Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
1 Грудня 2020 року - 22:33
Степанов визнав неефективність карантину вихідного дня

Степанов: «Ми запровадили карантин вихідного дня, спочатку тиждень всі експерти так звані…почали говорити — буде він працювати, не буде він працювати. Дійшли до вихідних, деякі мери почали говорити „ми не будемо виконувати“, ресторани залишилися відкритими

 • Нічого на мерів кивати, якщо влада нездатна нічого організувати. Чому не був оштрафований мер Львова Андрій Садовий? Тільки тому, що не є критичним до влади. Чому не зачепили мера Черкас Анатолія Бондаренка? Тільки тому, що він балотувався від партії «За майбутнє (Коломойського).
 • Коли процвітають подвійні стандарти, тоді люди перестають відчувати справедливість у рішення влади. Який сенс дотримуватись карантину і втрачати гроші у Києві, якщо цього не роблять у Львові і Черкасах?
 • Від самого початку виглядали сумнівно надії за 2 дні розірвати ланцюжок захворювань, який є прихованим 14 днів. Ефективним може бути локдаун, який триває довше, ніж інкубаційний період.
 • Від заяви про ефективність карантину вихідного дня, яку зробив Зеленський 23 листопада до заяви про його неефективність від Степанова пройшло лише 7 днів. Це вказує на некомпетентність влади, де просто нездатні прорахувати всі ризики наперед.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Вересня 2019 року - 18:42
Зеленський руйнує стосунки з ЄС

Зеленський у розмові з Трампом:  «...Я розмовляв з Ангелою Меркель, і я зустрічався з нею. Я також зустрівся і поговорив з Макроном. І я сказав їм, що вони не роблять настільки багато, наскільки потрібно робити у питанні санкцій. Вони не працюють настільки багато, наскільки мають працювати для України.»

Зеленський у розмові з Трампом:  «...США – набагато більший партнер, ніж Європейський Союз, і я дуже вдячний вам за це, тому що США роблять достатньо багато для України. Набагато більше, ніж Європейський Союз, особливо, коли ми говоримо про санкції…

За останні 5 років ЄС надав Україні різноманітних видів грантів та кредитів на суму близько 15 млрд євро. Головними країнами ЄС, що виступали за допомагу нашій країні, була Німеччина, Франція та Велика Британія. Особливу роль зіграла Ангела Меркель, яка була і є незмінним учасником Нормандського формату з 2014 року.

 • Висловлювання Зеленського неправдиві і неприйнятні, як для президента України, яку фінансово і політично підтримує собі у збиток Євросоюз.

Нормандський формат в якому Україна завжди могла спиратись на підтримку Німеччини і Франції тепер може перетворитися на інструмент тиску на Україну.

Санкції проти Росії, які роками підтримували основні країни Європи, можуть бути послаблені і навіть зняті взагалі.

 • Україна отримували підтримку ЄС під певні зобов’язання. Аудит їх виконання може призвести не лише до скасування санкцій, але й до скасування безвізового режиму або навіть до накладання санкцій на Україну.

Наразі слова Зеленського викликали шквал критики у німецькій та європейській пресі – сьогодні той день, коли Офісу Президента краще не заглядати у європейські ЗМІ:

https://www.reuters.com/article/us-usa-trump-whistleblower-ukraine-analy/for-ukraines-leader-trump-memo-on-their-call-is-a-diplomatic-car-crash-idUSKBN1WA2XJ

https://www.welt.de/politik/ausland/article200956454/Trump-Selenski-Telefonat-Deutschland-tut-fast-nichts-fuer-Euch.html 

https://euobserver.com/foreign/146080

Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Вересня 2019 року - 9:02
Зеленський продовжує розчаровувати...

Закликаючи до проведення зустрічі у Нормандському форматі у Зеленського не говорять про зміст. Натомість росіяни ставлять конкретні умови для проведення такої зустрічі.

 • Така поведінка Зеленського свідчить про відсутність стратегії зовнішньої політики у його команді. У довгий ящик відкладені розробки часів Порошенка про миротворців ООН по всій території Донбасу.

Натомість росіяни пропонують відведення українських військ на 2 км по всій довжині кордону з окупованими територіями. Якщо Зеленський на це погодиться, то буде утворена сіра зона в якій опиняться десятки тисяч людей.

 • Відведення українських військових не є частиною Мінських домовленостей. Узгоджена контактна лінія давно окупована росіянами і фактична проходить східніше. Наприклад Дебальцеве має перебувати під контролем України.
 • Території, фронт, інженерні споруди які утворені на лінії, де наші захисники зупинили окупантів, политі кров’ю і потом бійців – віддавати їх є зневагою до пам’яті тих, хто їх боронив ціною життя.

Замість стратегії ми бачимо цілу серію помилок Зеленського, який старанно уникає називати Росію країною агресором, який не говорить про миротворців, який забув про вимогу відновлення контролю за ділянкою кордону між окупованими територіями та Росією.

 • Під час передвиборчої кампанії одна підозра, що в Станиці Луганській відбудеться відведення військ, викликала шалену критику, зокрема на 1+1. Тепер, коли Зеленський реально провів розведення сил у Станиці і обговорює відведення по всьому фронту – всі мовчать.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Вересня 2019 року - 17:56
Провальні рішення під час обміну українців Зеленського, до чого призведуть?

Зрив обміну ув’язнених українців на росіян не примусив Зеленського та його чиновників зробити висновки і вибачитись перед суспільством, що було дезінформоване генпрокурором Русланом Рябошапкою.

 • Те, що Зеленський погодився відпустити в Росію водія Буку, що є ключовим свідком у справі МН-17 свідчить, що президент не консультувався з СБУ та МЗС, погнавшись за дешевим піаром.

Викликають співчуття рідні ув’язнених, які пережили величезний стрес і тихо роз’їхалися з аеропорту «Київ» після того, як обмін зірвався. Зеленський був змушений вилучити зі списку Володимира Цемаха, не пояснюючи причин журналістам на безкоштовний піар від яких так розраховував.

 • Треба нагадати, що формула обміну не 33/33, а 33/9, бо 24 моряки мають бути звільнені безумовно на виконання рішення Міжнародного морського трибуналу.
Текст скопійовано!