Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
5 Травня 2021 року - 21:09
Щодо таємного відпочинку Зеленських у Карпатах
 • Президент Володимир Зеленський таємно відвідав Прикарпаття, проте з’ясувалось, що він поїхав туди не працювати, а відпочивати.
 • Президент Зеленський безумовно найбільше стомлюється з усіх президентів в історії України – щороку він намагається відпочивати не один, а багато разів. За неповних 2 роки це вже 9-тий відпочинок. Зеленський не був готовий до виконання ролі Президента і вона його явно обтяжує:
  Липень 2019 року - під час державного візиту до Канади Зеленський з дружиною Андрієм Богданом витратили день, щоб подивитися Ніагарський водоспад.
  - Липень 2019 року Зеленський і Богдан купаються в Одесі, а через кілька днів президент викладає фото з концертного залу, де виступав КВН.
  - Грудень 2019 року Президент та найближче оточенні прилетіли в Париж на день раніше зустрічі, хоч це офіційні перемовини, проживання й харчування оплачується коштом держбюджету.
  - Січень 2020 року президент офіційно відпочивав у резиденції “Гута” в Івано-Франківській області, й катався на лижах на Буковелі.
  - Січень 2020 року через пару днів Буковеля Зеленський несподівано виявився в Омані. Досі немає точної інформації хто оплатив переліт. Прес-секретар стверджувала, що візит був офіційним. Пізніше Зеленський заявив, що відпочинок оплатила його дружина.
  - Липень 2020 року президент відпочиває на «дачі Хрущова» - офіційні резиденції на острові Бірючий
  - Вересень 2020 року Зеленський зупиняється на відпочинок в Закарпатті у санаторному комплексі «Деренівська купель».
  - Січень 2021 року президент кілька тижнів перебуває у Гуті звідки його возять кататися на лижах на Буковель.
  - Травень 2021 року Зеленський знову прилетів у Гуту в Карпати. Цього разу напівтаємно, бо відпочинок не був анонсований.
 • Варто нагадати, що Порошенко дозволяв собі не більше кількох днів у Гуті один раз на рік. При цьому починаючи з 2014 року Марина Порошенко організовувала відпочинок дітей воїнів АТО коштом цієї президентської резиденції у Карпатах. Вперше 60 діток приїхали в Гуту у грудні 2014 року.
 • На виборах Зеленський обіцяв передати всі державні резиденції дітям, але після того, як став президентом, офіційно переїхав на президентську дачу під Києвом.
Про страшну ціну затримки вакцинації в Україні
 • В Ізраїлі, де вакцинувалося понад 60% за минулу добу не зафіксовано жодного померлого від коронавірусу.
 • У Великій Британії, де щеплення отримали понад 50% населення за добу померли тільки 18 людей.
 • В Україні, де повністю щепилися тільки 5 людей за минулу добу померли 434 українці!
 • Це страшна ціна, яку наша країна платить кожного дня за непрофесійність влади, за не виконані обіцянки президента і за недолугі запізнення міністра охорони здоров’я. Це персональне кладовище влади, яке вже більше 40 000 і поповнюється щодня.
 • Сьогодні Україна отримала понад 367 200 доз вакцини AstraZeneca. Таким чином МОЗ зумів завести в країну 1 млн 184 тис вакцин, яких вистачить, щоб вакцинувати лише 592 тисячі громадян – 1,4% населення України
 • Тим часом у проведенні вакцинації Україну випереджують не лише багаті країни Європи, але й доволі бідні країни інших частин світу. Ось статистика про отримання другої дози вакцини:
  - Зімбабве (Африка) – 37 000 чоловік
  - Естонія – 75 000 чоловік
  - Казахстан – 126 500 чоловік
  - Ангола (Африка) – 245 000 чоловік
  - Уругвай (Південна Америка) – 387 000 чоловік
  - Азербайджан – 458 000 чоловік
  - Марокко (Африка) – 4 203 000 чоловік
 • Першу дозу вакцини у настільки бідній країні, як Бангладеш, отримали вже 5,7 млн осіб, а в Україні – лише 0,5 млн.
Щодо падіння промислового виробництва
 • Попри заяви урядовців про зростання промислового виробництва в Україні, воно сьогодні значно нижче, аніж за часів Порошенка.
 • Зокрема у березні 2021 року промислової продукції було вироблено на 4,7% менше, аніж у березні 2019-го, а загалом за перший квартал 2021 року – на 6,2% менше, аніж у першому кварталі 2019-го року.
 • Тобто у той час, коли тоді кандидат у президенти Володимир Зеленський саме обіцяв українцям «кінець епохи» бідності, а країна йшла на вибори, виробництво промислової продукції в Україні було значно більшим. А сьогодні, коли «слуги» усім розказують про «зростання», насправді воно навпаки є значно меншим, аніж було тоді.
 • Можливість заявляти про «зростання» промислового виробництва у березні є лише завдяки тому, що у березні минулого року його обвал був ще більшим, аніж цьогоріч. І діючи за принципом «створити проблему, а потім частково її вирішити», слуги сьогодні отримали шанс прозвітуватися про зростання.
 • Причому не потрібно виправдовуватися Covid-19 чи пов’язаними із ним обмеженням. Адже факти річ уперта. Спад у промисловості розпочався в Україні не з початком пандемії, а з початком роботи в «турборежимі» монобільшості та уряду «слуг» ще восени 2019-го року.
 •  І саме внаслідок цієї роботи ми сьогодні маємо українську економіку загалом та промисловість зокрема в значно гіршому стані, аніж 2 роки тому.
Щодо відведення російських військ
 • Зменшення напруженості на кордоні можна тільки вітати. Однак відведення російських військ з 23 квітня зовсім не означає, що зникла російська загроза, але це означає, що Путін досягнув своїх цілей – його шантаж був вдалим.
 • Джо Байден погодився зустрітися з Путіним і сісти за стіл переговорів. Це значне досягнення для російського президента, якого ще вчора Байден називав вбивцею. Вони точно говоритимуть про Україну і, на жаль, без Зеленського. Чи варто нагадувати, що за Порошенка таких зустрічей не було?
 • Викликає занепокоєння і надмірна таємність щодо змісту домовленостей в Парижі. Не зважаючи на прес-конференцію, президент Зеленський так і не розказав, що таке кластери і чого від нього хотів президент Макрон і присутності канцлера Меркель.
 • Варто нагадати, що на минулій зустрічі у Парижі Зеленський несподівано для всіх підтвердив згоду на формулу Штайнмаєра. За Порошенка вона обговорювалась, але він як досвідчений дипломат той уникав ствердних відповідей. Натомість Зеленський взяв на себе зобов’язання, які неможливо виконати. Може тому про нові зобов’язання  у Парижі він тепер промовчав.
 • У будь-якому разі з часом ми дізнаємось чи пішов на поступки шостий президент і які вони.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Квітня 2021 року - 20:56
Викрито нову брехню Зеленського – обіцяв 10 млн вакцин
 • Уряд хотів того чи ні, але викрив чергову неправду - 6 квітня після переговорів з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою Зеленський заявив, що в Україну надійде 10 млн доз цієї вакцини, але план Кабміну цієї вакцини не включає.
 • Є сотні, якщо не тисячі повідомлень ЗМІ за 6 квітня про те, що президент замало не вирішив усі питання вакцинації – піар справді був дуже гучним. Тепер про справжній стан речей, який став відомий завдяки плану уряду, майже ніхто не говорить.
 • Це далеко не перша брехлива обіцянка Зеленського. Він постійно «продає» майбутнє, але потім не виконує свої солодкі обіцянки:
  - 3 червня 2019 року Зеленський дав доручення Баканову за 2 тижні показати результат у боротьбі з контрабандою. Але останні рішення РНБО засвідчили, що контрабанда і далі існує, раз на контрабандистів довелося накладати санкції.
  - 2 грудня 2019 року Зеленський заявив, що завдяки знайденому цікавому рішенню наступної зими тарифи буде зменшено удвічі – натомість взимку 2020 року тарифи замість зменшення навпаки зросли.
  - 20 березня 2020 року Зеленський заявив, що в Україну летять 10 млн тестів з Китаю – не прилетіли і досі.
  25 липня 2020 року Зеленський заявив, що бере на контроль питання, щоб Україна отримала однією з перших вакцину – ми почали вакцинацію останніми у Європі.
До дворіччя Зеленського
 • Можна сперечатися які обіцянки та в якій формі Зеленський давав на виборах, однак він точно не виправдав три найголовніших очікування своїх виборців:
  - Мир на Донбасі так і не настав, з початку року вже загинули 36 військових, але ще гірше, що країна перед загрозою вторгнення Росії, - розрахунок Зеленского на замирення Путіна виявився помилковим і безрезультатним.
  - Справедливість не прийшла: нові владоможці гуляють на карантин, плюючи на закони, в парламенті процвітає лоббізм, в уряді та Офісі президента – хабарництво і корупція, і навіть доведений корупційний злочин заступника голови ОПУ Олега Татарова покривають, не даючи НАБУ вручити підозру.
  - Краще жити не стало: тарифи не зменшилися, економічне зростання було змарноване ще до пандемії, половина коронавірусного фонду, що була витрачена на дороги, не врятувала ВВП від падіння, зате збагатила наближені дорожно-будівельні компанії. Останнім часом ми спостерігаємо значне зростання цін, яке некомпетентний уряд списує на коронавірус.
Текст скопійовано!