеральна прокуратура України та СБУ активно співпрацювали з міжнародною групою розслідувачів і завдяки їх результативності Росія програла цю інформаційну війну – правду заховати не вдалось.

  • Росія могла від самого початку визнати власну провину, як це зробила Україна у 2001 році, коли помилково був збитий цивільний літак з Ізраїлю. Але тоді б увесь світ отримав доказ, що російські військові перебувають на Донбасі.

Текст скопійовано!