Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Березня 2021 року - 21:53
Про скасування спец конфіскації Одеського НПЗ С.Курченка
 • Кропивницький апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції і направив на новий розгляд кримінальне провадження, в якому була застосована спец конфіскація Одеського нафтопереробного заводу С. Курченка
 • Після перемоги Зеленського до України повернувся Андрій Портнов, який за згоди нового президента, відновив і посилив контроль за судовою системою, втрачений після Революції гідності.
 • 2 роки зволікання Зеленського з проведенням судової реформи дозволили провести цілий ряд рішень, якими повернули пільги для бізнесів олігархів, а тепер дійшло і до повернення конфіскованої власності поплічникам Януковича.
 • Сергія Курченка називали гаманцем Януковича. Після 2014 року він утік з території України і з часом отримав вплив та власність на окупованих територіях Донбасу, а тому може вважатися фінансистом терористів, яким платить податки та надає допомогу.
 • Скасування спецконфіскації Одеського НПЗ створює поганий прецедент. Варто пам’ятати про 1,5 млрд доларів, які також були конфісковані рішенням суду. Якщо після закінчення термінів апеляції Кропивницький суд зміг повернути Одеський НПЗ, то що заважає сумновідомому Баришівському суду повернути 1,5 млрд дол фірмам, пов’язаним з Януковичем?
 • Рішення Кропивницького апеляційного суду краще говорять про справжнє політичне спрямування президента Зеленського ніж сотні його заяв. Не треба забувати, що заступником голови Офісу президента працює ставленик Портнова – Андрій Смірнов.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Березня 2021 року - 21:26
Щодо справи Стерненка по-суті

У справі про викрадення Сергія Щербича звинувачення має надзвичайно слабку доказову базу.

 • Факт викрадення встановлено виключно з показів потерпілого. Єдиним доказом, окрім слів потерпілого, який є зацікавленою особою, є білінг групи мобільних, що рухалися разом протягом певного часу. При цьому білінг не вважають прямим доказом;
 • Слідство не довело задуму здійснити злочин. Для того, щоб пред’явити підозру за статтею «розбій» Стерненка звинуватили у крадіжу 330 грн. Але навіть це звинувачення грунтується виключно на показах потерпілого;
 • Щоб довести розбій Стерненка звинувачують у тому, що він стріляв з травматичного пістолета. Єдиний доказ – впізнання пістолета потерпілим. Ідентифікувати резинові кулі і прив’язати їх до пістолета Стерненка не вдалось;
 • Яким чином з такими слабкими доказами вдалося довести статтю розбій і засудити хлопця на 7 років? Виключно тому, що громадським захисником потерпілого Щербича був куратор судової системи Андрій Портнов.
 • Тому протести біля Офісу президента Зеленського були цілком виправдані – це саме він дав Портнову відновити вплив і розставити своїх людей від Вищої Ради Правосуддя і до Офісу президента (О. Татаров).
Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Березня 2021 року - 21:24
Щодо проекту закону про внесення змін до Закону "Про судоустрій і статус суддів" №3711-д
 • У Зеленського пропонують закон "не про самоврядування суддів", а закон "про ліквідацію суддівського самоврядування і суддівську диктатуру ВРП"
 • З позитиву - скасовується обмеження чисельності суддів Верховного суду в 100 осіб, кількість визначається «до 200».
 • Для Зеленсткого в цьому обмеженні вже немає політичного змісту, бо під час скорочення найбільш нелояльних суддів «пішли», а тих небагатьох, що залишились тепер розбавлять новими, які будуть слухати куратора від президента.
 • Зате розширюється компетенція Вищої ради правосуддя, яку тепер контролює Портнов - обмежується самостійність ВККС:
  - ВККС тепер буде погоджувати з ВРП форму та зміст заяви про участь у доборі кандидатів на посаду судді, і навіть самі анкети кандидатів на посаду судді;
  - ВККС тепер буде погоджувати з ВРП Порядок іспиту та методику оцінювання його результатів;
  - ВККС буде погоджувати з ВРП Порядок проходження спеціальної підготовки кандидатами на посаду судді;
  - ВККС буде погоджувати з ВРП Порядок складення кваліфікаційного іспиту та методику оцінювання кандидатів;
  - ВККС буде погоджувати з ВРП Положення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді.
 • Звужуються можливості міжнародних організацій, які входять до конкурсної комісії з відбору кандидатів у члени самої ВККС - експертів від міжнародних організацій також відбиратиме ВРП
Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Лютого 2021 року - 16:45
Щодо позову 1+1 проти Порошенка
 • Плюси оскаржують такі слова Порошенка: «Коломойський контролює інформаційну політику 1+1». Це щира правда, адже олігарху належить близько 80% власності телеканалу, навіть якщо вона записана на підставних осіб.
 • Але можливо на Плюсах хочуть признатися, що інформаційну політику контролюють міноритарні акціонери? Близько 20% каналу належить давньому партнеру Медведчука по СДПУ(о) Григорію Суркісу та дружині Медведчука Оксані Марченко.
 • Порошенко був правий, але не точний. Правильно сказати, що інформаційну політику телеканалу 1+1 контролюють спільно Коломойський і Медведчук.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Грудня 2020 року - 19:58
Щодо заяви Януковича, який хоче бути присутнім на судовому процесі
 • Варто всіляко підтримувати таке бажання звинуваченого. Але після приїзду екс-президента до Києва потрібно забезпечити йому цілодобову охорону у добре захищеній камері Лук’янівського СІЗО.
 • Це вже другий судовий процес над Януковичем – цього разу у справі про розгін Майдану. Раніше за генпрокурора Луценка екс-президент був засуджений за державну зраду до 13 років позбавлення волі.
 • Формально за словами прокурора процедура за якою Печерський райсуд Києва розглядатиме клопотання про обрання запобіжного заходу Януковичу, не передбачає його участі у судовому засіданні навіть через відеозв'язок.
 • Янукович хоче знову отримати можливість через ЗМІ апелювати до всіх українців. Не йдеться про підготовку до повернення екс-президента, який втік до Росії – радше це реванш над Майданом і таке звернення Янукович використав би для звинувачень.
 • Янукович активізувався, бо зчитує сигнали, які говорять про реванш і про можливість повернутися і йому: порушено справу, де майдан називають переворотом; юристи Януковича відновили свій вплив - Портнов керує Печерським судом, а Кузьмін взагалі став депутатом; переслідують учасників Майдану Петра Порошенка, Тетяну Чорновол, Андрія Парубія та багатьох інших
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Жовтня 2020 року - 23:07
Щодо заяви Зеленського про оперативну незалежність САП і НАБУ
 • Це ще одне підтвердження брехливості Послання президента. Достатньо пригадати тиск на Холодницького та спробу після його відставки протягнути на посаду голови САП нардепа Слуги народу.
 • Не набагато краще почуває себе НАБУ. Конституційний суд визнав указ про призначення Артема Ситника незаконним. Може тому цілий ряд справ проти депутатів-слуг або не порушувався, або порушувався тільки після рішення суду.
 • Тиск та знищення антикорупційної інфраструктури, створеної за Порошенка, викликало активні протесту країн Європи і лише після цього у Зеленського пригальмували.
Текст скопійовано!