Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Травня 2020 року - 21:18
Щодо вибіркового правосуддя
  • Голова ОДА Одеської області відкрито погрожував журналісту під час виконання нею редакційного завдання взяти інтерв’ю. Не звертаючи увагу на відеозапис, губернатор викликав нацгвардію, бо йому не сподобалось поставлене питання.
  • Незважаючи на цілком очевидне порушення статті 171 Кримінального кодексу "Перешкоджання діяльності журналіста", ДБР не порушувало кримінальне провадження. Олексій Гончаренко був змушений звернутися з депутатським звернення, щоб розбудити правоохоронну систему.
  • Однак проти жителя Подільського району Юрія Копельчука кіберполіція Одеси порушила справу за статтею “173-1 «Поширювання неправдивих чуток”. Через жартівливий допис про Володимира Зеленського у фейсбуці на фоні смайликів.
  • Настільки вибіркова реакція правоохоронних органів, які пильно стежать за уявними образами та погрозами президенту, свідчить про політичне замовлення з боку Зеленського. За Порошенка не було жодної кримінальної справи за критику або образу президента.
  • Якщо Зеленський ображається, він може подати до суду. Використання правоохоронної системи є неприпустимим і суперечить демократичному ладу та політичним традиціям України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Серпня 2019 року - 16:00
Бужанський показав як він ставиться до "четвертої влади"

Бужанський ще не став депутатом, але вже хамить журналістам. Депутатський склад СН не відрізняється від Партії регіонів. Однак в аналогічній ситуації Янукович в 2006 році вигнав Олега Калашнікова з депутатів ПР, а Зеленський – уникає коментаря.

  • Варто нагадати, що підвищений рівень тестостерона погано вплинув на поведінку Калашнікова. Зрештою, його вбили в 2015 році.

Цікаво, що Бужанського підтримав Портнов, пригрозивши розкрити структуру власності і джерела фінансування НВ, Громадського і радіо Свобода. Портнов вдає, що не знає про фінансування Свобода Конгресом США.

Реакція СН не витримує критики. Вони заперечують право ЗМІ на оціночні судження після того, як їх нардеп назвав журналістку "тупою вівцею"? А може їм ще і вклонятися доземно, бо вони депутати? Це феодалізм, а не лібертаріанство!

Текст скопійовано!