Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 17:43
Щодо російських фантазій Давида Жванії
 • Давид Жванія зробив чергове «сенсаційне викриття» - заявив, що замість відпочинку у Туреччині Петро Порошенко їздив відкривати секретний заводу у Туреччині, що вироблятиме ударні бойові дрони. Причому директор заводу – американець.
 • Стиль викриття видає сценаристів, які пишуть сценарії у Росії. Якби таке сталося насправді, Петро Порошенко заслуговував би на подяку і нагороду. Адже наразі українська армія не має ударних бойових дронів на озброєнні.
 • Оприлюднена Жванією інформація може бути компроматом на Порошенка виключно у Росії, яка програє війну у Сирії саме через турецькі ударні бойові дрони.
 • У зв’язку з тим, що Жванія слізно просить генерального прокурора його допитати, треба рекомендувати Давиду звертатися за адресою – до комісії з нагород при Президентові України. Щоб підготувати документи для нагородження Порошенка.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 12:26
Заява ЄС – фейками намагаються дискредитувати Революцію гідності
 • «Своєю вчорашньою заявою проросійська партія «Опозиційна платформа – За життя» вкотре викрила себе і довела, що й хвороблива маячня Жванії, і «плівки» Деркача, і «викриття» Онищенка – це частини цілеспрямованої інформаційної кампанії Москви та її п’ятої колони в Україні.
 • Нічого нового. Це ті ж заяложені російські тези про «державний переворот на Майдані» та «зовнішнє управління» Україною.
 • Вістря цієї атаки спрямоване на Петра Порошенка та «Європейську Солідарність» як єдину силу, яка здатна протистояти російському реваншу.
 • ОПЗЖ, жванії, деркачі, онищенки та інші – всі вони мають спільного кремлівського господаря, який намагається підірвати незалежність України як ззовні, так і зсередини.
 • Важлива частина цього плану – дискредитація Революції Гідності та її здобутків, головним із яких є рішучий європейський вибір переважної більшості українців.
 • Усі ці фейки активно поширюються інформаційним пулом Медведчука – «112 Україна», «NewsOne» та ZIK, дедалі частіше і все активніше до них приєднується «1+1», що зайвий раз доводить присутність Медведчука серед власників цього медіа і засвідчує політичне партнерство Медведчука та Коломойського. 
 • Не зайвим буде зауважити, що йдеться про улюблений канал президента Зеленського, який привів його до влади.
 • «Європейська Солідарність» закликає всі патріотичні політичні сили до спільних скоординованих зусиль із протидії п’ятій колоні Кремля та її реваншистським планам, спільного захисту незалежності, свободи, європейського та євроатлантичного вибору України.

Єднаймося, щоб захистити країну!

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 10:01
Про звинувачення Порошенка у відльоті на відпочинок
 • Порошенко має право і легальні кошти зі сплаченими податками, щоб полетіти на відпочинок. На відміну від Зеленського, діючого президента, який півроку визначався що брехати про відпочинок в Омані. 
 • Перебуваючи в Омані Зеленський майже добу не реагував навіть на те, що збили український літак. Пообіцявши родинам загиблих квартири президент не дотримав слова і вони так нічого й не отримали.
 • Зеленський традиційно ховається від проблем. Так замість допомоги пораненому бійцеві – сержанту Журавлю, який стікав кров’ю на передовій, президент полетів відпочивати на Бірючий. Це був 5-тий за рік відпочинок шостого президента:
  - 27 липня 2019 року – з’їздив на відпочинок у Одесу і сфотографувався на пляжі.
  - 11 грудня 2019 року – після зустрічі у Нормандському форматі у Парижі затримався відпочити на добу за рахунок держави.
  - На Новий рік відпочивав у державній резиденції Гута в Карпатах.
  - Після Карпат Зеленський несподівано опинився в Омані. Прес-служба заявила про робочий візит, але сам Зеленський потім спростував це, пояснивши, що це була приватна поїздка.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Липня 2020 року - 9:48
Про Давида Жванію та його політичний флюгеризм
 • Те, що ріками Жванії проти Порошенка продовжується брудна атака – найкращий доказ незаплямованості п’ятого президента, адже існуючі кримінальні звинувачення довести не можуть.
 • Петро Порошенко в 2014 році переміг на вільних і демократичних виборах, які були визнані в усьому світі. Звинувачувати його в захопленні влади примітивно і в стилі російської пропаганди.
 • Не можна брати до уваги і серйозно обговорювати заяви настільки дискредитованих персонажів, як Давид Жванія. Його звивистий шлях – постійна зміна політичного напрямку, щоб бути ближче до влади:
  - В 2006 року Жванія був уперше обраний до ВР від партії Ющенка «Наша Україна»
  - В 2009 році на виборах президента він зблизився з Тимошенко, яка була опонентом Ющенка;
  - В червні 2010 року, лише за кілька місяців після виборів, Жванія перейшов у коаліцію Партії регіонів, КПУ та Блоку Литвина, що підтримувала Януковича;
  - На початку 2014 року Жванія першим з членів Партії регіонів підтримав Євромайдан, зрозумівши, що революція перемагає.
  - Довгий час про нього не було чути, але 16 грудня 2019 року Давид Жванія взяв участь в інтерв'ю російського пропагандиста Соловйова чим остаточно демаскував себе. Вже тоді було зрозуміло, що рано чи пізно він нападе на Порошенка.
 • За інформацією, яку оприлюднила газета «Україна Молода» за останні три роки Жванія літав до Москви 65 разів. В середньому – кожні три тижні, частіше, ніж раз на місяць.
 • Звинувачення Жванії на адресу нібито організованого Євромайдану та його лідерів лежать цілковито в руслі російської пропаганди. Зачитує їх Жванія з листочка, часто збивається, і виглядає найжалюгіднішим пропагандистом Москви.
 • Жванія зрадив усіх своїх політичних партнерів переходячи на бік опонентів. Але тепер він зраджує не своїх колишніх колег – він зраджує Україну.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
7 Липня 2020 року - 21:51
Зеленський уникає називати окупантів – російськими окупантами.
 • Президент привітав Краматорськ та Слов’янськ із звільненням від «незаконних збройних формувань».
 • Такий підхід нагадує заяви Путіна, що бойовики на Донбасі купили зброю у воєнторзі. Головним завданням російської пропаганди є переконати світ, начебто на Донбасі нібито немає росіян. Що діють там якісь вигадані українські «сепаратисти», які створили «незаконні збройні формування»
 • Політика поступок Росії не дала результату. Ніхто не припинив стріляти, на Донбасі не наступив мир. Зеленський не може виконати ключової обіцянки виборцям і робить помилку продовжуючи настільки неефективну лінію поведінки з Росією.
 • Сьогоднішня заява Пєскова, який висловив роздратування підготовкою ВМС до можливого нападу Росії в Херсоні, свідчить, що мир, як і раніше далекий, а росіяни називають провокацією навіть готовність до захисту України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Травня 2020 року - 21:24
Щодо інтерв’ю прокурора Поклонської Дмитру Гордону

Сам факт інтерв’ю найбільш одіозної зрадниці України у програмі Дмитра Гордона – це спецоперація проти України в українському інформаційному просторі.

 • Дмитро Гордон не просто журналіст – він політик, колишній керівник штабу генерала СБУ Ігоря Смешка. Варто нагадати, що Віктора Ющенка було отруєно під час вечері на дачі, де був генерал Смешко.
 • Поклонська має пряме відношення до переслідування українців та кримських татар, як екс-прокурор Криму. Це за її розпорядженнями затримували всіх, хто був незгодний з окупацією півострова.
 • Її появу в програмі Дмитра Гордона навряд чи можна назвати випадковою. Вона отримала фактичну трибуну на його ютуб-каналі, де змогла дві з половиною години закидати штампи російської пропаганди українському глядачеві.
 • Росія проводить свій порядок денний, вочевидь тестуючи реакцію українців. Провал голосування за постанову про історичну правду щодо відповідальності за розв’язування другої світової війни є симптоматичним і означає, що російська пропаганда досі впливає на українців.
Текст скопійовано!