Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
8 Листопада 2020 року - 20:40
Щодо підтримки Батьківщиною проекту бюджету уряду Зеленського
 • Голосування за бюджет на 2021 рік свідчить про наявність в країні нової неформальної коаліції з депутатів Зеленського, Коломойського та Тимошенко.
 • У Слуг забракло власних голосів за бюджет. Цілком передбачувано Уряд Зеленського підтримала група Коломойського "За майбутнє". Але за бюджет проголосувала фракція "Батьківщина", яка видає із себе опозиційну.
 • Зміна позиції Юлії Тимошенко сталася після того, як її кабінет у Верховній Раді відвідав Кирило Тимошенко. Заява Юлі про те, що бюджет це економічне питання, можна розуміти як натяк на те, що позиція змінилася із меркантильних міркувань. 
 • Однак, політично це означає, що Тимошенко підтримала Уряд і Президента і стала однією з опор цієї влади. Вона втратила моральне право називатися опозицією. 
 • Оскільки Кирило Тимошенко від цього тижня в Офісі Президента є ще й куратором регіональної політики, очевидно, що в місцевих радах Батьківщина піде на союз зі Слугою, а її опозиційна риторика була обманом виборців.
 • Юлія Тимошенко - ветеран української політики. Вона в ній найдавніше, ніж будь-хто з представлених у парламенті сил. Вона починала ще з Лазаренком, і недарма кілька років тому Гройсман назвав її бабусею української корупції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 20:51
У парламенті де-факто коаліція Слуг і ОПЗЖ
 • Про це свідчить і нещодавнє голосування за членів конкурсної комісії по САП, яке викликало міжнародний скандал і обурення західних партнерів України.
 • П.Порошенко: «ОПЗЖ користується недосвідченістю та непрофесіоналізмом влади. Величезними фінансовими потоками, які заходять з Росії, на фінансування засобів масової інформації та розповсюдження фейкових новин». 
 • «Мають агентів і «кротів», що доводить «вагнерівська» справа, коли була злита операція блискуча наших спецслужб. Коли ми мали притягнути 33 вбивць, які зазіхнули на літак, де були десантники 25-ї бригади звідси, з Дніпра. А вони їх відпустили. І така влада вже сама собою є загрозою національній безпеці».
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Березня 2020 року - 22:38
Щодо обіцянки Зеленського надати тисячу грн найбіднішим пенсіонерам

Зеленський гарячково намагається вийти з ситуації  відсутністі індексації пенсій з 1 березня, що є прямим невиконанням закону про пенсійне страхування, який, до речі, при Порошенку виконувався завжди.

 • Обіцянка тисячі гривень – це добре для пенсіонерів, з паршивої вівці хоч шерсті клок. Але індексація всіх пенсій з 1 травня є антизаконною, бо відбирає у пенсіонерів законні гроші за два місяці.
 • Роздаючи обіцянки пенсій та доплат, президент Зеленський перевищує свої повноваження і залазить на територію уряду. 
 • Останні голосування свідчать, що вплив Зеленського на монобільшість уже не той, що раніше. Тож у намаганні щось диктувати виконавчій владі президент вже має стримуватись, бо на його ініціативи може не вистачити голосів.
Справа громад
Глобальна
24 Липня 2019 року - 18:20
Щодо позиції та опозиції у ВР 9 скликання

Можна достеменно сказати хто у майбутньому парламенті буде владою/коаліцією – партія «Слуга народу». Якщо вірити заявам, її у будь-якому випадку буде підтримувати сателіт – «Батьківщина». Щодо політичної позиції інших фракцій можна буде говорити після перших рішень «Слуги народу».

 • Якщо «Слуга народу» спробує змінити зовнішньополітичний курс України на проросійський або обмежити демократичні права громадян – в опозиції до таких рішень точно буде «Європейська солідарність» і, можливо «Голос».
 • Якщо «Слуга народу» заявить про підтримку руху на вступ до НАТО та покращить захист української мови, - в опозиції до таких рішень виступить ОПЗЖ і Сергій Тарута із «Батьківщини»

Проблема в тому, що у Зеленського не мають твердих політичних поглядів, їхня позиція з багатьох питань є «пластиліновою», тож такі партії як ЄС, що послідовно дотримуються пронатівських та проєвропейських поглядів, будуть оцінювати конкретні рішення «Слуги народу» виробляючи свою позицію до монокоаліції.

Текст скопійовано!