Позиція Скинути теги

Санкції проти контрабандистів
 • Зеленський підписав указ про позбавлення українського громадянства трьох осіб відповідно до схвалених РНБО санкцій за контрабанду - йдеться про Вадима Альперіна, Араїка Амірханяна та Олександра Єрімічука.
 • Це «геніальний» спосіб вивести контрабандистів з-під кримінальної відповідальності і дозволити їм законно залишити Україну.
 • Варто нагадати, що Альперін та Амірханян є підозрюваними й обвинуваченими у низці кримінальних справ, зокрема, про корупцію, несплату податків і тиск на держчиновників.
 • Кабінет міністрів навіть готує процедуру депортації – це означає, що рятуючи від відповідальності, контрабандистів навіть будуть вивозити за державний кошт.
 • За 2 роки СБУ, яку очолює Баканов, (друг Зеленського) не змогла подолати контрабанду. Навіть тепер повідомляють лише про санкції, але нічого не кажуть про ліквідацію контрабандних схем.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Квітня 2021 року - 16:38
Щодо персональних санкцій введених РНБО
 • Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО від 2 квітня про застосування санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. Цим рішенням РНБО підтримала внесені СБУ пропозиціх санкції до десяти фізичних осіб.
 • Зеленський не вперше використовує тему контрабанди для власного піару. Ще в червні 2019 року, у перші дні перебування на посаді президента, Зеленський давав публічне доручення голові СБУ Івану Баканову побороти контрабанду і за 2 тижні доповісти про перші результати.
 • Напевне у СБУ з контрабандою все вийшло, бо через 2 роки вона не лише не зникла, але й розквітла настільки, що президент присвятив боротьбі з контрабандою засідання РНБО.
 • ЗМІ повідомляють, що санкції проти контрабандистів, які накладено РНБО, дивним чином оминають контрабандистів пов’язаних з командою шостого президента. Так під санкції не потрапили:
  - Сергій «Дипломат» Бадяк – куратор Львівської області від Слуги народу на президентських та парламентських виборах;
  - Віталій Булюк – куратор Херсонської області від Слуги народу на президентських та парламентських виборах;
  - Сергій Трегубенко – куратор Миколаївської області від Слуги народу на президентських та парламентських виборах;
  - Вадим Слюсарев – куратор Харківської області від Слуги народу на президентських та парламентських виборах;
  - Ілля Павлюк – куратор Чернівецької області від Слуги народу на президентських та парламентських виборах;
Текст скопійовано!