Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 21:10
Щодо оголошення підозри Олександру Юрченку
 • Так працює незалежний Вищий антикорупційний суд та НАБУ, що були створені за Порошенка.

Приємно, що під тиском суспільства та опозиції, на четвертий день подання НАБУ до генпрокурора було підписане.

 • З Олександром Юрченком, якого Зеленський привів до ВР, тепер розбираються слідчі, але як бути з іншими корупційними справами, які порушувались, або навіть не відкривалися проти представників влади? 
 • Насправді Зеленський не демонструє політичної волі для боротьби з корупцією:18.10.2019 ЗМІ оп
  - ублікували листування "слуги народу" нардепа В'ячеслава Медяника щодо того, як "вирішити" питання з прокуратурою. Справу не порушено.
  - 24.10.2019 НАБУ і САП відкрила провадження за фактом можливого отримання 11 депутатами СН хабарів від Антона Яценка. Підозра не вручалася. Справу закрито. 
  - 20.11.2019 НАБУ розпочало досудове розслідування стосовно депутатів від фракції «Слуга народу», яких обвинувачують в імовірному отриманні “зарплат у конвертах”. Заява Анни Скороход. Справу не порушено.
  - 02.12.2019 САП відкрила справу через публікацію розмов нардепа від «Слуги народу» Юрія Корявченкова з поліцією Кривого Рогу. Повідомляється, що справу відкрили за ознаками пропозиції або обіцянки неправомірної вигоди посадовій особі. Частина 1 статті 369-2 ККУ. Розслідування доручили НАБУ. Підозра не вручалася. 
  - 04.12.2019 НАБУ зареєстровано кримінальне провадження щодо нардепа від "Слуги народу" Дмитра Холодова. Підставою стало розслідування "Схеми" про лобізм його тютюнового бізнесу. Частина 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 ККУ: закінченого замаху на вчинення злочину у вигляді зловживання владою або службовим становищем. Підозра не вручалася.
  - 12.12.2019 НАБУ почало розслідування щодо нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського. Мова йде про лобіювання поправки, після якої, тютюнова галузь різко скоротила виробництво, а бюджет недоотримав мільярдні надходження. Справа стосується також нардепів СН Олександра Юрченка та Дмитра Холодова. Підозра не вручалася. 
  - 22.12.2019 з розслідування журналістів Прямого каналу ОФШОРНИЙ ПРЕЗИДЕНТ: стало відомо як президент Зеленський уникає сплати податків в Україні. Справу не порушено.  
  - 08.01.2020 НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом можливих зловживань нардепа СН Андрія Геруса. НАБУ виконало рішення Вищого антикорупційного суду. З вимогою відкрити справу до суду звернувся адвокат екс-депутата Олега Ляшка. Підозра не вручалася.
  - 23.01.2020 «Слугу народу» Павла Павліша спіймали на переписці про «нахабний поділ бюджету» із заступником міністра охорони здоров'я Андрієм Семиволосом, який пише: «Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить». Справу не порушена, а Семиволос і далі на посаді. 
  - 04.03.2020 Звільнений міністр фінансів Ігор Уманський в інтерв’ю LB відкрито звинуватив прем’єра Дениса Шмигаля і голову Податкової служби Сергія Верланова у кришуванні розкрадання ПДВ на 5 млрд грн за місяць. Справу не порушено.
  - 29.03.2020 - народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака домовляється про працевлаштування на певні посади в органах влади за винагороду. Порушена справа, але САП змінила кваліфікацію зі «зловживання впливом» на «шахрайство» і передала справу в поліцію. Підозра не вручалася.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
27 Липня 2020 року - 14:12
Про звільнення Олександра Погребиського на поруки

Це перша перемога в суді, але остаточна буде тоді, коли його повністю виправдають від звинувачень.

 • Ветерани мали моральне право так діяти, бо всі ми стали свідками зазіхання на державний  суверенітет з боку Олега Волошина, який поставив під сумнів і суверенітет України і повернення Криму.
 • П. Порошенко: «Тому дії Олександра у випадку задання запитань злочинцю Волошину є абсолютно адекватними. Олександр – воїн, патріот, ветеран АТО – є абсолютно невинною людиною. Він реалізує своє конституційне право і захищає добровольців, волонтерів як член політичної партії «Європейська Солідарність»
 • Єдиною причиною затримання Погребиського стала його активна громадянська позиція та критика влади. Можна повірити, що поліцейські біля ВР не розібралися, але у відділку РВВС Печерського району добре знали, що роблять, коли відправляли його в ІТТ.
 • Погребиський не кидав зеленку в Олега Волошина – він опинився поруч і вступився, коли нардеп кинувся бити затриманого нападника.
 • Олександр Погребиський захищав ветерана від протиправних дій депутата, який вдарив його в обличчя. Волошин порушив статтю 125 Кримінального кодексу завдавши тілесних ушкоджень тому, хто його лише замастив зеленкою. Погребиського затримали, бо він не став спокійно дивитися на зуботичину від «баріна-депутата»
 • П. Порошенко: «Ми маємо місце перешкоджанню політичній діяльності не тільки воїна, не тільки патріота, а й політика Олександра Погребиського. І це робиться за вказівкою керівництва прокуратури і Офісу президента. І це буде предметом окремого розслідування з дискредитації іміджу України в світі, з повернення України назад під російський вплив. Ми цьому будемо максимально перешкоджати».
 • Останнім часом влада намагається створити міф, що ветерани та волонтери є чимось небезпечними для суспільства. Навіть у «луцького терориста» намагались знайти хоч якийсь зв’язок з добробатами.
 • Це прямо протилежний підхід, ніж той, що був характерний за президентства Петра Порошенка, який з повагою ставився до українських захисників і часто допомагав особисто.
 • Не можна виключати, що Погребиського навмисно утримували в ІТТ, щоб дестабілізувати його друзів та прихильників, спровокувавши на силові дії – це лише б підтвердило б образ, який намагається створити влада.
 • Щодо іншого ветерана – Ігоря Чепкасова, який облив зеленкою Волошина, то й там немає того складу злочину, який йому шиють. Зеленка не потрапила в очі, а тому не завдала шкоди. Звісно краще було б лайно, але важко знайти лайно зеленого кольору.
 • Зеленкою обливали багатьох політиків та громадських діячів, але жоден з них не кидався битись і не звертався в поліцію: Шабунін, Яценюк, Власенко, Шуфрич та інші.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Липня 2020 року - 13:03
Щодо обливання зеленкою Олега Волошина
 • Це наука для всіх бути обережними у висловлюваннях. В якомусь сенсі Волошину повезло, що це була лише демонстрація.
 • В Україні потрібен закон про кримінальну відповідальність за заперечення української приналежності (українського суверенітету) Криму. Інакше можуть бути самосуди.
 • Півтора мільйони біженців, яких ми називаємо ВПО, мають право бути ображеними на тих, хто захопив їхню батьківщину і на тих, хто ризикне визнати анексію та окупацію. Не кажучи вже про ветеранів війни, які втратили друзів і здоров'я на фронті.
 • Нардеп Волошин кинувся з кулаками на затриманих ветеранів – це вкрай необачний вчинок як для політика. Але він свідчить, що Волошин не боїться покарання, бо не існує закону, який би карав за такі заяви. Натомість покарають ветеранів за зеленку і це не справедливо, бо від зеленки мінімальні проблеми, а від заяви члена парламенту світ може засумніватися в позиції України.
 • По суті конфлікту: 17 липня під час розгляду проекту Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо нелегітимного проведення загальноросійського голосування по поправках до Конституції Російської Федерації в Криму Волошин закликав «не знищувати останні російськомовні школи в Україні» зазначивши, «хто захоче повернутися до країни, де всі жебракують, хто хоче повернутися в країну, де немає суверенітету?».  
 • Волошин - найактивніший учасник п'ятої колони. Нардеп ОПЗЖ і соратник Медведчука. 
 • Його антидержавна позиція викликає справедливе обурення ветеранів, які проливали кров за суверенітет України, котрий пан  Волошин нахабно, демонстративно і зухвало заперечує.
 • Емоція Олександра Погребиського цілком зрозуміла. Але при цьому він не обливав Волошина зеленкою,  а лише хотів поговорити з ним, привернувши його увагу. В цей час з-за спини Погребиського хтось кинув зеленку.
 • Відтак затримання Погребиського є абсолютно безпідставним, а спроба пред'явити йому підозру незаконною.
 • Це ще один взірець вибіркового правосуддя,  коли правоохоронні органи демонструють м'язи і переслідують патріотів та ветеранів, в той час як п'ята колона в Україні діє нахабно та безкарно при повному потуранні влади та правоохоронців.
 • Нардеп Волошин у відповідь діяв зухвало порушуючи закон – вдарив ветерана, завдавши йому легких тілесних ушкоджень. Тому в діях Волошина як мінімум є порушення статті 125 ККУ.
 • В історії України обливали зеленкою і Яценюка, і Власенка, але жоден з них не кидався битися з людьми, які їх образили.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Травня 2020 року - 21:16
У Зеленського продовжують практику подвійних стандартів

Магазин косметики дружини нардепа СН Миколи Тищенка Алли Барановської, як з’ясували журналісти програми «Схеми», також працював попри карантин.

 • Незважаючи на «серйозну розмову», яку за словами Кирила Тимошенко президент провів зі своїм депутатом-ресторатором, дружина Тищенка не закрила свій магазин. Подвійні стандарти продовжуються – чи буде проводити Зеленський ще одну серйозну розмову?
 • Можливо цього разу «серйозну розмову» мала б провести дружина президента, яку ніхто не бачив в Україні після початку пандемії? 
 • Принагідно варто нагадати, що Марина Порошенко не лише залишилась в Україні, але й активно займається благодійністю – передає нові та відновлені апарати ШВЛ для лікарень.
 • Зеленський втратив моральне право вимагати від підприємців дотримуватись карантину, якщо його не дотримується найближче оточення прнзидента. 
 • Карантин має бути один для всіх, інакше це суцільна профанація. Поставити біля кожного поліціянта -  неможливо, якщо люди будуть відчувати несправедливість вимог.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Березня 2020 року - 22:19
Нардеп Сергій Шахов захворів на коронавірус

Минулого тижня Сергій Шахов був на закритій нараді у Разумкова. 
Там були присутні керівники фракцій та груп Верховної Ради. Депутати, які там були, мають терміново самоізолюватися через загрозу зараження.

 • Ми можемо отримати вогнище епідемії в самому центрі столиці і в центральному органі влади, адже вчора всі депутати були в залі Верховної Ради на позачерговій сесії, де, зокрема, обирали так потрібного Зеленському нового генпрокурора.
 • Тиск з боку президента Зеленського, який вимагає продовження сесії ВР, може загрожувати не лише депутатам, але й тисячам помічників та журналістів, які контактують з парламентом.
 • Під загрозою є і журналісти, і народний депутат Ярослав Юрчишин, який 13 березня після повернення Сергія Шахова з-за кордону, був з ним в одній телепрограмі «Доброго ранку Україно» на Суспільному.
 • Сергій Шахов встиг побувати у на 5 каналі, де в одній студії з ним були: Прозапас, Артюшенко, Юрчишин і Шахов.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Березня 2020 року - 22:17
Про візит депутатів ОПЗЖ до Москви
 • Домовлятися з депутатами Державної Думи нема про що, бо депутати Держдуми не є самостійними політиками, від них нічого не залежить. У Росії все вирішує В. Путін.
 • Варто нагадати, що саме Державна Дума схвалила використання російської армії в Україні 01.03.2014 р.
 • ОПЗЖ грає на публіку, переконуючи виборців, що саме вони найбільш проросійська сила, а не Зеленський. Це чистий PR, гра на Путіна і водночас на проросійських виборців в Україні (такі нажаль ще залишились).
 • Влада Зеленського має заявити про неприпустимість таких контактів з ворогом. Важко уявити міжпарламентські зв’язки з депутатами Рейхстагу у 2 світову війну.
 • Дивує мовчання керівництва парламенту. Схоже у Зеленського знову не відреагують, щоб не дратувати Путіна зайвий раз.
Текст скопійовано!