Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Червня 2020 року - 17:59
Щодо ініціативи міністра юстиції скасувати люстрацію для комуністів
  • Міністр юстиції Денис Малюска вважає недоцільною люстрацію чиновників Компартії і тих, які працювали за часів Радянського союзу. З часів Радянського союзу сплило чимало років, і люструвати їх на 10 років абсолютно неактуально…
  • Існує яскрава нелогічність у словах міністра:

- Якщо люстрація цих чиновників неактуальна, бо після розпаду СРСР пройшло 29 років, то навіщо вносити зміни в закон про очищення влади (люстрацію)?

- Якщо закон про люстрацію заважає призначенню таких чиновників у структури державної чи виконавчої влади – значить він актуальний і його є до кого застосувати.

  • Однак, згідно закону про очищення влади у статті, яку хоче скасувати міністр, йдеться не про рядових комуністів, а лише про тих, хто працював на керівних посадах від секретаря райкому і вище, про працівників комсомолу, та … про агентів КГБ, стукачів КГБ та випускників ВНЗ КГБ:

Витяг з Закону: 4. Заборона, передбачена частиною третьою статті 1 цього Закону, застосовується до осіб, які:

1) були обрані і працювали на керівних посадах Комуністичної партії Радянського Союзу, Комуністичної партії України, Комуністичної партії іншої союзної республіки колишнього СРСР починаючи з посади секретаря районного комітету і вище;

2) були обрані і працювали на керівних посадах починаючи з посади секретаря ЦК ЛКСМУ і вище;

3) були штатними працівниками чи негласними агентами в КДБ СРСР, КДБ УРСР, КДБ інших союзних республік колишнього СРСР, Головному розвідувальному управлінні Міністерства оборони СРСР, закінчили вищі навчальні заклади КДБ СРСР (крім технічних спеціальностей).

Можна припустити, що зміни до закону про люстрацію потрібні для призначення у структури влади Андрія Деркача, який закінчував Вищу школу КДБ, або Віктора Медведчука, який міг бути стукачем (негласним агентом).

  • Якщо це станеться – це буде означати, що росіяни остаточно взяли під контроль Зеленського та диктують йому свою кадрову політику. А втручання Деркача у виборчу кампанію в США  - це було прямо узгоджено із Зеленським.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Липня 2019 року - 17:51
КС визнав декомунізацію конституційною

Це велика перемога, що сталася тільки завдяки обуренню громадянського суспільства.

Саме Європейська солідарність, зокрема Петро Порошенко і Володимир В’ятрович, доклали максимум зусиль, щоб переконати суспільство у неприпустимості повернення ідолів комуністичних часів.


Читай

Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Червня 2019 року - 18:54
Щодо рішення про перейменування проспектів Бандери і Шухевича

Виявилося, те, що говорить Порошенко і ЄС про реванш, — це не вигадки. Реванш проходить, і реалізується він з мовчазного схвалення команди Зеленського.

  • Рішення адмінсуду суду — наслідок діяльності Портнова, який на сьогодні виконує роль адміністратора «реваншу в судах».

  • Повернення в Україну і бурхлива діяльність Портнова – ініціатива Коломойського, і Зеленський цьому чи не хотів, чи не міг перешкоджати.

Не дивно, що такі рішення приймаються і немає жодної реакції Зеленського. Адже по мажоритарних округах від «Слуги народу» йдуть такі ватники як Бужанський і Дубинський, які ненавидять не лише імена Бандери і Шухевича, а й все українське.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Червня 2019 року - 20:54
Щодо принциповості керівництва ЄС

Оновлення партії «Європейська солідарність» не обмежилося списком кандидатів у депутати. Старі депутати, які проголосували за перейменування проспекту Григоренка на Жукова, будуть виключені після проведення розслідування.

  • До Харкова відряджені Віталій Гайдукевич і Володимир Ар’єв, які вивчать ситуацію і дадуть вичерпний звіт для прийняття рішення. З часом, по мірі проведення місцевих виборів, партія ЄС оновиться повністю.

ЄС виступає за виконання всіх норм закону про декомунізацію, що була проведена за активної підтримки партії Петра Порошенка.

Варто нагадувати, що поки президентом був Петро Порошенко, такі, як Кернес, сиділи тихо і більше турбувалися про свої походи до прокуратури та суду, ніж про перейменування та порушення закону про декомунізацію. Порошенко вмів стримувати реваншизм, одночасно зберігаючи демократію.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Червня 2019 року - 14:46
Щодо перейменування проспекту Григоренка на Жукова у Харкові

Це ще одне свідчення реваншу проросійських сил після перемоги Зеленського. Розуміючи, що Україна обрала слабкого президента, п’ята колона Москви піднімає голову. Андрія Портнова поновлюють на посаді викладача київського національного університету. Геннадій Кернес проводить рішення про повернення імені Жукова проспекту у Харкові. 

  • Закон забороняє присвоювати юридичним особам та об’єктам права власності імена людей, які обіймали посади в комуністичній партії, а також у вищих органах влади і управління СРСР, УРСР та інших радянських республік, працювали в радянських органах безпеки.

Георгій Жуков був маршалом Радянського Союзу і входив до Центрального комітету Комуністичної партії СРСР. З 13 січня до 21 липня 1941 року Жуков був начальником генерального штабу і розробляв плани захоплення Європи. Основних втрат Червона армія зазнала за його керівництва. 

  • ЄС закликала депутатів партії у харківській міськраді не голосувати за перейменування проспекту. До міста спрямовано членів ревізійної комісії партії, які розберуться із ситуацією.

Текст скопійовано!