Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
7 Квітня 2021 року - 21:41
Щодо 10 млн вакцин Pfizer, які Зеленський обіцяє для України
 • Було б непогано побачити не лише заяву президента, але й самі вакцини. Рік тому у березні Зеленський так само обіцяв 10 млн тестів з Китаю, які вже летять до України, проте навіть сьогодні Україна не провела такої кількості тестів за цілий рік.
 • 6 квітня у Бразилії від ковіду померли 4 211 людей за одну добу. І це при тому, що там уже понад 18 млн осіб. Тим часом в Україні повністю вакциновано тільки 2 особи, а кількість померлих за добу постійно зростає.
 • Вражає у неузгодженість інформації про вакцини, що приїдуть. Президент Зеленський заявив, що особисто підписав контракт на поставку, а міністр МОЗ сказав, що Україна підписала лише рамкову угоду.
 • Різниця між контрактом та рамковою угодою велика – у контракті точно відображується не лише кількість, але й термін поставки, а в рамковій угоді цього нема.
 • Вакцина Pfizer вимагає зберігання у спеціальних холодильниках при температурі мінус 70. В Україні їх обмаль. Після реформи залишилось 135 районів - значить потрібно мінімум 135 холодильників.
 • У кожному населеному пункті має бути пункт вакцинації і районні управління МОЗ повинні забезпечити доставку вакцини від холодильників до пунктів вакцинації щоденно. Також треба встановити черговість. Владу чекає величезна організаційна робота і в спільних інтересах, щоб у Зеленського з цією роботою справились.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Березня 2021 року - 20:10
Щодо зриву виплати компенсацій ФОП
 • Минулого року влада з величезною помпою обіцяла виплатити компенсації по 8 тис грн ФОП, які постраждали від локдауну. Для цього було прийнято закон №4429, а в фонді боротьби з ковід було зарезервовано 12 млрд грн на такі цілі.
 • Втім, як і попереджала опозиція, солодка обіцянка для більшості виявилась піаром. Спочатку право на компенсації обмежили лише кількома КВЕДами. Потім оголосили, що почнуть приймати документи лише з 14 грудня. Як тільки рік закінчився – закінчились і компенсації.
 • Сьогодні Мінфін звітує, що компенсації отримали лиш півмільйона ФОП. Це означає, що вони отримали лише 4 млрд грн, а не 12 млрд, як планувалось раніше. Таким чином замість 1,5 млн ФОП гроші отримала лише третя частина – 500 тисяч.
 • Влада Зеленського завжди гучно продаж обіцянки, але зовсім не говорить, що виконати їх не вдалося. Це і є причиною падіння довіри та рейтингів влади.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Березня 2021 року - 20:02
Фейк про «попередників». Чи Порошенко називав Путіна вбивцею і агресором?
 • Інформаційні боти Банкової отримали завдання від Подоляка та Арестовича поширювати тезу про те, що Порошенко, який закинув Зеленському боягузство, сам, мовляв ніколи не називав Путіна вбивцею і агресором.
 • Навіть поверховий пошук у Гуглі свідчить - Порошенко ніколи не боявся називати Росію агресором, Путіна – вбивцею, а війну – війною:
  - 9 травня 2015 р. Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю кореспонденту Бі-бі-сі Фергалу Кіну заявив, що Україна перебуває в стані справжньої війни з Росією: «Давайте говорити прямо - ми воюємо не з сепаратистами, яких підтримує Росія. Це справжня війна з Росією».
  - У вересні 2015 р. Порошенко відкрито назвав Росію агресором з трибуни ООН, а право вето Росії в ООН «ліцензією на вбивство»..
  - На міжнародній зустрічі 13 лютого 2016 р. Порошенко сказав: «Це агресія Путіна, а не громадянська війна в Україні. І це не громадянська війна в Криму, а російські солдати, які окупували нашу країну».
  - 8 травня 2017 р. Порошенко чітко заявив: «Коли наші діди й прадіди в сорок четвертому та в сорок п’ятому наступали на Берлін, вони тоді й гадки не мали, і в найжахливіших снах уявити собі не могли, що через 70 років своє військо в Україну пришле Москва і холоднокровно вбиватиме їхніх онуків та правнуків».
  - У лютому 2018 р. в коментарі австрійському виданню Profil Порошенко відкритим текстом заявив: «Пане Путін, припиніть вбивати людей». Стаття так і називалася.
  - Учасник "нормандського формату" і тих переговорів екс-президент Франції Франсуа Олланд у своїх мемуарах розповів, як Порошенко і Путін сварилися в Мінську у 2015 р. За його словами, глава української держави захищав суверенітет України, коли Путін вимагав автономію для частин східних українських регіонів. Екс-президент Франції зазначив, що розмова була на підвищених тонах.
  - У січні 2019 р. у Давосі Порошенко так само чітко на міжнародну аудиторію заявив, що Путін завів в Україну танки та іншу зброя, щоб убивати українців.
  - У лютому 2019 р. у відповідь на питання кореспондента російського телеканалу «Росія 1», Порошенко зробив резонансну заяву, яка облетіла увесь світ: «24 українських моряка перебувають у вас незаконно в тюрмі. Ви зобов'язані перед ними вибачитися, негайно випустити, тому що ви – агресор, ви – порушник міжнародного права. І ви, і ваш лідер (Володимир Путін) – вбивці українців. Запам'ятайте це ».
  - 7 листопада 2019 р. Порошенко твітував: «Не вірте Путіну. Не вірте, бо Путін є агресор. Це не ми до нього, а вони до нас прийшли зі зброєю. Це не ми пішли у Бєлгород, Курськ, Ростов вбивати росіян – це точно не про Україну. Це вони прийшли вбивати українців».
Справа громад
Глобальна Фейсбук
3 Березня 2021 року - 21:55
У Зеленського ведуть брудну кампанію проти Порошенка
 • Причина атаки – зростаючи рейтинги, що не на жарт перелякало владу. Опитування КМІС у лютому засвідчило, що президентська партія Слуга народу навіть не на другому – на третьому, або й четвертому місці, а Європейська солідарність, навпаки, стала лідером.
 • Кампанія проти Порошенка має два напрямки: 
  - з одного боку його оббріхують перед патріотичною частиною виборців, вигадуючи неіснуючу співпрацю з Медведчуком;
  - з іншого боку Порошенка звинувачують в організації протестів на захист патріотів, яких переслідує влада.
 • ЄС справді різко засуджує і критикує переслідування Федини, Звіробій, Чорновол, Ріфа, Кузьменко, Дугарь та Стерненка. Але ці несправедливі кримінальні справи та вироки судів бачать не лише прихильники ЄС, що спонукає усіх виходити на протести.
 • Звинувачення на адресу Порошенка у співпраці з Медведчуком, який став нардепом і медійним олігархом після перемоги Зеленського – не варті виїденого яйця. 
 • Порошенка ненавидять у Москві за те, що він організував оборону України, здобув міжнародну підтримку і відновив армію. Канали Медведчука щодня поливали брудом п’ятого президента, а він підтримав їх закриття.
 • Намагаючись відволікти людей від власних помилок, проти Порошенка влада запустила брудну чорнушну кампанію вигадок та брехні. Це потрібно Зеленському:
  - Щоб відволікти від провалу вакцинації;
  - Щоб не відповідати на питання хто злив інформацію про захоплення вагнерівців;
  - Щоб всі забули про адвокатів режиму Януковича, які тепер працюють в Офісі президента та відновили свій вплив на суди;
  - Щоб не звертали уваги на преференції, які отримують від Зеленського олігархи;
  - Щоб не запитували чому не висунуто звинувачення Тарасу Козаку та Віктору Медведчуку за фінансування тероризму.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Лютого 2021 року - 16:48
Щодо виступу Зеленського на форумі “Україна 30. Інфраструктура».

Щодо будівництва 4000 км доріг.

 • Навіть керуючись офіційною статистикою Укравтодору, в 2020 році їх відремонтовано лише 3 357 км. Решта 500-700 км, аби дотягнути до заявленої Зеленським цифри в 4000 км, «відремонтовано» лише одним шаром асфальту поверх ям. Життя такого ремонту - 3 роки, якраз до завершення першого терміну Президента, і це якщо повезе.
 • Варто нагадати, що кілометр повноцінного будівництва дороги за Зеленського обходиться замало не вдвічі дорожче, ніж за Порошенка. Націнкою може бути «корупційна рента». 
 • Ігор Уманський екс-радник Єрмака, ще восени минулого року заявив про картельну змову компаній, що ремонтують дороги, але його звинувачення не розслідувалися.

Щодо планів будівництва 6500 км доріг у поточному році.

 • Враховуючи завищені ціни - на це має бути передбачено не менше 150 млрд грн. Але в державному бюджеті на дорожню галузь цьогоріч виділено лише 81,3 млрд грн. З усіх джерел. І з цих грошей треба віддати борги, які подвоїлися до 10 млрд грн, на безпеку руху, на місцеві дороги.
 • На дороги державного значення передбачається аж 31 млрд грн.І де взяти ще близько 100 млрд грн на «6500 км» - про це президент не сказав.
 • На цей рік вистачає коштів на ремонти усіх типів на 1 335,46 км автошляхів державного значення. Це згідно Державної цільової програми, затвердженої минулого тижня на Кабміні. Тому всі мрії про Київську обхідну дорогу, автобани і мости – залишаються порожніми обіцянками.

Щодо будівництва нових аеропортів та відновлення авіасполечення

 • За останні 2 роки у Зеленського не спромоглися готовий ще в 2019 році Одеський аеропорт здати в експлуатацію.
 • Летовища в Дніпрі, Ужгороді, Мукачево, Маріуполі чи Бердянську, високошвидкісні залізничні сполучення, City Train, як були так і залишаються скетчами на слайдах, де = просто змінюється дата публікації.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
8 Лютого 2021 року - 22:11
Для обговорення Круглого столу з вакцинації за участі президента
 • Всі мажорні обіцянки Зеленського псує той факт, що у будь-якому випадку Україна розпочне вакцинацію після низки африканських та азійських країн. Тим часом в липні минулого року він обіцяв, що Україна буде серед перших.
 • Україна жодним чином не готувалася до вакцинації. За словами директор Pfizer Ukraine Зоряни Цілик, препарат ще навіть не зареєстрований в Україні
 • Усі уряди укладали ці угоди на постачання вакцин ще в червні-липні, якраз коли Зеленський обіцяв, що Україна буде серед перших. Але міністр Степанов доручив шукати вакцини лише 10 грудня.
 • Ще 4 травня 2020 року МЗС України надіслало до Офісу президента офіційного листа з проханням доповісти президенту про ініціативу Євросоюзу зі збору коштів для створення вакцини проти COVID-19 та доцільність приєднання України до цієї ініціативи.
 • Згодом саме ті держави, які підтримали ініціативу, отримали першочергову можливість провести вакцинацію. Україна ж до ініціативи не долучилася і жодних внесків не робила. А відтак – не потрапила до 92 країн із правом першочергової вакцинації.
 • Bloomberg повідомляє - щодня у світі вводять 4 540 345 доз вакцини і загалом уже ввели 119 мільйонів доз.(станом на 05.02.2021).
 • У The Economist вважають, що Україна перетворилася на «карантинне гетто». Ми в червоній зоні найвідсталіших країн світу, які отримають вакцину від коронавірусу серед останніх. Ми в одній групі з африканськими країнами і найбіднішими державами Азії. Вакцина дійде до України не раніше квітня 2022 -2023-го року
 • У неділю в Бангладеш стартувала загальнонаціональна кампанія вакцинації населення проти коронавірусу, навіть в Афганістан доставили першу партію COVID-вакцини AstraZeneca з Індії в рамках програми COVAX., а Президент Ірану Хасан Рухані заявив, що масова вакцинація населення країни проти коронавірусу почнеться до 10 лютого.
Текст скопійовано!