Позиція Скинути теги

Щодо ТСК Безуглої по темі Іловайська та Дебальцева
 • Розгляд питання Іловайська та Дебальцевого в ТСК – це пряма апологія Кремля, захист Путіна та Росії від відповідальності за військові злочини проти України. Це враження підкріплює і фактичне призначення заступником голови ТСК Ріната Кузьміна, соратника Медведчука, розмови якого теж має розглядати комісія. Засідання цієї ТСК неначе спільні партійні збори «Слуг» та прокремлівської ОПЗЖ.
 • Загальновідомо, що єдиною причиною Іловайської трагедії було пряме вторгнення російських військ на територію України в той час, коли Україна ще не встигла і не могла встигнути відновити за чотири місяці війни боєздатність власного війська.
 • Дебальцеве ж, що замислювалося Путіним як найбільша військова поразка України, перетворилося на приклад успішного виведення військ і збереження людських життів. Зокрема, колишній верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал армії США Уеслі Кларк дуже високо оцінив дії української армії в нинішній війні на Донбасі, а операцію в Дебальцеві з точки зору стратегії вважає успішною і такою, що увійде в підручники сучасної військової справи.
 • Минулого року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова – на 200% людина Зеленського – була змушена визнати, що єдиним фактором, який став причиною загибелі українських військових під Іловайськом є пряме вторгнення збройних сил Росії. За рік, що минув, нічого нового до цієї версії Офіс генпрокурора не додав.
 • Але атака на попередників по лінії Іловайськ та Дебальцеве триває та потрібна для того, щоб відволікти увагу суспільства державної зради, яка відбулася влітку минулого року на рівні державного керівництва, коли росіянам з Офісу президента злили інформацію про спецоперацію проти найманців з російського угруповання Вагнера.
 • Таке перемикання уваги ТСК на іншу тему – це прагнення Зеленського замести сліди власного злочину чи злочину свого найближчого оточення, який підтверджує й свіже розслідування всесвітньо відомої телекомпанії CNN.
 • Щодо розмов Медведчука, - розмов з Порошенком немає; реальні дії Порошенка були діаметрально протилежними тому, що в реальності робив Порошенко як Президент та Верховний Головнокомандувач, захищаючи країну; Офіс Президента відмовився задовольнити вимогу адвокатів Порошенка оприлюднити увесь масив розмов; спроби Зеленського втягнути Порошенка в історію Медведчука – це фейки та класичний чорний піар проти Порошенка як лідера опозиції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Вересня 2021 року - 20:55
Щодо заяви Данілова про можливість звільнення Донецька та Луганська
 • Така заява є нерозумною – військові операції не анонсуються, навіть якщо армія готова їх зробити.
 • Порошенко вже заявляв, що для України питання звільнення Донецька і Луганська – це питання відмови від колосальних жертв мирного населення. Цим Україна і відрізняється від Росії, де в другу чеченську війну майже повністю знищили Грозний.
 • Взагалі Зеленський має визначитись зі стратегією – то він заявляє, що війна в його голові завершена, то його секретар РНБО готовий кинути армію на Донецьк і Луганськ.
 • Насправді військо недофінансоване, заборгованість з виплат військовим сягнула 1,5 млрд грн, не працює ДОЗ - не виготовлюється нова зброя. Всі гроші йдуть на велике будівництво.
 • За 2 роки Зеленського не звільнили жодного сантиметру території, відбувався лише відступ з демілітаризованих зон. Якщо Данілов готовий звільняти Донецьк і Луганськ чому б не розпочати зі звільнення кількох сіл? Насправді Україна повністю відмовилась від тактики повзучого наступу, завдяки якому були звільнені сотні населених пунктів.
 • Реальним звільненням Донбасу ЗСУ займались в 2014 році, коли після наказу Порошенка влітку було звільнено 2/3 території Донбасу і наступ зупинили лише окупанти, ввівши регулярні частини російської армії.
Про низьку результативність року «всеосяжного перемир’я».
 • Всеосяжне перемир’я провалилося – миру на Донбасі як не було, так і не має. З іншого боку також зменшилася кількість вбитих та поранених, однак це не наблизило ні мир після перемоги, ні мир після поразки.
 • «Всеосяжне перемир‘я» насправді лише зменшило інтенсивність нападів на Україну, але вони продовжуються з окупованої території. Учора був обстріляний батальйонний командно-спостережний пункт, розташований далеко в глибині контрольованої території.
 • Зростання таких обстрілів – прямий наслідок непродуманої заборони на використання дронів ЗСУ, яким також заборонили ДРГ.
 • Характерно, що Зеленський, як верховний головнокомандувач, ніяк не відреагував на грубе порушення всеосяжного перемир’я, адже обстріл батальйонного КСП був проведений із забороненої артилерії та мінометів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Травня 2021 року - 21:34
Про так звану «змову Порошенка з Путіним»
 •  Ніхто не завдав Росії і Путіну такої шкоди, як Президент Порошенко

 • Провалившись у спробах знайти в діях Порошенка принаймні якийсь склад «злочину», нині технологи Зеленського намагаються будь-якою ціною прив’язати П.Порошенка до якихось домовленостей («договорняків») з В.Путіним чи то безпосередньо, чи через В.Медведчука.
 • Але в новітній історії України ще не було людини, яка б завдала так багато збитків Росії в живій силі, бойовій техніці і яка б так дорого коштувала для російського бюджету, як Президент Порошенко:
  У червні-серпні 2014 року в результаті наступу за наказом Порошенка було звільнено 2/3 Донбасу і відновлено контроль над ділянкою у понад 250 кілометрів українсько-російського кордону. Супротивник поніс численні втрати. Так під Маріуполем ракетним вогнем Точок_У було практично повністю знищено кілька батальйонно-тактичних груп. 
  - За час президентства Порошенка загинуло близько 5,6 тис. російських найманців і близько 13 тис.поранено.
  - Завдяки міжнародній роботі Порошенка було запроваджено економічні санкції проти Росії.
 • Втрати від санкцій сьогодні дискутуються, але навіть Путін у 2019 році визнав у ході «Прямої лінії», що у 2014-2019 роках в результаті санкцій Росія недоотримала 50 млрд.дол.
 • Експерти, у тому числі експерти Блумберг, дають значно вищу оцінку – щорічні втрати Росії від санкцій близько 1-2% ВВП РФ, тобто в рік Росія втрачала з 2014 по 2018 близько 50-100 млрд.дол. 
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Квітня 2021 року - 21:05
Щодо «дзвону примирення» у Міловому
 • Очільник Луганщини Сергій Гайдай та народний депутат України Олексій Кузнєцов оглянули місце, де буде розташований цей пам’ятний знак у Міловому. «Коли скінчиться ця неоголошена війна, нам доведеться багато кого пробачити. Та це буде дуже важко. Тому Дзвін примирення є дуже знаковим», – наголосив Сергій Гайдай.
 • Виявляється таких дзвонів в Україні за завданням Президента Зеленського збудують загалом чотири – у різних куточках країни. Перший з них встановлять у Міловому до 8 травня – Дня пам'яті та примирення.
 • Визнання, що українцям необхідне примирення – продовження тези російської пропаганди, що у нас нібито йде громадянська війна. У Зеленського коштом державного бюджету створюють пам’ятники, що будуть підтримувати таке враження.
 • Після звільнення окупованих територій у Другій світовій війни ніхто не шукав примирення з поліцаями та власівцями з РОА, що воювала на стороні Вермахту. Натомість мирне населення радісно вітало визволення від нацистів.
 • Зеленському необхідно добре подумати перш ніж підтримувати міфи російської пропаганди, створені у гібридній війні. Без Росії, її танків, боєприпасів, найманців і грошей ніякої війни на Донбасі не було б
Щодо відведення російських військ
 • Зменшення напруженості на кордоні можна тільки вітати. Однак відведення російських військ з 23 квітня зовсім не означає, що зникла російська загроза, але це означає, що Путін досягнув своїх цілей – його шантаж був вдалим.
 • Джо Байден погодився зустрітися з Путіним і сісти за стіл переговорів. Це значне досягнення для російського президента, якого ще вчора Байден називав вбивцею. Вони точно говоритимуть про Україну і, на жаль, без Зеленського. Чи варто нагадувати, що за Порошенка таких зустрічей не було?
 • Викликає занепокоєння і надмірна таємність щодо змісту домовленостей в Парижі. Не зважаючи на прес-конференцію, президент Зеленський так і не розказав, що таке кластери і чого від нього хотів президент Макрон і присутності канцлера Меркель.
 • Варто нагадати, що на минулій зустрічі у Парижі Зеленський несподівано для всіх підтвердив згоду на формулу Штайнмаєра. За Порошенка вона обговорювалась, але він як досвідчений дипломат той уникав ствердних відповідей. Натомість Зеленський взяв на себе зобов’язання, які неможливо виконати. Може тому про нові зобов’язання  у Парижі він тепер промовчав.
 • У будь-якому разі з часом ми дізнаємось чи пішов на поступки шостий президент і які вони.
Текст скопійовано!