Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
14 Вересня 2021 року - 20:48
Щодо розмов Медведчука
 • Розмов Медведчука з Порошенком немає, відтак Офіс Зеленського притягує туди Порошенка за вуха; влада відмовилася від вимоги адвокатів Порошенка оприлюднити увесь масив розмов.
 • Головне, реальні дії Порошенка були діаметрально протилежними тому, що говорив про нього Медведчук. Медведчук каже, зараз відступатимуть, а ЗСУ тим часом наступають.   Медведчук говорить про купівлю в Росії вугілля, електрики чи газу, а Україна за Порошенка, навпаки, відмовляється від російських енергоносіїв.
 • Так звана труба російською власністю стала ще за Кравчука, при розподілі активів СРСР, і Порошенко став першим Президентом, який на рівні РНБО поставив питання про її повернення у державну власність.  Було прийнято кілька рішень Радбезу, заблокованих судами.
 • Спроби Зеленського втягнути Порошенка в історію Медведчука – це фейки та класичний чорний піар проти Порошенка як лідера опозиції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Квітня 2021 року - 22:18
За результатами РНБО Зеленський заявив, що розробить закон про олігархів
 • Ідея закону про олігархів – політтехнологічний трюк, який дозволить владі пояснити низьку ефективність своєї роботи і при цьому завдати удару по опозиції.
 • Навіть перед лицем реальної загрози нового нападу із Росії Зеленський продовжує використовувати РНБО для піару.
 • Олігархом є крупний бізнесмен, який використовує владу та ЗМІ для особистого збагачення. Цілком очевидно, що у Зеленського спробують записати до олігархів Петра Порошенка, який ніколи не був помічений у оборудках з державним бюджетом.
 • Кондитерська фірма Roshen сформувалася і виросла без допомоги держави і навіть всупереч тиску на неї. Для виробництва цукерок і шоколаду не були потрібні державні замовлення.
 • Саме Порошенко першим кинув виклик олігархату. Найбільш яскравою сторінкою справжньої деолігархізації в історії України стала:
  -  націоналізація Приватбанку, 
  - зміна менеджера Укрнафти,
  - злам схем у енергетиці, на яких наживалися олігархи Коломойський та Ахметов.
 • Після приходу до влади Зеленського, виборчу кампанію якого профінансував Коломойський, олігархи навпаки відновили схеми і стали багатшими. Журнал «Фокус», який кожен рік оцінює статки найбагатших українців дає таку статистику:
За рейтингами «Фокус»

2013 рік

2018 рік

2020 рік

Рінат Ахметов

14,871 млрд дол

3,1 млрд дол

7,285 млрд дол

Ігор Коломойський

3,398 млрд дол

1,6 млрд дол

1,152 млрд дол

Віктор Пінчук

2,187 млрд дол

1,4 млрд дол

2,416 млрд дол

Віктор Медведчук

0,270 млрд дол

0,055 млрд дол

1,184 млрд дол

 • Деяке збідніння Коломойського сталося через американські санкції та арешт частини власності у США. Натомість після перемоги Зеленського в Україні Коломойський одразу ж отримав реальний фінансовий виграш:
 • Найбільше отримав спонсор виборчої кампанії Зеленського - Коломойський:

- 04.11.2019 - Північний апеляційний госпсуд Києва “списав” з Коломойського борг ПриватБанку на 7,5 мільярда грн.
- 13.04.2020 - "Укрнафта", співвласником якої є Коломойський, 13 квітня закінчила процес підписання мирових угод з 5 компаніями, наближеними до групи "Приват", яким у 2015 році безоплатно передала сиру нафту на 7,6 мільярди.
- За оцінками Еnkorr, "Укрнафта" відмовилася від вимог на близько 1,74 млрд грн відсотків та інфляційних.
- 04.06.2020 - Центренерго перетворилося з прибуткового підприємства у збиткове, як тільки ним заволодів Коломойський. За 2019 рік Фонд держмайна оцінює чистий Центренерго" мінус 2 млрд грн. Тим часом у 2017 році Центренерго мало чистий прибуток до 1 млрд 891,063 млн грн.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
15 Квітня 2021 року - 20:59
Щодо заяви посла України у ФРН про ядерну зброю
 • Посол Андрій Мельник зробив заяву, що у загальному стилі заяв владоможців Зеленського, які продають обіцянки та нездійсненні мрії. 
 • Однак на відміну від довірливих українських виборців - тна Заході такі слова посла нікого не введуть в оману, бо всі розвідки світу знають, що Україна не володіє відповідними технологіями для збагачення урану.
 • Україна справді має найбільші в Європі поклади уранової руди. Здебільшого уранові шахти сконцентровані довкола Кропивницького і частина є в Дніпропетровській області.
 • Однак масштабні поклади уранової руди  без власного ядерно-паливного циклу (ЯПЦ) лишаються лише сировиною. Якщо ж Україна наважиться на створення власного виробництва зі збагачення урану-235 та виробництва збройового плутонію-239 – ми потрапимо під такі ж санкції МАГАТЕ, як Іран, або Північна Корея.
 • В такому випадку ми не тільки втратимо підтримку Заходу та США, але й дамо привід для Росії розпочати агресію. У зв’язку з цим заява посла є непродуманою і, без сумніву, стане особливо популярною у російських пропагандистів.
Піар-ночівля Зеленського на промці біля Авдіївки
 • Те, що президент поїхав на фронт і залишився ночувати – правильно. У всякому разі це значно логічніше в такий час, аніж вояж у теплі сонячні країни Перської затоки, який здивував і українців, і Захід.
 • Зеленський закликав політиків частіше приїжджати на фронт, аби на власні очі бачити правду. Це справжнє прозріння для того, хто уникав забирати повістки із військомату, остерігаючись потрапити на фронт під час гарячої фази війни 2014-2015 рр.
 • Все інше виглядає вкрай інфантильно. Фронт не місце для піару і якщо президент приїздить, то має щось привезти, або хоча б пообіцяти вирішення проблем.
 • Десятки депутатів від БПП, а потім і від ЄС регулярно бували і бувають у війську. Волонтерська допомога, сучасна зброя, ліки везуть туди, привозячи звідти питання, які потрібно вирішувати.
 • Візит на фронт - не екскурсійна прогулянка за екзотичними враженнями. В армії і досі сміються з передвиборчого PR-туру нардепів-слуг, які начепили на себе військові пікселі, наробили селфі, написали по посту у фейсбук і зникли! А потім прийняли бюджет -2021, де підняли зарплати прокурорам, ДБР, поліції, але не військовим!
 • Депутати ЄС закликають Зеленського і його депутатів слуг негайно переглянути бюджет на 21 рік - спрямувати видатки з карально-репресивних органів на армію, на виплати бійцям на першій лінії фронту.
 • Необхідно прив’язувати премії не до виконання наказу «не стрілять», а до успіхів у знищенні техніки та живої сили противника. Потрібно повернути контрснайперські групи, дозволити активну розвідку, спростити накази на відкриття вогню у відповідь.
Текст скопійовано!