Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Грудня 2020 року - 21:25
Печерський суд продовжив справу про помсту Порошенку за захист держави

Печерський суд продовжив на рік розслідування проти Порошенка за організацію контрнаступу у 2014 році – адвокат Головань 

 • Провадження було відкрите за заявою нардепа з ОПЗЖ Шуфрича за організацію контрнаступу у 2014 році. І хоч зрозуміло, що захист країни та її незалежності і кордонів є не правом, а обов’язком, ДБР продовжує робити вигляд, що там є склад злочину.
 • Якщо Порошенко може бути звинувачений за наказ про контрнаступ для звільнення України, значить і українських військових в перспективі можуть притягнути до відповідальності, як злочинців.
 • Справи проти п’ятого Президента координуються Офісом Зеленського, який ставить силовикам завдання щодо переслідування Порошенка, як лідера опозиції від якої він відчуває загрозу.    
 • Насправді справа за контрнаступ мала б бути негайно закритою після виступу президента Зеленського, де він говорив про необхідність захисту України від зовнішнього ворога.
 • Такі справи продукує так звана «юридична команда» Портнова-Татарова, які й координують всі ці десятки кримінальних справ, спрямовані проти опозиції, проти п’ятого Президента України Порошенка і його політичної сили в інтересах держави-агресора, в інтересах Росії. 
 • Спільний мотив, який об’єднує більшість звинувачень, - помста за шкоду інтересам Росії:
  - Про контрнаступ – поста за збройний опір Росії та звільнення території України
  - Про передислокацію кораблів – помста за програш Росії в морському трибуналі
  - Про Мінські угоди – помста за зовнішньополітичний програш Путіна


Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Грудня 2020 року - 22:36
Щодо вирішення кризи з Конституційним судом.
 • Конституційний суд має залишатись незалежним від влади – це аксіома. А от добір кандидатів у судді КС можна і слід проводити відкрито з залучення міжнародних експертів.
 • Зміни до процедури відбору кандидатів на суддів КС описує законопроект підготовлений Петром Порошенком. Зокрема в ньому передбачена експертиза Громадської Ради Міжнародних Експертів ГРМЕ, яка вже була з успіхом застосована під час формування нового Верховного суду.
 • Опозиція наполягає на розгляді законопроекту Порошенка, але монобільшість відмовляється з суто політичних причин. Наразі слуги роблять усе, щоб проходили лише пропозиції президента Зеленського, а тим більше не лідера найбільшої опозиційної партії.
 • Пропозиція яку розглядають у Зеленського, збільшує кількість суддів для повноважності КС,  що може допомогти в одних ситуаціях, але заважати в інших.
 • Фактично у КС діє загальний принцип - 2/3 складу для прийняття важливих рішень. Для ВР (450 депутатів) – це 300 нардепів. Для КС (18 суддів) – згідно закону про КС така кількість робить суд повноважним приймати рішення.
 • Якщо збільшити кількість суддів більше 12-ти, засідання КС буде легше заблокувати неявкою частини суддів на засідання. Тим більше Президент і парламент вносять кандидатури по 6 суддів
Справа громад
Глобальна Фейсбук
8 Листопада 2020 року - 20:42
Щодо заклику ЄС провести чесний конкурс для кандидатів у судді КС
 • Громадська Рада Міжнародних Експертів створена і працювала під час формування Вищого Антикорупційного Суду. Петро Порошенко закликав до повторного проведення конкурсу з відбору кандидатів у судді Конституційного суду з залученням ГРМЕ.
 • Всі, хто підтримував раніше створення цією Ради, зокрема Голос та громадські антикорупційні організації, мали б підтримати заклик Порошенка. Фракція ЄС подала відповідний законопроект про залучення ГРМЕ і цього разу до доукомлектації Конституційного суду.
 • Те, що монобільшість Зеленського не підтримали кандидатури інших фракцій – прогнозовано. А от те, що вже відібраний кандидат Слуг не був винесений на голосування може бути результатом критики опозиції, яка звернула увагу на непрозоре проведення конкурсу.
 • Деякі телеграм канали розповіли, що кандидата від Зеленського підбирали Венедиктова і Портнов. Можна не сумніватись, що вони з легкістю підібрали б всі 18 суддів Конституційного суду, якби Зеленському вдалося його повалити.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Листопада 2020 року - 21:30
Щодо дискусії навколо Конституційного суду
 • За інформацією, яку оприлюднив Юрій Бутусов, НАБУ володіє записами перемовин одіозного судді Вовка з Портновим та Богданом (тоді головою Офісу президента) про обрання Олександра Тупицького головою КС.
 • Це вказує на те, що автор рішення про скасування декларування знаходиться на Банковій. Тим більше, що у випадку з розпуском парламенту КСУ вже один раз слухняно підіграв президенту.
 • Натомість три з чотирьох суддів, яких призначив Петро Порошенко, проголосували проти скасування декларування та проти обмеження повноважень НАЗК.
 • Ірина Геращенко, виступаючи на Погоджувальній, також звернула увагу, що обурена реакція Зеленського з’явилася лише після того, як рішення Конституційного суду розкритикували наші західні партнери.
 • Якщо в ході розслідування НАБУ зробить висновок, що на рішення Конституційного суду впливають чиновники Офісу президента, то перезавантажувати потрібно не лише КСУ, але й Офіс президента.
 • Якщо звільняти суддів КСУ за упереджені і неправосудні рішення, то що робити з Верховною Радою, адже її перевибори влітку 2019 року були також схвалені цим складом КСУ?
 • Не менш важливим є питання, хто буде впливати на формування нового складу КСУ, щоб зробити його на 100% «своїм» для Зеленського?
 • Неофіційна група юристів, що у Зеленського здійснює взаємодію з судами, складається з одіозних юристів, відомих своїми зв’язками в Росії: Андрій Портнов (юрист Януковича), Олег Татаров (прес-секретар Захарченка) , Андрій Смірнов (Адвокат Єфремова).
 • Використавши штучно створену кризу, поваливши теперішній, далекий від ідеального, склад Конституційного суду, ми можемо отримати значно гірших суддів, які нечувано посилять владу президента і вплив проросійського лобі.
 • Після такого реваншу у Конституційному суді, він затвердить будь-які рішення по Донбасу – і вибори під дулами автоматів бойовиків, і фактичну федералізацію України.
 • У зв’язку з цим симптоматично звучить зізнання секретаря РНБО Олексія Данілова: «Ряд останніх подій, пов’язаних з рішенням КС, дають підстави вважати, що існує цілісний план, спрямований проти основ української державності».
 • Нам треба зберегти антикорупційні органи, зберегти боротьбу з корупцією і одночасно зберегти демократію.
 • Варто нагадати, що на відміну від Слуг, інші політики спокійно проходили декларування та перевірки декларацій з 2016 року. Відтак справді зацікавленими у скасуванні декларацій та повноважень НАЗК є не старі, а нові депутати та чиновники, які цього хочуть уникнути.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Вересня 2020 року - 22:48
Щодо рішення Печерського суду на користь Суркісів
 • Не можна дозволяти, щоб ухвала для забезпечення позову де-фато виконувала вимоги позивача. Інакше судовий процес по суті стане непотрібним. Це профанація правосуддя.
 • Суркіси недаремно звернулися до Печерського суду, проігнорувавши те, що по-суті справа розглядається у Верховному суді. Печерський суд – найбільш кишеньковий суд для Портнова, роль якого хоч і за лаштунками, але визначальна.
 • Зеленський не в змозі захистити державний банк Приватбанк від розкрадання, або свідомо не хоче цього робити, адже «повернення» 7 млрд грн Суркісам відкриває дорогу до повернення понад 29 млрд грн Коломойському, його спонсору на виборах.
 • Слуги народу вимушено захищатимуть державний «Приватбанк», бо від цього залежить співпраця з МВФ. Однак варто нагадати, що прийняття антиколомойського закону про заборону повернення Приватбанку колишнім власникам стало можливим тільки завдяки голосам опозиції.
 • Демонтаж антикорупційної системи: звільнення Холодницького, тиск на Ситника та громадських активістів-антикорупціонерів є зачисткою та підготовкою до повернення з Приватбанку велетенської суми. Ці гроші були вкрадені колишніми власниками, а тепер їх хочуть повторно витягнути олігархи за рахунок держави.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Вересня 2020 року - 22:15
Щодо записів про зв’язок судді Вовка і ВРП

НАБУ: «Детективи задокументували не тільки окремі факти вчинення корупційних злочинів, а й викрили цілу систему керованого правосуддя, яке не лише сприяло особистому збагаченню суддів, а й використовувалося головою ОАСК як інструмент захоплення ним влади у судовій системі.»

Тепер зрозуміло чому суддю Вовка настільки турбувало призначення двох членів ВРП президентом Порошенком – зміна розкладу голосів у цьому органі могла перешкодити Вовку незаконно збагачуватись.

 • Загалом розмови в ОАСК, які розслідує НАБУ, свідчать, що принаймні дві справи проти Порошенка були політичним переслідуванням, а їх аргументація була сфабрикована. Це справа про призначення двох членів Вищої Ради Правосуддя та справа про нібито відсутність парламентської коаліції. Не дивно, що обидві справи вже закриті рішенням генпрокурора.
 • Як свідчать записані розмови, у Вовка вирішили атакувати дві кандидатури президента до ВРП.  Пізніше, спираючись на рішення ОАСК за заявою Портнова ДБР порушило кримінальну справу про нібито узурпацію влади президентом Порошенком шляхом призначення двох членів ВРП.
 • На підставі висновку ОАСК про нібито відсутність коаліції Зеленський розпустив ВР 8 скликання достроково. В свою чергу Андрій Портнов також використав ухвали судді Вовка для ініціювання кримінальних справи проти п’ятого президента.
 • Тому не виключено, що невдовзі Портнов також стане одним із фігурантів  справи НАБУ.
 • Виходячи зі змісту розмов, Вовк хотів помститись владі, яку тоді очолював Порошенко. Надто заважали його суддівському «бізнесу». Навесні 2019 року Вовк шантажував представників влади можливістю розгляду заяви одіозного Андрія Деркача про відсутність коаліції у ВР.
 • Пізніше проти Порошенка та Парубія була заведена кримінальна справа про відсутність коаліції за заявою того ж Портнова. Це може означати, що Портнов координував свої дії з випускником вищої школи КГБ Андрієм Деркачем.
Текст скопійовано!