Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Лютого 2021 року - 21:39
Щодо примітивної гри Нацради на користь Медведчука
 • Національна рада з питань телебачення скасувала попередження і штраф телеканалу 112, власником якого є Віктор Медведчук.
 • За Зеленського Нацрада перетворилася на орган цензури, що переслідує виключно опозиційні ЗМІ. Щодо телеканалу Медведчука була розіграна комбінація, щоб створити враження об’єктивності.
 • Про накладення штрафу та попередження на 112 канал повідомили всі, а от зняття санкцій намагають зробити потай від громадськості.
 • Зняття санкцій зі 112 каналу свідчить про співпрацю Зеленського і Медведчука, про що заявляла народний депутат Ліза Ясько.
 • Водночас на Прямий канал накладено попередження і це є засобом тиску, бо у випадку повторного попередження телеканал може втратити ліцензію.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Грудня 2020 року - 22:31
Щодо обшуків на Прямому
 • Є сумна символічність у тому, що рішення про обшуки на Прямому стало відомим в день розгону студентів на Майдані 7 років тому. Бо замовники тиску на Прямий і ті, хто був причетний до розгону студентів – одні й ті ж самі люди.
 • Зокрема Олег Татаров, який виправдовував дії Беркуту на Євромайдані, тепер є заступником голови Офісу президента і відповідає за тиск на судові органи в інтересах президент Зеленського.
 • Так само і за Януковича переслідували телеканал ТВІ. Це однакові дії одних і тих само людей.
 • Тиск на Прямий означає, що владу не цікавлять проросійські телеканали Медведчука. Вони полюють за найпопулярнішим телеканалом, який займає українську позицію і критикує владу.
 • Захід, зокрема МВФ, не допомагає недемократичним режимам. Переслідування свободи слова – один з найголовніших маркерів демократії. 
 • Зеленський вже вивчив урок, що не можна руйнувати антикорупційні органи – тепер йому доведеться навчитись поважати вільні ЗМІ
Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Вересня 2020 року - 22:46
Щодо скасування ліцензії радіо Прямий-FM
 • Якщо Україна хоче в Європу і продовжувати мати безвіз – українська влада має підтримувати, сповідувати і дотримуватись європейських цінностей.
 • Скасування ліцензії для радіо Прямий-FM – це тиск на найпопулярніший опозиційний канал і це точно не по-європейськи. Бо свобода слова є базою, головною підвалиною європейської демократії.
 • За 5 років попередньої влади не було закрито жоден телеканал. Влада повинна вміти слухати критику, бо українці мають гарантоване Конституцією право критикувати владу, не погоджуватись з владою, збирати і поширювати таку інформацію.
 • Це рішення також ілюструє наскільки залежним є теперішній склад Національної Ради від президента та його улюблених олігархів й партнерів. Так незважаючи на трансляцію російської пропаганди і явні порушення умов ліцензії Нацрада не зачіпає телеканали Медведчука.
 • Цим рішенням Зеленський досягне протилежного – критика влади посилиться. Опозиційні телеканали та інші ЗМІ лише набудуть додаткової популярності, а президент ще раз переконає країну у своїй слабкодухості.
 • Це ще одна спроба розвернути Україну на російський шлях розвитку з керованою демократією та не критичними до влади ЗМІ.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Липня 2019 року - 13:20
Щодо обшуків НАБУ на Електриків

Те, що обшуки відбуваються за день до виборів, – це яскраве свідчення політичного тиску.

 • НАБУ більше не можна вважати незалежним органом, бо дозволяє використати себе у виборчій кампанії.

У четвер Артем Ситник на раді з питань антикорупційної політики отримав пряме замовлення від Зеленського і вже у п’ятницю виконав вказівку.

 • Офіси компанії «Богдан» розташовані у Черкасах та Луцьку. А НАБУ прийшло з обшуками на Електриків у Києві, бо там розташовано офіс народного депутата Олексія Порошенка. 

Цілком очевидно, що владою запущений механізм репресій силових «правоохоронних органів» проти Порошенка і його політичної сили. Розгортається переслідування чи не єдиної проукраїнської, проєвроатлантичної сили, яка проходить в парламент. Жодна інша політична сила такого пресингу силовиків на цих виборах не отримувала

 • Ситник, голова НАБУ, досі мовчав, а зараз ціною наступу на виборчі права намагається таким нехитрим способом зберегти собі посаду.

Вибравши шлях терору, влада забуває історію – багато «сумних» сторінок для влади пов’язані з порушеннями на виборах. Починаючи від першого українського теракту, який вчинив Мирослав Січинський проти крайового галицького намісника Потоцького  у 1909 році Потоцький займався тим, чим сьогодні НАБУ і ДБР. Тоді Мирослав Січинський вбив намісника з словами «За нечесні вибори». І закінчуючи Помаранчевою революцією, коли мільйони українців, розлючені фальсифікаціями, знесли владу Януковича.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Липня 2019 року - 13:01
Щодо закриття одного з проваджень проти Порошенка

А. Портнов на Фейсбук повідомив, що ГПУ закрила одну з кримінальних справи проти Петра Порошенка. Справа стосувалася наказу про передислокацію кораблів ВМС, які були захоплені росіянами.

Це перемога здорового глузду. Якщо б ДБР продовжило розслідувати це провадження, на допит довелося б викликати моряків вже після їх повернення з російського полону.

У випадку існування такої справи виникала юридична колізія через рішення Морського трибуналу у Гамбурзі, який уже підтвердив правомірність дій України.

 • Тому існування кримінального провадження створювало враження, що ми не визнаємо рішення трибуналу, одночасно вимагаючи його виконання від Росії.

Необхідно добиватися закриття усіх проваджень проти Порошенка, як політично вмотивованих. Наприклад, провадження за заявою Портнова про «злочинний» наказ про контрнаступ у 2014 році може призвести до допитів тих, хто звільняв Донбас від окупантів.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Липня 2019 року - 18:01
Щодо допиту Петра Порошенка у ДБР

Допит Порошенка – частина російського реваншу. Лідера ЄС навмисно викликають на допит до закінчення виборчої кампанії, щоб використати сам факт допиту для чорного піару проти ЄС.

 • Насправді Петро Порошенко так і не отримував жодної повістки від жодного слідчого органу, в тому числі і ДБР. І сьогодні перебуває на міжнародних зустрічах в Європарламенті, де захищає інтереси України.

Відкриті кримінальні провадження, за якими звинувачують Порошенка, мають чітко виражений політичний характер. Наприклад, звинувачення у контрнаступі 2014 року, завдяки якому було звільнено 2/3 Донбасу, або через наказ про передислокацію кораблів ВМС.

 • Якщо дати хід цим справам, на допити будуть викликати не лише Порошенка, але й наших захисників, військових, добробатівців та моряків після звільнення.

Показово, що знову напередодні прес-брифінгу голови ДБР Романа Труби екс-заступник голови адміністрації Януковича — Андрій Портнов вже анонсував у своєму телеграм каналі «нову повістку» для Петра Порошенка.

 • Портнов навіть не приховує політичних мотивів переслідування Порошенка та Європейської солідарності, коли пише, що п’ятий Президент має «пройти абсолютно всі етапи тих же процедур, які пройшли за його вказівкою тисячі українців». Очевидно, тут йдеться про посібників режиму Януковича, які розстрілювали людей на Майдані та привели в Україну війну.

Голова ДБР Роман Труба став інструментом в руках Портнова і російського реваншу в Україні.

Текст скопійовано!