Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Лютого 2021 року - 20:41
Про діяльність 5 колони в Україні
 • Після перемоги Зеленського в Україну повернулася з Росії та інших країн частина одіозних представників режиму Януковича, які зрозуміли, що їм більше ніщо не загрожує. 
 • Багато з них включились у пропагандистську боротьбу проти України і переслідування опозиції. Найбільш відомі регіонали, які повернулись до Україну:
  - Андрій Портнов, заступник голови АП Януковича написав більшість заяв про уявні злочини Порошенка за якими ДБР порушило кримінальні справи. Тетяна Чорновол знайшла, що він мешкав на розкішному дебаркадері, що знаходиться у приватних володіння Ігоря Коломойського.
  - Олег Татаров, прес-секретар міністра МВС Захарченка, який виправдовував вбивства на Майдані – призначений заступником голови Офісу президента. Не звільнений навіть після порушення кримінального провадження НАБУ за підозрою у корупції.
  - Ренат Кузьмін, заступник генпрокурора, який курував переслідування опозиції, повернувся і став народним депутатом України за списком ОПЗЖ. Веде постійну пропагандистську роботу на телеканалах Медведчука.
  - Олександр Єфремов, голова фракції ПР, після кількох років перебування під слідством у СІЗО, вийшов на волю і з липня 2019 року перебуває у Києві.
  - Олена Лукаш, екс-міністр юстиції хоч у перебуває у статусі підозрюваної у корупції, нічим не обмежена і є однією з найбільш активних медіаперсон на телеканалах Медведчука.
  - Раїса Богатирьова, екс-міністр МОЗ Януковича. Повернулася до України після перемоги Зеленського і спочатку була затримана, але випущена під заставу. Наразі всі обмеження з неї знято, розслідування корупції розвалюється.
  - Михайло Охендовський, ексголова ЦВК. В 2019 році слідство закрито через брак доказів.
Справа громад
Глобальна
24 Липня 2019 року - 18:23
Єфремова звільнили, що далі?

Не зважаючи на публічні заяви Зеленського, факти такі: відкриваються кримінальні справи проти Порошенка, Бірюкова, викликають на допит Кличка, президент Зеленський вносить закон про люстрацію всіх, хто очолював опір російській агресії, а на волю виходить Єфремов.

 • Це реванш, а нова влада не відчуває, що має підтримку лише 21% дорослих українців, тож протести можливі і вони будуть, коли люди повернуться з відпусток і побачать, що результати від перемоги Зеленського отримали лише поплічники Януковича.
Текст скопійовано!