Позиція Скинути теги

Про страшну ціну затримки вакцинації в Україні
 • В Ізраїлі, де вакцинувалося понад 60% за минулу добу не зафіксовано жодного померлого від коронавірусу.
 • У Великій Британії, де щеплення отримали понад 50% населення за добу померли тільки 18 людей.
 • В Україні, де повністю щепилися тільки 5 людей за минулу добу померли 434 українці!
 • Це страшна ціна, яку наша країна платить кожного дня за непрофесійність влади, за не виконані обіцянки президента і за недолугі запізнення міністра охорони здоров’я. Це персональне кладовище влади, яке вже більше 40 000 і поповнюється щодня.
 • Сьогодні Україна отримала понад 367 200 доз вакцини AstraZeneca. Таким чином МОЗ зумів завести в країну 1 млн 184 тис вакцин, яких вистачить, щоб вакцинувати лише 592 тисячі громадян – 1,4% населення України
 • Тим часом у проведенні вакцинації Україну випереджують не лише багаті країни Європи, але й доволі бідні країни інших частин світу. Ось статистика про отримання другої дози вакцини:
  - Зімбабве (Африка) – 37 000 чоловік
  - Естонія – 75 000 чоловік
  - Казахстан – 126 500 чоловік
  - Ангола (Африка) – 245 000 чоловік
  - Уругвай (Південна Америка) – 387 000 чоловік
  - Азербайджан – 458 000 чоловік
  - Марокко (Африка) – 4 203 000 чоловік
 • Першу дозу вакцини у настільки бідній країні, як Бангладеш, отримали вже 5,7 млн осіб, а в Україні – лише 0,5 млн.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Квітня 2021 року - 20:56
Викрито нову брехню Зеленського – обіцяв 10 млн вакцин
 • Уряд хотів того чи ні, але викрив чергову неправду - 6 квітня після переговорів з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою Зеленський заявив, що в Україну надійде 10 млн доз цієї вакцини, але план Кабміну цієї вакцини не включає.
 • Є сотні, якщо не тисячі повідомлень ЗМІ за 6 квітня про те, що президент замало не вирішив усі питання вакцинації – піар справді був дуже гучним. Тепер про справжній стан речей, який став відомий завдяки плану уряду, майже ніхто не говорить.
 • Це далеко не перша брехлива обіцянка Зеленського. Він постійно «продає» майбутнє, але потім не виконує свої солодкі обіцянки:
  - 3 червня 2019 року Зеленський дав доручення Баканову за 2 тижні показати результат у боротьбі з контрабандою. Але останні рішення РНБО засвідчили, що контрабанда і далі існує, раз на контрабандистів довелося накладати санкції.
  - 2 грудня 2019 року Зеленський заявив, що завдяки знайденому цікавому рішенню наступної зими тарифи буде зменшено удвічі – натомість взимку 2020 року тарифи замість зменшення навпаки зросли.
  - 20 березня 2020 року Зеленський заявив, що в Україну летять 10 млн тестів з Китаю – не прилетіли і досі.
  25 липня 2020 року Зеленський заявив, що бере на контроль питання, щоб Україна отримала однією з перших вакцину – ми почали вакцинацію останніми у Європі.
Щодо вакцинації в Україні
 • Через два місяці вакцинації середня кількість вакцинованих в Україні менше 9 тисяч на добу. У США ж вакцинуюти від 4 до 5 мільйонів в день. Якщо у Зеленського продовжать в такому ж черепашому темпі, то 70% населення не будуть вакциновані ніколи, бо поки дійдуть до останніх, перші вакциновані давно втратять імунітет.
 • Під час марафону Петро Порошенко оприлюднив деталі антиковідного плану Європейської солідарності:
  - Підняття заробітної плати для медиків. В ЄС вважають, що лікарі в 2021 році заслуговують на таку ж повагу та оплату, як заслуговували наші воїни в найважчі роки війни.
  - Комунікацію, роз’яснення необхідності щеплень мають проводити насамперед лікарі, яким довіряють люди. А не публічні особи наближені до влади та владоможці.
  - Ми маємо зараз негайно розпочати програму постковідної реабілітації. Велика кількість українців перехворіла і 70% людей мають серйозні проблеми зі сном, з депресією, з функціонуванням організму, загостренням застарілих хвороб.
  - Ми маємо забезпечити оснащення киснем ліжок, бо головні ліки, яких зараз потребує Україна – це кисень. Я не можу зрозуміти чому мій фонд купує кисневі концентратори за 25 тисяч гривень. І чому на бюджетні кошти міністерство купує до 37-39 тисяч гривень за один? Це є не мародерство? Що ви робите?
  - Негайно розгорнути, побудувати логістику, бо тоді, коли великі обсяги вакцина надійдуть, влада заявить знову, що країна не готова.
  - Потрібне термінове створення потужності з власного українського виробництва вакцини. У ЄС навіть запропонували модель – частину коштів будуть вкладати власники фармакологічних кампаній, частину коштів будуть робити Angel Investa, тобто ангельські інвестиції, але з поверненням, мотивуючи не отриманням прибутку, а благодійністю, а частину коштів – бюджетне кредитування, де ці кредити виробником вакцин будуть повернуті не грошима, а вакцинами.
В Україні померли вже 40 тисяч від Covid-19
 • Свого часу Зеленський називав свою владу «чемпіонами у боротьбі з коронавірусом», коментуючи низьку смертність. Однак, навіть якщо повірити неправдивій українській статистиці, це не відповідає дійсності.
 • За матеріалами https://www.worldometers.info та https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
Країна

Населення

Померли від Covid

1 померлий на кожні:

Який відсоток вакциновано

Білорусь

9 448 843

2 423

3 900

0,97%

Росія

145 984 373

105 928

1 378

6,87%

Україна

43 523 764

40 000

1088

1%

Молдова

4 026 478

 5 571

723

2,07%

 • Як видно з таблички в Україні вище смертність від Covid, ніж у Білорусі та Росії, але менша, ніж у Молдові. Це погані показники, які свідчать, що українська влада програє війну з пандемією, що неминуче відбивається і на обороноздатності країни, адже війну виграють здорові.
 • Така ситуація зумовлена насамперед низькою кількістю тестів, а тепер і вакцин. Так в країні-агресорі на сьогодні вже вакцинувалися понад 10 млн осіб, а в Україні - лише 0,45 млн.
 • Злочинна бездіяльність - за цією статтею родини померлих від Covid вже могли б подавати до суду на діючу владу. Як голова коордради протидії пандемії, Зеленський особисто відповідальний за це кладовище.
 • Некомпетентність влади та незрозумілі оборудки з грошима коронавірусного фонду вже вбили у кілька разів більше українців, аніж війна на Донбасі.
 • Кожного тижня від пандемії гине більше, ніж під час Іловайського і Дебальцевського котлів разом узятих. Через щоденні втрати українці загрубіли і вже не відчувають трагедії, що відбувається – цим користається Зеленський, який думає, що некомпетентність та бездіяльність йому прощають.
Щодо заяви Зеленського про лабораторію
 • Зеленський: Україна має підготувати найсучаснішу лабораторію для розробки вакцин
 • Не треба «винаходити велосипед», тим більше для цього не вистачить 100 млн грн. Таку лабораторію треба було готувати у квітні рік тому. А в травні треба було виділити кошти на розробку Pfizer, що Україні й пропонували зробити.
 • Наразі розумніше на 100 млн грн купити вже готові вакцини Pfizer, розробка яких коштувала кілька мільярдів доларів (за курсом це понад 60 млрд грн.) Тим часом Зеленський хоче виділити на розробку української вакцини у 600 разів менше.
 • Варто нагадати, ще 22 жовтня Зеленський вже заявив, що «розробка української вакцини продовжується півроку, вона унікальна і зараз відбуваються її випробування». А ще 12 квітня 2020 року стало відомо, що Зеленський пообіцяв вченим 1 млн доларів за розробку вакцини.
 • Нам знову брешуть. Якщо вакцина розроблена – як можна тільки створювати лабораторію? Аморально, що для піару президент обрав тему, що болить багатьом людям, які втратили рідних.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Квітня 2021 року - 22:22
Про 117 тис вакцин Pfizer за програмою Covax
 • Можна подякувати програмі Covax, допомога якої є надзвичайно потрібною в Україні. Але немає за що дякувати українському уряду, який влаштував пишну піаракцію. Наразі уряд зміг привести до України сумарно лише 817 тисяч доз вакцин трьох типів. Цього вистачає для вакцинації 408 500 громадян – 0,95% населення України.
  - 23 лютого в Україну прибула індійська вакцина CoviShield – 500 000 доз;
  - 25 березня в Україну прибула китайська вакцина CoronaVac – 200 000 доз;
 • Вакцинація фактично залишається проваленою – вакцина недоступна для 99% українців. Навіть такі бідні країни як Бангладеш вакцинували більше 5 млн людей. В Україні повністю вакциновано лише 5 осіб, а першу дозу отримали 0,432815 млн.
 • Сьогоднішня заява Центру Громадського Здоров’я про плани до кінця року вакцинувати лише 20% українців є капітуляцією перед пандемією. Імунітент після щеплення зберігається лише півроку і з такими темпами вірус не буде подоланий, а вакциновані почнуть хворіти.
 • НБУ вважає, що низький темп вакцинації створює небезпеки для економіки України.
Текст скопійовано!