Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Лютого 2021 року - 21:35
Щодо опитування Соціального моніторингу
 • До результатів опитування неможливо поставитись серйозно після маніпуляцій, що добре видно в ньому. Наприклад, у запитання про ставлення до медичної реформи «зашите» суперечливе твердження, що реформу проводили на вимогу МВФ.
 • Не варто дивуватися, що в іншому місці  майже половина опитаних раптом погоджуються на якнайширші поступки ОРДЛО, а ОПЗЖ Медведчука звісно ж попереду Європейської солідарності.
 • Директор Соціального моніторигу Ольга Балакірєва має значний досвід маніпуляцій. Восени 2004 року вона була причетна до єдиного випадку в історії України, коли було сфальсифіковано екзітпол (на користь Януковича).
Справа громад
Глобальна Фейсбук
28 Грудня 2020 року - 21:25
Щодо падіння кількості тестів і фальсифікації статистики Covid-19
 • Уряд вихваляється зменшенням захворюваності і це можна було б тільки вітати, якби це було правдою. Але проблема у тому, що зменшення захворюваності – прямий наслідок різкого зменшення кількості тестувань.
 • Міністр Степанов обіцяв проводити 75 тисяч тестів на добу і максимально уряд досягнув 60 тисяч тестів, але відтоді кількість тестувань упала в рази і за минулу неділю було проведено тільки 12 225 тисяч ПЛР-тестів.
 • Цифра 12,5 тисяч включає як безкоштовні, так і платні тести у комерційних клініках, ціна яких від 900 до 2000 грн за ПЛР.  Частина хворих не робить тестів через їхню ціну і вони не потрапляють до офіційної статистики.
 • Варто нагадати, що Європейська солідарність ще кілька місяців тому пропонувала провести тотальне тестування населення, щоб ізолювати всіх хворих. Витрати на таке тестування окупилися б завдяки непотрібності загального карантину.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
24 Грудня 2020 року - 17:54
Щодо фальсифікації даних соціології Офісом президента
 • 23 грудня комунікаційники Офісу Президента, посилаючись на наше з КМІСом опитування, зробили цілу "новину": "Президентська ініціатива "Велике будівництво" стала головною позитивною подією 2020 року". Мовляв, "згідно з опитуванням, такої думки дотримується переважна більшість респондентів (93%) ". 
 • Насправді цю ініціативу відзначило лише 11,3% (!) опитаних. А от вже з цих 11,3% позитивно її оцінили 93%. Нехитра математика дає: 11,3% х 93% = 10,5% Це з офіційного спростування Олексія Гараня, яке він розмістив від імені фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва.
 • Медійники Зеленського настільки звикли тримати його у теплій ванні, що пішли не фальсифікацію соціології, лише б створити враження, що дії Зеленського підтримують 93% люблячих його людей.
 • Насправді навіть опитування компліментарної щодо влади соціологічної служби «Рейтинг» показують, що діями Зеленського незадоволені 65% українців. Ця цифра прямо суперечить вигаданій підтримці 93%
 • Риба завжди гниє з голови – Зеленський радий обманюватися, він заохочує таку поведінку підлеглих, бо не хоче чути негативної інформації щодо себе, списуючи все на підступи опозиції, яку вважає персональними ворогами.
Справа громад
Глобальна
22 Липня 2019 року - 16:46
Брехня і маніпуляції

Протягом виборів неодноразово поширювали фальшиві прогнози і навіть соціологічні опитування. Це потребує політичних оцінок після закінчення виборчої кампанії, щоб більше ніколи не довірити таким людям і таким структурам.

 • М.Саакашвілі (4 липня 2019)

«Партія Порошенка, не пройде. Я впевнений у цьому. Незважаючи на всі рейтинги і антирейтинги, він не потрапить у парламент. Я знаю це, адже їжджу по країні і знаю настрої людей. Суспільство не може пробачити йому те, що він зробив. Заява Саакашвілі

 • Д.Гордон (10 червня 2019)

«Думаю, що партія Вакарчука і «Свобода» будуть забирати голоси в Порошенка, а тому його партія може не увійти до парламенту. Але так само, відтягуючи голоси, до Ради не пройде ні «Свобода», ні «Голос». Тоді як Юлія Тимошенко має всі шанси отримати місця у Верховній Раді» Заява Гордона

Текст скопійовано!