Позиція Скинути теги

Щодо заяви Польщі про готовність підтримати вступ України до НАТО
 • Треба подякувати Польщі, що незважаючи на численні помилки Зеленського, які могли образити наших партнерів, поляки послідовно висловили підтримку Україні.
 • Проведення святкування у форматі Польща, Балтійські країни та Україна є ще одним свідченням, що Польща перетворюється на регіонального лідера, дружба з яким є в інтересах України.
 • На жаль ініціатива Тримор’я, яку запропонувала Польща за підтримки США, наразі не включає Україну. Поки-що це 12 країн: Естонія, Латвія, Литва, Польща, Чехія, Словаччина, Австрія, Угорщина, Словенія, Хорватія. Румунія та Болгарія.
 • Український лідер міг би ще раз висловити зацікавленість приєднанням до ініціативи Тримор’я, але цього не сталося. Незважаючи на його попередні заяви з цього питання тепер у Варшаві був слушний момент, адже там перебували лідери 4 з 12-ти країн Тримор’я.
 • Не згадав президент Зеленський і резолюцію Європарламенту, який пішов на безпрецедетну підтримку України, заявивши, що Росія втратить доступ до платіжної системи SWIFT, якщо піде на нову агресію проти України. Варто нагадати, що минулого тижня Порошенко подякував європейцям за цей важливий крок на підтримку України.
Про страшну ціну затримки вакцинації в Україні
 • В Ізраїлі, де вакцинувалося понад 60% за минулу добу не зафіксовано жодного померлого від коронавірусу.
 • У Великій Британії, де щеплення отримали понад 50% населення за добу померли тільки 18 людей.
 • В Україні, де повністю щепилися тільки 5 людей за минулу добу померли 434 українці!
 • Це страшна ціна, яку наша країна платить кожного дня за непрофесійність влади, за не виконані обіцянки президента і за недолугі запізнення міністра охорони здоров’я. Це персональне кладовище влади, яке вже більше 40 000 і поповнюється щодня.
 • Сьогодні Україна отримала понад 367 200 доз вакцини AstraZeneca. Таким чином МОЗ зумів завести в країну 1 млн 184 тис вакцин, яких вистачить, щоб вакцинувати лише 592 тисячі громадян – 1,4% населення України
 • Тим часом у проведенні вакцинації Україну випереджують не лише багаті країни Європи, але й доволі бідні країни інших частин світу. Ось статистика про отримання другої дози вакцини:
  - Зімбабве (Африка) – 37 000 чоловік
  - Естонія – 75 000 чоловік
  - Казахстан – 126 500 чоловік
  - Ангола (Африка) – 245 000 чоловік
  - Уругвай (Південна Америка) – 387 000 чоловік
  - Азербайджан – 458 000 чоловік
  - Марокко (Африка) – 4 203 000 чоловік
 • Першу дозу вакцини у настільки бідній країні, як Бангладеш, отримали вже 5,7 млн осіб, а в Україні – лише 0,5 млн.
Щодо розслідування «Слідство-Інфо» про Чауса
 • Як виявилося, викрадачі судді Чауса були настільки не професійними, що залишили документальні сліди свого злочину на території Молдови: один з них взяв авто напрокат і завдяки GPS-трекеру, що був там, слідчі дізнались достовірну карту переміщень підозрюваного.
 • Це ще раз підкреслює, що викрадення не було спецоперацією, а викрадачі, хоч і мали відношення до українських спецслужб, діяли як дилетанти.
 • Варто нагадати, що за інформацією молдовських слідчих викраденого перевезли на територію України в авто з дипломатичними номерами, де за кермом був військовий аташе посольства України.
 • Цей факт не отримав відповідного реагування з боку України. Міністр МЗС відхрестився, заявивши, що його відомство не брало участі у викраденні, а Служба зовнішньої розвідки та Головне управління розвідки Міноборони просто промовчали.
 • Миколу Чауса викрадено 3 квітня, тобто майже місяць тому, але й досі невідоме місце його перебування і що найбільш дивно, прокуратура не порушила кримінальне провадження за статтею 146 – незаконне позбавлення волі, або викрадення людини.
 • Цей та інші факти дозволяють стверджувати – відповідає дійсності інформація журналіста-розслідувача Олега Єльцова, що викрадення було замовлене з Офісу президента. Тим більше ці звинувачення так і не були спростовані.
Соціс фіксує незадоволення українців результатами 2 років Зеленського
 • Соціс фіксує незадоволення українців результатами 2 років Зеленського:
  Майже три чверті українців відчувають до чинної влади в Україні негативні емоції
  - 83,7% українців вважають, що жити важко або просто нестерпно
  - Лише 3% вважають економічну ситуацію в країні доброю, а 72,8% - поганою чи дуже поганою
  - Більше ніж для половини українців фінансове становище родини за останні два роки погіршилося
  - Тільки 2,4% українців бачать успіхи Зеленського у боротьбі із корупцією, а 52% вважають, що він повністю провалив боротьбу із корупцією
  - Абсолютна більшість українців вважають владу Зеленського дилетантською
  - Більше 50% українців проти балотування Зеленського на другий термін
 • Головними емоціями у ставленні до влади Зеленського є негативні:
  -  Загалом майже три чверті (72,6%) українців відчувають до чинної влади в Україні негативні емоції. 
  - Розчарування -  44,8%, 
  - тривогу і страх 22,1%,
  - ненависть 5,8%.
 • Згідно з опитуванням 67,1% українців вважають, що події в Україні розвиваються неправильному напрямку (у правильному – лише 17,4%).
 • Лише 14% вважають, що не все так погано і жити можна. Натомість 83,7% українців вважають, що жити важко або просто нестерпно (43,3% вважають ситуацію в країні важкою, а 40,4% громадян вважають, що терпіти нинішнє становище просто неможливо).
 • Лише 3% вважають економічну ситуацію в країні доброю, а 21,7% - задовільною. При цьому поганою чи дуже поганою економічну ситуацію вважають 72,8% (28,6% громадян вважають ситуацію в країні дуже поганою, а 44,2% - просто поганою).
 • Лише для 7,8% життя покращилося, а для 54,2% опитаних фінансове (матеріальне) становище родини за останні два роки погіршилося.
 • Менше чверті українців (23,4%) зберігають сподівання, що життя більш-менш налагодиться. Натомість 64,7% українців не чекають змін на краще, або навіть чекають на погіршення ситуації (46% вважають, що нічого не зміниться, 18,7% - ситуація погіршиться). 
 • Українців, які негативно оцінюють два роки роботи Володимира Зеленського на посаді Президента України, в 2,5 рази більше (30,4%) ніж тих, хто вважає її позитивною (12%).
 • Лише 10,9% українців вважають, що Зеленський виконав чи виконує передвиборчі обіцянки, а 46,9% наголошують на тому, що більшість обіцянок не виконані.
 • Тільки 2,4% українців бачать успіхи Зеленського у боротьбі із корупцією, а 52% вважають, що Зеленський повністю провалив боротьбу із корупцією.
 • Лише 12,1% українців позитивно оцінили роботу В.Зеленського по припиненню війни та встановленню миру на Сході України за два роки президенства, натомість не бачать суттєвих змін чи говорять про погіршення ситуації 81,6%.
 • 61,6% українців вважають зусилля влади у протидії епідемії недостатніми, а 22,5% вважають, що влада взагалі нічого не робить для боротьби з поширенням епідемії коронавірусу на території України.
 • Головною причиною ситуації, що склалася 40,2% українців вважають дуже високий рівень корупції при Зеленському, 27,8% - некомпетентність влади й лише 12% - пандемію коронавірусу.
 • При цьому 57,1% вважають владу Зеленського непрофесійною, дилетантською, а 16,3% - популістською. Лише 12,1% вважають владу Зеленського компетентною.
 • Отже, некомпетентність влади Зеленського та тотальне розчарування його двома роками перебування при владі призвели до того, що 52,1% опитаних виступають проти того, щоб Володимир Зеленський балотувався на свій другий президентський термін на виборах в 2024 році й лише 26,2% готові дати йому ще один шанс.


Коментарі результатів опитування:

 • Друга річниця другого туру президентських виборів - час звітувати, але звітувати особливо нічим.
 • Зеленський - це безвідповідальний і некомпетентний очільник влади дилетантів, обрання якого почало жахливий експеримент над країною. Він обдурив своїх виборців, які йому повірили, не виправдав їхніх надій і не виконав обіцянок.  Соціологічні опитування показують, що головна емоція, яку зараз люди відчувають щодо Зеленського, - розчарування.  
 • Нуль позитивних результатів за два роки. Вже очевидно, що нічого що нічого корисного для країни він не зробить, а завдасть своїм бездарним правлінням ще більшої шкоди. Якщо за половину терміну не зробив, то вже й за десять термінів не зробить. Ясно, як у тій приказці, що з “цього роя вже не буде ні....я”.
 • Урядування Зеленського - втрачений час і загроза майбутньому країни. Категорично не можна допустити його кандидування на другий термін - врешті-решт, він обіцяв, що йде на один строк.
Про зростання збитків державних компаній
 • Екс-міністр інфраструктури В. Омелян оприлюднив список держкомпаній, які стали «чемпіонами» зі збитковості у 2020 році:


- НАК «Нафтогаз України» за минулий рік компанія вийшла у мінус на суму 36,93 млрд грн – https://bit.ly/3dRPbfe. У 2019 НАК отримав сукупний дохід у розмірі 9,9 млрд грн.

«Укренерго» його збитки у 2020 ріці склали 27,5 млрд грн – https://bit.ly/3mJCgjI. В 2019 році компанія отримала 1,86 млрд грн чистого прибутку.


- «Укрзалізниця» її збитки у 2020 році склали 11,9 млрд грн – https://bit.ly/3deACmV. Рік тому її прибуток дорівнював 3 млрд грн.


- Державна продовольчо-зернова корпорація України компанія отримала 5,8 млрд грн збитків у 2020 році. Роком раніше підприємство також було в мінусі – 1,54 млрд грн збитку.


- «Енергоатом», компанія за рік отримала 4,8 млрд грн чистих збитків – https://bit.ly/2OKBmHb. При цьому в 2019-му компанія отримала 3,8 млрд грн прибутку.


- Вуглевидобувні підприємства у 2020 році отримали 2,9 млрд грн сукупних збитків – https://bit.ly/31vXvvA. Зате за результатами 2019 ці компанії відзвітували про 3,6 млрд грн прибутку.


- За підсумками 2020 року, «Украерорух» має 1,5 млрд грн збитків – https://bit.ly/3uoiay2. В 2019 році компанія також повідомляла про збитки в 1,12 млрд грн.

 • Отримавши від влади Порошенка прибуткові підприємства, влада довела їх до багатомільярдних збитків. Але збитковість державних підприємств, як і неефективна робота чиновників Кабінету Міністрів, аж ніяк не впливають на рівень їх зарплат і премій, які сягають сотні тисяч та мільйони грн в місяць.
 • Якщо зростають збитки державних підприємств - значить зростають прибутки "смотрящих", які їх контролюють. Це найкраща ілюстрація відновлення корупційних схем, які були зруйновані за Порошенка.
В Україні померли вже 40 тисяч від Covid-19
 • Свого часу Зеленський називав свою владу «чемпіонами у боротьбі з коронавірусом», коментуючи низьку смертність. Однак, навіть якщо повірити неправдивій українській статистиці, це не відповідає дійсності.
 • За матеріалами https://www.worldometers.info та https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
Країна

Населення

Померли від Covid

1 померлий на кожні:

Який відсоток вакциновано

Білорусь

9 448 843

2 423

3 900

0,97%

Росія

145 984 373

105 928

1 378

6,87%

Україна

43 523 764

40 000

1088

1%

Молдова

4 026 478

 5 571

723

2,07%

 • Як видно з таблички в Україні вище смертність від Covid, ніж у Білорусі та Росії, але менша, ніж у Молдові. Це погані показники, які свідчать, що українська влада програє війну з пандемією, що неминуче відбивається і на обороноздатності країни, адже війну виграють здорові.
 • Така ситуація зумовлена насамперед низькою кількістю тестів, а тепер і вакцин. Так в країні-агресорі на сьогодні вже вакцинувалися понад 10 млн осіб, а в Україні - лише 0,45 млн.
 • Злочинна бездіяльність - за цією статтею родини померлих від Covid вже могли б подавати до суду на діючу владу. Як голова коордради протидії пандемії, Зеленський особисто відповідальний за це кладовище.
 • Некомпетентність влади та незрозумілі оборудки з грошима коронавірусного фонду вже вбили у кілька разів більше українців, аніж війна на Донбасі.
 • Кожного тижня від пандемії гине більше, ніж під час Іловайського і Дебальцевського котлів разом узятих. Через щоденні втрати українці загрубіли і вже не відчувають трагедії, що відбувається – цим користається Зеленський, який думає, що некомпетентність та бездіяльність йому прощають.
Текст скопійовано!