Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:28
Чому ми продовжували торгувати з Росією всі 5 років за Порошенка?

Від довоєнного часу обсяги торгівлі з Росією впали більше, ніж втричі.   П’ять років тому на Росію приходилося близько третини нашого експорту. Тепер – менше 8%.  

Частка банків з російським капіталом в банківській системі Україні скоротилася з 15% до 4%. Проти них введено санкції.

Вже три роки не купуємо газу в Росії – це наша енергетична незалежність.

Деякі підприємства ВПК, які виробляють зброю для нашої армії, до 80% залежали від постачання запчастин з Росії. Тепер ми виробляємо все самі, або купуємо точно не в Росії.


Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:17
Чому в регіонах депутати від вашої партії корупціонери?

Партія не може оновитися одразу вся. По мірі проведення виборів оновлення буде неминучим і на інших рівнях. ЄС не при владі і прилипали відпадуть самі собою, тікаючи до Зеленського.

Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:09
Звільнити всіх суддів і найняти нових! Чи можливо це?

Що не так з судовою реформою? Чому вона не працює і зараз суди допускають регіоналів в Україну? Наскільки вона завершена? Скільки суддів призначає президент?

Верховна Рада погодилася дати 300 голосів за судову реформу лише після компромісного рішення, що запровадження реформи буде поступовим і розтягнутим на кілька років. 

Ми встигли пройти тільки перший етап: сформували Верховний суд та Вищий антикорупційний суд. Навіть до другого етапу не дійшли - формування нових апеляційних судів. На третьому етапі мали бути переобрані суди першої інстанції.

Тому регіоналів повертають наразі суди, сформовані ще за всевладдя Андрія Портнова, адже суддів обирають безстроково

Єдиним шансом на перезавантаження всієї судової системи був період одразу після Революції Гідності, поки у нас ще не було легітимно-обраного президента. Але Турчинов і Аваков виявились занадто м'якими, щоб розігнати суди.

Після обрання Порошенка він постав перед необхідністю залучити підтримку Заходу - і фінансову, і військову, і політичну. А Захід не підтримує авторитарних недемократичних режимів, тому розігнати суди стало неможливим.

Суддів не призначає президент. Суддів обирає Верховна Рада за подання Вищої ради правосуддя, після конкурсу Вищої кваліфікаційної комісії суддів з урахуванням антикорупційної експертизи Громадської ради доброчесності. У випадку з Вищим антикорупційним судом перевірку кандидатів у судді проводить Громадська рада міжнародних експертів.


Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:06
Торгівля на крові чи захист держави і громадян?


Скасування блокади Донбасу так само нелогічне, як і повернення Росії в ПАРЄ. Бо в обох випадках не усунено причин прийняття рішення. 

    • Причиною блокади Донбасу стало бандитське захоплення приватної власності українських компаній в ОРДЛО. Захоплення почалися після блокади залізничного сполученням між Україною і Донбасом Семеном Семенченком і Єгором Соболевим.

До захоплення майна українських компаній Україна могла купувати вугілля видобуте на Донбасі, сплачуючи за нього українським суб’єктам підприємницької діяльності на території, яку контролює Україна, де ті, в свою чергу, платили податки.

    • Після втрати майна українських компаній продовження контрактів означало б, що Україна підтримує так звані ЛНР і ДНР, фінансуючи війну проти себе. Тому РНБО прийняла єдино-можливе рішення про блокаду.

Політична афера Семенченко-Соболева не лише була використана бойовикам для захоплення чужого майна – за оцінкам економістів внаслідок блокади воююча Україна втратила до 1% ВВП.

    • Наразі нічого не змінилося – майно в ОРДЛО не повернуте законним власникам, тому причин для зняття блокади немає.Справа громад
Глобальна
8 Липня 2019 року - 15:03
Чому люди їдуть працювати в інші країни?

Як зупинити трудову міграцію? Українці масово виїжджають за кордон.

Існують дві основні причини трудової міграції і вони тісно пов’язані між собою: низький рівень життя і війна, витрати на яку знекровлюють економіку.

Незважаючи на це державний бюджет України (витрати) зріс від 377 млрд 821 млн грн у 2014 році до 1 трлн 29 млрд грн в 2019 році – тобто у 2,7 рази.  Зростання витратної частини бюджету, як і зростання економіки - це можливість для звичайних українців жити краще не виїжджаючи за кордон.

Звісно ж влада тепер у Зеленського і питання як зупинити трудову міграцію тепер до нього. 

Наш погляд - ми за вступ України до НАТО, що є гарантією безпеки і повної зупинки бойових дій. Росія не ризикне воювати з настільки сильним супротивником як НАТО. Ми вважаємо ключовим питанням - питання безпеки і миру. А досягнемо миру – підвищиться рівень життя, з’явиться відчуття безпеки, що загальмує міграцію

Варто відзначити, що трудова міграція характерна для багатьох країн світу. Навіть без війни до 3 млн поляків виїхали на роботу за кордон. І це не зважаючи на вищий рівень життя, ніж в Україні. Подібні ж проблеми переживає Хорватія і Туреччина. 

Італія та Ірландія свого часу втратили значну частину населення. Наразі найбільша діаспора світу - ірландська, бо внаслідок міграції у Ірландії тепер мешкають лише близько 30% ірландців, які є в світі.


Текст скопійовано!