Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 20:58
Щодо термінового завершення досудового слідства
 • Сьогодні відбулася ще одна важлива моральна перемога Порошенка та його адвокатів у суді – вони примусили прокуратуру показати свій панічний страх і хаотичні дії.
 • Істерика прокурорів, які раптово захотіли завершити досудове слідство – прямо пов’язана з заявою Олега Корецького. Ще учора ввечері прокуратура вимагала від суду продовження терміну слідства на 3 місяці.
 • Корецький готовий розповісти публічно про деталі фальсифікації справи в суді. Але термінове завершення досудового слідства може перешкодити розслідуванню фальсифікацій, що вигідно прокуратурі та ДБР.
 • Прокуратура завила, що закриття досудового розслідування має наслідком зняття будь-яких вимог застосування запобіжного заходу до Петра Порошенка.
 • Насправді будь-який запобіжний захід до Порошенка від початку не мав смислу через безпідставність звинувачення та необгрунтованість аргументів прокуратури.
 • Прокуратура, звинувачення злякалися, дали задній хід, відступають, розуміючи безперспективність справ за брехливими звинуваченнями.
 • Була навіть фальсифікована постанова генпрокурора про закриття досудового слідства датована 7 липня, тим часом рішення суду про продовження досудового розслідування на її вимогу прийняте 8 липня. Щоб з’ясувати питання цієї плутанини з датами до суду як свідок має бути викликана генпрокурор.
 • Виникає юридична перспектива порушення кримінального провадження вже проти заявника А. Портнова та слідчих, які фальсифікували справу у ДБР за статтею 383 Кримінального кодексу.
 • Стаття 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Липня 2020 року - 17:35
Щодо суду над Порошенком
 • Генеральний прокурор Венедиктова, зробивши відеозаяву по судовому процесу, стала його учасником, а тому вимога адвокатів відвести генерального прокурора є обгрутованою.
 • Запропонувавши Порошенку в суді доводити свою невинуватість, генпрокурор Венедиктова продемонструвала свою некомпетентність та упередженість, знехтувавши конституційним правом громадян на презумпцію невинуватості. Обов’язок доводити вину лежить на слідстві, а не громадянах. Абсурдно, але Венедиктова оголосила винними всіх громадян України, якщо вони не доведуть зворотного у суді.
 • Порошенка звинувачують, що призначення Семочки нібито завдало збитків державі у розмірі його зарплати за півроку. Але Семочко виконував роботу і згідно КЗПП отримав винагороду за свою працю – це не збиток держави, а її обов’язок заплатити.
 • Реальний збиток Семочко, як перший заступник СЗР, завдав Росії, яка є була об’єктом його вивчення і роботи, як розвідника. Для чого ж ДБР захищає інтереси Росії? Хіба можна за таке звинувачувати Порошенка?

Не тільки ця, але й інші справи проти Порошенка об’єднує те, що постраждали інтереси Росії, а не України.

 • У справі про контрнаступ державною зрадою було б, якби Президент Порошенко не віддав такого наказу і він визнає, що наказав звільняти нашу країну. Але постраждала Росія, яка втратила частину окупованих територій.
 • У справі про передислокацію кораблів Порошенко визнає, що ухвалив таке рішення. Але постраждала Росія, яка за рішення Морського трибуналу ООН змушена була повернути кораблі та моряків Україні.
 • У справі про Мінські угоди Порошенко визнає, що підписав їх і намагався імплементувати в парламенті. Але постраждала Росія на яку наклали і досі продовжують накладати санкції за невиконання Мінських угод.
 • Організоване прокурорське угруповання, яке розслідує справу призначення Семочка, спожило мільйони гривень грошей платників податків, але так нічого і не змогло довести з 28 травня 2019 року. 9 липня завершується термін досудового слідства і найбільш правосудним рішенням судді було б повернути і закрити цю справу.
 • Запобіжний захід  - особисте зобов’язання накладено на 8 днів, бо через тиждень і один день завершується термін досудового слідства.
 • Виглядає, що головна мета запобіжного заходу – обмежити можливий виїзд Порошенка за кордон.
 • Клопотання про запобіжний захід, що виходить від генерального прокурора чомусь є усним, а не письмовим – таким чином прокуратура робить вигляд, що пані Венедиктова не є учасником процесу і тому не може бути відведена.

Заяви прокуратури про величезний вплив, який нібито справляє Порошенко на слідство, не відповідає найслабшому запобіжному заходу, якого просять. Влада боїться затримувати Порошенка, розуміючи до якого збурення це може призвести.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Червня 2020 року - 21:04
Щодо сутичок під судом по Стерненку
 • У справі Стерненка йдеться про право українців на самозахист. Громадського активіста переслідували в Одесі за його активну позицію. Нападали тричі. Перший раз його побили 07.02.2018, але нападників не знайшли. 01.05.2018 напали вдруге і могли вбити пострілом в голову. Втретє напали 24.05.2018, Стерненко почав захищатись і ножем смертельно поранив одного нападника.
 • Народні депутати Європейської Солідарності і Голосу разом були на суді, щоб виявити моральну підтримку Стерненку, якого хочуть кинути за грати за те, що він врятував своє життя.
 • Затримання протестуючих під судом очевидно мало якісь формальні приводи, але насправді переслідування Стерненка і спроби взяти його під варту, стали основною причиною загострення. Адже якби існувала довіра до суду і запобіжний захід був м’яким, таких протестів би не було.
 • Поліція легко йшла на конфлікт, не стримуючи себе від агресивних дій по відношенню до протестуючих. Їх не просто штовхали – їх били. Виникає враження свідомого загострення теми, щоб викликати ще більші протести.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
28 Лютого 2020 року - 18:24
Адвокати Порошенка подали позови проти рішення про його силовий привід на допит до ДБР
 • До СБУ подано заяву про злочинне втручання в автоматизовану систему розподілу судових справ. Тільки це могло «розподілити» цю справу саме судді Сергію Вовку, давно пов’язаному із поплічником Януковича Андрієм Портновим.
 • До Офісу Генерального прокурора подано заяву про порушення слідчим ДБР територіальної підсудності – таке рішення міг приймати лише Шевченківський суд району, де розташовано ДБР.
 • До Апеляційного суду Києва подано заяву про порушення принципу територіальної підсудності.
 • До Офісу Генпрокурора повідомлено, що третього слідчого відділу Першого управління досудових розслідувань, від імені якого подано позов у Печерський суд, у структурі ДБР не існує. 
 • До Вищої ради правосуддя подано заяву про порушення прийняття рішення, бо згідно КПК на судовому засіданні мав бути присутнім П.Порошенко. Натомість рішення ухвалювалось потай від нього та громадськості.
 • До Печерського суду подано заяву з вимогою переглянути ухвалу про силовий привід, як неправосудну.
 • Рішення про привід, ухвалені одіозним Печерським судом, є суто політичним, надиктованим з Офісі президента Зеленського. 
 • "Плівки Труби" свідчать, що вказівки ДБР надходять безпосередньо з Офісу президента.
 • Грубі порушення закону, використання правоохоронних органів для зведення політичних рахунків із лідером опозиційної партії свідчать про слабкість нинішньої влади.
 • Цим шоу влада відволікає увагу від постійних провалів, що призвели до падіння довіри, від  свєї ганьби у Мюнхені, невдалої реакції на атаку росіян під Золотим, непідготовленої евакуації з Уханя.
 • І знову ДБР призначило допит на дату, коли Порошенко мав працювати за кордоном, зустрічаючись з партнерами, які підтримують Україну.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Вересня 2019 року - 18:11
Як А. Богдан допоміг РФ

«Наші Гроші»: За часів Януковича Андрій Богдан, будучи представником Кабінету Міністрів в суді за позовом Міноборони Росії до українського уряду та казначейства, долучив до справи листи про нібито держгарантії повернення боргу компанії «Єдині енергетичні ресурси України» за отриманий російський газ в сумі 3,11 млрд грн.

В 2011 році Служба безпеки України почала розслідувати справу про вчинення замаху на розкрадання коштів державного бюджету шляхом покладання на Кабінет Міністрів зобов’язань компанії «ЄЕСУ». Саме після цього Міноборони РФ подало господарський позов. В ньому росіяни стверджували, що в 1996 році компанія Тимошенко поставляла газ в Україну в обмін на будматеріали, але не виконала свої обіцянки, через що утворився борг в $400 млн.

Повернення цього боргу нібито гарантував український уряд Павла Лазаренка. В суді інтереси українського уряду представляв юрист Андрій Богдан. Господарський суд м. Києва, де розглядався позов, затребував Кабмін надати установчі документи «ЄЕСУ». Але Богдан додатково до цього приніс незатребувані суддею матеріали. А саме листи Павла Лазаренка російському прем’єр-міністру Віктору Черномирдіну, у яких український прем’єр надав свої особисті гарантії. Після цього Міноборони Росії долучило ці матеріали до свого позову.

На підставі цього суддя Анатолій Івченко прийняв рішення, яким зобов’язав повернути борг, суму якого на той час було названо в 3,11 млрд грн, пізніше це рішення суду першої інстанції підтвердили інші суди.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Серпня 2019 року - 10:07
Вишинського звільнили, що далі?

Звільнення російського пропагандиста Кирила Вишинського під особисте зобов’язання мало б відбуватися одночасно зі звільненням Романа Сущенка, українського журналіста засудженого в Росії.

 • Якщо українська влада не досягне обміну навіть після такої поступки на користь Росії, це буде означати, що Путін обдурив Зеленського, бо домігся свого, нічого не зробивши у відповідь.


Текст скопійовано!