Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Листопада 2020 року - 21:46
Щодо уявної змови олігархів і Порошенка проти Зеленського
 • Теорія змови завжди бентежить незрілих виборців, однак факти свідчать про протилежне – тісну співпрацю Зеленського і олігархату:
  - Це Зеленський закріпив кожну область за олігархом, так би мовити на прокорм;
  - Це Зеленський закриває очі на преференції для Коломойського. З останнього – державний Приватбанк списав 3,16 млрд грн кредитів колишнім власникам;
  - Це Зеленський та його люди не вилазять з олігархічних телеканалів: 1+1 Коломойського, ТРК Україна Ахметова, ІНТЕР Фірташа. А програма «Свобода слова» на ICTV Пінчука побила всі рекорди дуполизательства, аж було незручно дивитися.
  - Сама перемога Зеленського стала можливою завдяки фінансовій підтримці Коломойського. Наразі Зеленський разом з Коломойським утримують монобільшість, по-суті ставши її акціонерами.
  - Шукаючи як сподобатися Ахметову саме Зеленський запропонував на посаду прем’єра Шмигаля, який працював одним із топ-менеджерів Ахметова.
 • Тому заявам, що олігархам не подобається Зеленський і вони об’єдналися проти нього можна буде вірити якщо:
  - У відставку піде Шмигаль; 
  - Зеленського і слуг перестануть пускати на олігархічні телеканали; 
  - Коломойський буде повертати вкрадені гроші Приватбанку, а не навпаки.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Вересня 2020 року - 22:48
Щодо рішення Печерського суду на користь Суркісів
 • Не можна дозволяти, щоб ухвала для забезпечення позову де-фато виконувала вимоги позивача. Інакше судовий процес по суті стане непотрібним. Це профанація правосуддя.
 • Суркіси недаремно звернулися до Печерського суду, проігнорувавши те, що по-суті справа розглядається у Верховному суді. Печерський суд – найбільш кишеньковий суд для Портнова, роль якого хоч і за лаштунками, але визначальна.
 • Зеленський не в змозі захистити державний банк Приватбанк від розкрадання, або свідомо не хоче цього робити, адже «повернення» 7 млрд грн Суркісам відкриває дорогу до повернення понад 29 млрд грн Коломойському, його спонсору на виборах.
 • Слуги народу вимушено захищатимуть державний «Приватбанк», бо від цього залежить співпраця з МВФ. Однак варто нагадати, що прийняття антиколомойського закону про заборону повернення Приватбанку колишнім власникам стало можливим тільки завдяки голосам опозиції.
 • Демонтаж антикорупційної системи: звільнення Холодницького, тиск на Ситника та громадських активістів-антикорупціонерів є зачисткою та підготовкою до повернення з Приватбанку велетенської суми. Ці гроші були вкрадені колишніми власниками, а тепер їх хочуть повторно витягнути олігархи за рахунок держави.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Серпня 2020 року - 15:48
Щодо рейтингу найвпливовіших

1.Зеленський; 2. Ахметов; 3. Аваков; 4. Єрмак; 5. Медведчук; 6. Коломойський; 7. Порошенко.

 • Можна порадіти за Порошенка. Коли екс-президент і лідер української опозиції зберігає такий вплив - це добре для країни. Щука на те і в річці, щоб карась не дрімав.
 • Прикро, що Медведчук за Зеленського піднявся на 5 місце. За Порошенка він сидів тихо і в політиці не відсвічував.
 • У першій п’ятірці два проросійських політики: Єрмак і Медведчук. На другому і шостому місці два найбагатших олігархи: Ахметов і Коломойський. Міф про молодого українського політика, який буде боротися за простих людей лускає остаточно.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 21:12
Про переїзд Зеленського на державну дачу
 • Утворюється нове зелене Межигір’я. Зеленський мільйонер і міг би не користуватись державною власністю. Спочатку він переїхав на державну дачу, а завтра приватизує її як Янукович на своє ім’я.
 • Схоже Зеленський продав свій будинок друзям, бо раніше він скаржився, що міг продати тільки друзям. Це липовий продаж, а можливо навіть відмивання коштів, яке підлягає перевірці НАЗК.
 • Зеленський знову не виконує своїх передвиборчих обіцянок. Він говорив, що на державних дачах будуть жити діти, але тільки тепер з’ясувалося, що Зеленський говорив про своїх дітей.
 • Усе більше прямих доказів та фактів того, що обрання Зеленського було аферою століття. Зеленський не просто порушує свої передвиборчі обіцянки — він робить це максимально демонстративно та нахабно.
 • 17 квітня 2019 року за кілька днів до вирішального другого туру виборів президента       України Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню «РБК-Україна» у відповідь на       запитання журналістів, чи планує він користуватися державними резиденціями, сказав: «Я не бачу в цих резиденціях жодного смислу». (відео додається)
 • Кількома роками раніше згадка про це була і у відомій сцені за участі персонажу Зеленського Василя Голобородька в серіалі «Слуга народу», який і став ідеологічним та іміджевим підґрунтям приходу актора в політику: «Мене б на один тиждень туди відправити, якби це було можливо. Я б їм влаштував! Кортежі – нах*! Пільги ваші – нах*! Дачі – нах*! Щоб простий вчитель жив, як президент. А президент жив,      як вчитель».
 • Після цих обіцянок Зеленський буквально з перших днів на посаді Глави держави почав користуватися найбільшим кортежем за всю історію України. А днями завдяки журналістам нещодавно стало відомо, що він почав проживати на державній дачі в Конча-Заспі.
 • Голобородько з екрану в житті швидко перетворюється на Януковича. Такими темпами вже до кінця року Зеленський може переїхати до Межигір'я.
 • Можна тільки поспівчувати Україні та виборцям Зеленського, які стали жертвами шахрайства та обману. Питання лише в одному — чи знову проситимуть “дати йому трохи часу”? Для чого, для чергової брехні?
 • Зеленський — мультимільйонер. Він має елітну нерухомість в Лондоні та Італії, має квартиру в найбільш елітному будинку країни. Минулого року Зеленський задекларував дохід в мільйон доларів. При цьому він не постидався при дірці в бюджеті в 300 млрд.грн. за державний кошт зробити ремонт на дачі.
 • Виправдовування президентського офісу в тому, що Зеленський у липні 2020 року продав будинок у с. Іванковичі в Київській області, не витримує критики. Підготовка до переїзду почалася ще рік тому — тобто обман почався одразу після перемоги на виборах.

витратив 1,5 млрд. грн. на благодійнсть та українську армію.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
24 Червня 2020 року - 23:00
Коломойський наварив 1,3 млрд грн на державній компанії

17 червня Укрнафта продала 260 000 тон нафти компаніям Коломойського за ціною $18/барель. Тим часом ринкова вартість була $40/бар. Втрати Укрнафти 1,3 млрд грн. 

 • Компаніям Коломойського належить 49% акцій Укрнафти, однак з 2003 року він призначає свого генерального директора. Конфлікт з Порошенком олігарх розпочав з 2016 року, коли держава наполягла на призначення свого генерального директора, прикривши таким чином джерело прибутків для олігарха.
 • Це далеко не перше корупційне рішення в інтересах олігарха, який профінансував виборчу кампанію Володимира Зеленського. Втім, Джон Болтон у своїй книзі, що вийшла напередодні, згадує, що за даними держдепу США Коломойський одночас фінансував Тимошенко.
 • Саме тому фракція Тимошенко не проголосувала за жоден з законів, який не влаштовував спонсора-олігарха. Зокрема не підтримала антиколомойський банківський закон та закон про ринок землі.
 • У червні 2020 року стало відомо Центренерго перетворилося з прибуткового підприємства у збиткове, як тільки ним заволодів Коломойський. За 2019 рік Фонд держмайна оцінює чистий Центренерго" мінус 2 млрд грн. Тим часом у 2017 році Центренерго мало чистий прибуток до 1 млрд 891,063 млн грн.
 • У травні 2020 року стало відомо, що стратегічне підприємство - Аульську хлорпереливну станцію - викупили за 30 млн грн в інтересах хімпідприємства "Дніпроазот" з орбіти олігарха.
 • У квітні 2020 року Укрнафта закінчила процес підписання мирових угод з 5 компаніями, наближеними до групи "Приват", яким у 2015 році безоплатно передала сиру нафту на 7,6 мільярди. За оцінками Еnkorr, "Укрнафта" відмовилася від вимог на близько 1,74 млрд грн відсотків та інфляційних.
 • 04.11.2019 - Північний апеляційний госпсуд Києва “списав” з Коломойського борг ПриватБанку на 7,5 мільярда грн.
  За кілька місяців після перемоги Зеленського на виборах олігарх отримав цілий ряд рішень на свою користь:
  - Суд скасував 60 млн грн податкового боргу МАУ, якою володіє Коломойський
  - Суд пробачив Укртатнафті, нафтогазовій компанії Коломойського, штраф на 1 млрд грн, а НПК «Галичина», якою володіє олігарх, штраф на 326.9 млн грн
  - МАУ заборгувала і не повертає державі 476 млн грн
  - Колишній голова “Укртранснафти” з групи “Приват” Лазорко завдав збитків державі на 456 млн грн знятий з розшуку.
  - Суд підтвердив скасування кредиторських вимог «Дніпроавіа» Коломойського перед Приватбанком на 1,5 млрд грн
  - Суд зняв арешт з 415 нерухомих об'єктів "Приватофіс"
  - Спеціальною поправкою до закону восени компанії Коломойського дозволили імпорт електроенергії з Росії, що призвело до збитків української енергосистеми.
  - Під час свого візиту в Івано-Франківськ Зеленський заявив, що держава витратить понад 2 млрд грн на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту, що перебуває у концесії однієї з фірм олігарха - "Скорзонера".
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Березня 2020 року - 21:40
Про різницю у поведінці соціально-відповідального бізнесу та олігархів

Компанія Roshen та фонд Порошенка продовжують надавати допомогу для людей та лікарень.

 • Після відновлення 10-ти апаратів штучної вентиляції легень для лікарні швидкої допомоги Києва була закуплена реанімаційна апаратура для лікарень у ще 5 обласних центрах країни.
 • 10 000 костюмів захисту куплені у Китаї, де успішно борються з епідемією, для захисту українських лікарів минулого тижня. 
 • На цьому тижні за заявками на сайті Солідарність 3000 старших людей буде надана допомога продуктами.
 • Натомість за наслідками зустрічі у Зеленського, замість допомоги поки-що домовились закріпити за олігархами області, де кожен із них має свої підприємства. Чи це означає допомогу, чи навпаки «кормову базу» для спонсорів - покаже час.
 • Наразі з тестами, які купили на гроші Ярославського, вийшов конфуз – замість заявленого мільйону тестів прилетіло тільки 250 тисяч і тепер не ясно як їх розділять, адже спонсор хотів 200 тисяч на «свою» Харківську область.

Порошенко і його компанія допомагає людям, не розраховуючи на прибутки в майбутньому і навіть не переймаючись проблемами вдячності, бо регіони, де здебільшого не голосували за Порошенка (наприклад Одеса) отримують допомогу як і ті, хто за нього голосував (Львів).

Олігархи ж діють із розрахунком. Замість того, щоб просто допомогти людям, вони спочатку «перетерли» з президентом Зеленським питання забезпечення своїх інтересів.

Текст скопійовано!