Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Жовтня 2020 року - 23:07
Щодо заяви Зеленського про оперативну незалежність САП і НАБУ
 • Це ще одне підтвердження брехливості Послання президента. Достатньо пригадати тиск на Холодницького та спробу після його відставки протягнути на посаду голови САП нардепа Слуги народу.
 • Не набагато краще почуває себе НАБУ. Конституційний суд визнав указ про призначення Артема Ситника незаконним. Може тому цілий ряд справ проти депутатів-слуг або не порушувався, або порушувався тільки після рішення суду.
 • Тиск та знищення антикорупційної інфраструктури, створеної за Порошенка, викликало активні протесту країн Європи і лише після цього у Зеленського пригальмували.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Жовтня 2020 року - 16:51
Щодо відповіді на питання «хто здав Крим»?
 • Окупація Криму почалася з 21 лютого, коли армія та МВС були дезорієнтованими і некерованими.  Старий президент втік, а легітимність виконувача обов’язків була не зрозуміла.
 • Варто нагадати, що навіть у Києві поліція більше тижня не виходила на роботу і багато вулиць патрулювали мешканці, об’єднуючись в дружини.
 • Головних винуватців здачі Криму два: Віктор Янукович, який закликав ввести війська Росії в Україну, та Володимир Путін, який віддав такий наказ.
 • Рішення апеляційного суду, який підтвердив вирок Януковичу у державні зраді, позбавляє сенсу кримінальну справу за звинуваченнями у здачі Криму і виставляє Зеленського вчергове на посміховисько.
 • Наполегливі заяви Зеленського про те, що мають відповісти ті, хто здав Крим, тепер остаточно мають чіткого адресата – Януковича.

З вироку суду: «Протягом кінця лютого - початку березня 2014 року російським військовослужбовцям, за допомогою нерегулярних паравійськових підрозділів так званої "самооборони" і "козаків", вдалося ... здійснити повну військову окупацію частини України - півострова Крим.

При цьому військовослужбовці Російської Федерації діяли безпосередньо на виконання наказів та політичних завдань вищих посадових осіб Російської Федерації, які не лише координували дії військових, але і реалізовували інші засоби боротьби (дипломатичні, ідеологічні та інформаційні), маючи на меті окупацію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а надалі - анексію

Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Серпня 2020 року - 21:05
Щодо справи Суркісів та ролі Печерського суду
 • У п’ятницю ввечері Печерський суд ухвалою зобов’язав Приватбанк продовжувати обслуговувати депозити фірм Суркісів – сплачувати відсотки за вкладами. Приватбанк заперечує, оскільки депозитів не існує, вони були конвертовані у акції банку під час націоналізації.
 • Розрахунок Суркісів зрозумілий: якби Приватбанк виконав ухвалу Печерського суду, - це стало б підставою в інших судах стверджувати, що банк сам не визнає процедури обміну депозитів на акції.
 • Тепер Печерський суд збирається розглянути прохання позивачів встановити Порядок виконання ухвали, за якою стягнути тіло депозитів і нараховані проценти на користь позивачів. Тобто, Суркіси просять суд стягнути кілька мільярдів з ПриватБанку на користь шести британських компаній, заснованих офшорами.
 • Варто нагадати, що за Порошенка ні Коломойський, ні Суркіси не могли досягати таких результатів у судах проти державного Приватбанку. Це ще раз підкреслює як Зеленський розраховується з олігархам за фінансову підтримку на виборах.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 20:58
Щодо термінового завершення досудового слідства
 • Сьогодні відбулася ще одна важлива моральна перемога Порошенка та його адвокатів у суді – вони примусили прокуратуру показати свій панічний страх і хаотичні дії.
 • Істерика прокурорів, які раптово захотіли завершити досудове слідство – прямо пов’язана з заявою Олега Корецького. Ще учора ввечері прокуратура вимагала від суду продовження терміну слідства на 3 місяці.
 • Корецький готовий розповісти публічно про деталі фальсифікації справи в суді. Але термінове завершення досудового слідства може перешкодити розслідуванню фальсифікацій, що вигідно прокуратурі та ДБР.
 • Прокуратура завила, що закриття досудового розслідування має наслідком зняття будь-яких вимог застосування запобіжного заходу до Петра Порошенка.
 • Насправді будь-який запобіжний захід до Порошенка від початку не мав смислу через безпідставність звинувачення та необгрунтованість аргументів прокуратури.
 • Прокуратура, звинувачення злякалися, дали задній хід, відступають, розуміючи безперспективність справ за брехливими звинуваченнями.
 • Була навіть фальсифікована постанова генпрокурора про закриття досудового слідства датована 7 липня, тим часом рішення суду про продовження досудового розслідування на її вимогу прийняте 8 липня. Щоб з’ясувати питання цієї плутанини з датами до суду як свідок має бути викликана генпрокурор.
 • Виникає юридична перспектива порушення кримінального провадження вже проти заявника А. Портнова та слідчих, які фальсифікували справу у ДБР за статтею 383 Кримінального кодексу.
 • Стаття 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Липня 2020 року - 17:35
Щодо суду над Порошенком
 • Генеральний прокурор Венедиктова, зробивши відеозаяву по судовому процесу, стала його учасником, а тому вимога адвокатів відвести генерального прокурора є обгрутованою.
 • Запропонувавши Порошенку в суді доводити свою невинуватість, генпрокурор Венедиктова продемонструвала свою некомпетентність та упередженість, знехтувавши конституційним правом громадян на презумпцію невинуватості. Обов’язок доводити вину лежить на слідстві, а не громадянах. Абсурдно, але Венедиктова оголосила винними всіх громадян України, якщо вони не доведуть зворотного у суді.
 • Порошенка звинувачують, що призначення Семочки нібито завдало збитків державі у розмірі його зарплати за півроку. Але Семочко виконував роботу і згідно КЗПП отримав винагороду за свою працю – це не збиток держави, а її обов’язок заплатити.
 • Реальний збиток Семочко, як перший заступник СЗР, завдав Росії, яка є була об’єктом його вивчення і роботи, як розвідника. Для чого ж ДБР захищає інтереси Росії? Хіба можна за таке звинувачувати Порошенка?

Не тільки ця, але й інші справи проти Порошенка об’єднує те, що постраждали інтереси Росії, а не України.

 • У справі про контрнаступ державною зрадою було б, якби Президент Порошенко не віддав такого наказу і він визнає, що наказав звільняти нашу країну. Але постраждала Росія, яка втратила частину окупованих територій.
 • У справі про передислокацію кораблів Порошенко визнає, що ухвалив таке рішення. Але постраждала Росія, яка за рішення Морського трибуналу ООН змушена була повернути кораблі та моряків Україні.
 • У справі про Мінські угоди Порошенко визнає, що підписав їх і намагався імплементувати в парламенті. Але постраждала Росія на яку наклали і досі продовжують накладати санкції за невиконання Мінських угод.
 • Організоване прокурорське угруповання, яке розслідує справу призначення Семочка, спожило мільйони гривень грошей платників податків, але так нічого і не змогло довести з 28 травня 2019 року. 9 липня завершується термін досудового слідства і найбільш правосудним рішенням судді було б повернути і закрити цю справу.
 • Запобіжний захід  - особисте зобов’язання накладено на 8 днів, бо через тиждень і один день завершується термін досудового слідства.
 • Виглядає, що головна мета запобіжного заходу – обмежити можливий виїзд Порошенка за кордон.
 • Клопотання про запобіжний захід, що виходить від генерального прокурора чомусь є усним, а не письмовим – таким чином прокуратура робить вигляд, що пані Венедиктова не є учасником процесу і тому не може бути відведена.

Заяви прокуратури про величезний вплив, який нібито справляє Порошенко на слідство, не відповідає найслабшому запобіжному заходу, якого просять. Влада боїться затримувати Порошенка, розуміючи до якого збурення це може призвести.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Червня 2020 року - 21:04
Щодо сутичок під судом по Стерненку
 • У справі Стерненка йдеться про право українців на самозахист. Громадського активіста переслідували в Одесі за його активну позицію. Нападали тричі. Перший раз його побили 07.02.2018, але нападників не знайшли. 01.05.2018 напали вдруге і могли вбити пострілом в голову. Втретє напали 24.05.2018, Стерненко почав захищатись і ножем смертельно поранив одного нападника.
 • Народні депутати Європейської Солідарності і Голосу разом були на суді, щоб виявити моральну підтримку Стерненку, якого хочуть кинути за грати за те, що він врятував своє життя.
 • Затримання протестуючих під судом очевидно мало якісь формальні приводи, але насправді переслідування Стерненка і спроби взяти його під варту, стали основною причиною загострення. Адже якби існувала довіра до суду і запобіжний захід був м’яким, таких протестів би не було.
 • Поліція легко йшла на конфлікт, не стримуючи себе від агресивних дій по відношенню до протестуючих. Їх не просто штовхали – їх били. Виникає враження свідомого загострення теми, щоб викликати ще більші протести.
Текст скопійовано!