Позиція Скинути теги

Детальніше по Іловайську та Дебальцеву
 • Загальновідомо, що єдиною причиною Іловайської трагедії було пряме вторгнення російських військ на територію України в той час, коли Україна ще не встигла і не могла встигнути відновити за чотири місяці війни боєздатність власного війська.
 • Дебальцеве ж, що замислювалося Путіним як найбільша військова поразка України, перетворилося на приклад успішного виведення військ і збереження людських життів. Зокрема, колишній верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал армії США Уеслі Кларк дуже високо оцінив дії української армії в нинішній війні на Донбасі, а операцію в Дебальцеве з точки зору стратегії вважає успішною і такою, що увійде в підручники сучасної військової справи.
 • Минулого року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова – на 200% людина Зеленського – була змушена визнати, що єдиним фактором, який став причиною загибелі українських військових під Іловайськом є пряме вторгнення збройних сил Росії. За рік, що минув, нічого нового до цієї версії Офіс генпрокурора не додав.
 • Дійсно, Іловайськ і Дебальцеве – це складні та трагічні сторінки військової історії України. Але головним військово-політичним результатом 2014 року стало звільнення двох третин території Донецької і Луганської областей від російської окупації. І це відбулося під керівництвом Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка. В той же час за каденцію Зеленського не було звільнено ані сантиметра української території. Більше того, її частину віддали під контроль окупантів через відведення військ.
 • Також не треба забувати, що жоден представник «Кварталу» не пішов на фронт захищати країну, натомість у своїх сценках вони висміювали Збройні сили України. Більше того, у 2014 році до вже окупованої Горлівки приїхав «Квартал» на чолі із Зеленським. Він особисто чотири рази ухилявся від призову протягом кількох хвиль мобілізації. 
 • І тепер ці люди, які під час великої небезпеки для країни, наклали в штани та ховалися в кущах, сьогодні намагаються судити та засуджують тих, хто став на захист України та відстояв її свободу та незалежність.
Щодо ТСК Безуглої по темі Іловайська та Дебальцева
 • Розгляд питання Іловайська та Дебальцевого в ТСК – це пряма апологія Кремля, захист Путіна та Росії від відповідальності за військові злочини проти України. Це враження підкріплює і фактичне призначення заступником голови ТСК Ріната Кузьміна, соратника Медведчука, розмови якого теж має розглядати комісія. Засідання цієї ТСК неначе спільні партійні збори «Слуг» та прокремлівської ОПЗЖ.
 • Загальновідомо, що єдиною причиною Іловайської трагедії було пряме вторгнення російських військ на територію України в той час, коли Україна ще не встигла і не могла встигнути відновити за чотири місяці війни боєздатність власного війська.
 • Дебальцеве ж, що замислювалося Путіним як найбільша військова поразка України, перетворилося на приклад успішного виведення військ і збереження людських життів. Зокрема, колишній верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал армії США Уеслі Кларк дуже високо оцінив дії української армії в нинішній війні на Донбасі, а операцію в Дебальцеві з точки зору стратегії вважає успішною і такою, що увійде в підручники сучасної військової справи.
 • Минулого року Генеральний прокурор Ірина Венедіктова – на 200% людина Зеленського – була змушена визнати, що єдиним фактором, який став причиною загибелі українських військових під Іловайськом є пряме вторгнення збройних сил Росії. За рік, що минув, нічого нового до цієї версії Офіс генпрокурора не додав.
 • Але атака на попередників по лінії Іловайськ та Дебальцеве триває та потрібна для того, щоб відволікти увагу суспільства державної зради, яка відбулася влітку минулого року на рівні державного керівництва, коли росіянам з Офісу президента злили інформацію про спецоперацію проти найманців з російського угруповання Вагнера.
 • Таке перемикання уваги ТСК на іншу тему – це прагнення Зеленського замести сліди власного злочину чи злочину свого найближчого оточення, який підтверджує й свіже розслідування всесвітньо відомої телекомпанії CNN.
 • Щодо розмов Медведчука, - розмов з Порошенком немає; реальні дії Порошенка були діаметрально протилежними тому, що в реальності робив Порошенко як Президент та Верховний Головнокомандувач, захищаючи країну; Офіс Президента відмовився задовольнити вимогу адвокатів Порошенка оприлюднити увесь масив розмов; спроби Зеленського втягнути Порошенка в історію Медведчука – це фейки та класичний чорний піар проти Порошенка як лідера опозиції.
Щодо виборів до Держдуми на Донбасі
 • Якщо власники російських паспортів на Донбасі візьмуть участь у виборах депутатів Держдуми – це буде означати початок аншлюсу української території Російською Федерацією.
 • Таким є наслідок бездіяльності Зеленського, який 2 роки шукав мир та компроміс з Путіним. Потрібно було протидіяти роздачі російських паспортів для чого в України були і є всі можливості:
  Україна могла б подати позов у Міжнародний суд, оскарживши дії Росії, що не тільки окупувала частину території України, але й намагається анексувати ОРДЛО;
  - Україна могла заблокувати закордонні паспорти громадян України, які отримали російський паспорт. ЄС не надавав безвіз громадянам РФ;
  - Україна могла виключити виплати спеціальних пенсій, на які кошти до Пенсійного фонду надає державний бюджет України.
 • Всі ці питання мали б бути відкрито обговорені у Верховній Раді, щоб виявити позиції кожної фракції та внести зміни у відповідні закони.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Квітня 2021 року - 21:05
Щодо «дзвону примирення» у Міловому
 • Очільник Луганщини Сергій Гайдай та народний депутат України Олексій Кузнєцов оглянули місце, де буде розташований цей пам’ятний знак у Міловому. «Коли скінчиться ця неоголошена війна, нам доведеться багато кого пробачити. Та це буде дуже важко. Тому Дзвін примирення є дуже знаковим», – наголосив Сергій Гайдай.
 • Виявляється таких дзвонів в Україні за завданням Президента Зеленського збудують загалом чотири – у різних куточках країни. Перший з них встановлять у Міловому до 8 травня – Дня пам'яті та примирення.
 • Визнання, що українцям необхідне примирення – продовження тези російської пропаганди, що у нас нібито йде громадянська війна. У Зеленського коштом державного бюджету створюють пам’ятники, що будуть підтримувати таке враження.
 • Після звільнення окупованих територій у Другій світовій війни ніхто не шукав примирення з поліцаями та власівцями з РОА, що воювала на стороні Вермахту. Натомість мирне населення радісно вітало визволення від нацистів.
 • Зеленському необхідно добре подумати перш ніж підтримувати міфи російської пропаганди, створені у гібридній війні. Без Росії, її танків, боєприпасів, найманців і грошей ніякої війни на Донбасі не було б
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Березня 2021 року - 21:26
Щодо заборони громадянам України володіти землею в Криму
 • З 20 березня 2021 року набув чинності указ президента Росії Володимира Путіна, який заборонив «іноземним громадянам» володіти землею в більшості районів окупованого Криму – прибережних і прилеглих до материкової України.
 • Якби в Україна мала сильного президента – відповідь мала би бути дзеркальною. Україна мала б заборонити громадянам Росії володіти землею на своїй території у прикордонних областях. Ті росіяни, які володіють землею, мали б її негайно продати.
 • Зеленський, який до недавнього часу не мін назвати Росію агресором і називав дипломатично «та сторона», навряд чи зважиться на такий різкий крок. Тим більше, що може постраждати сам, як власник бізнесів у Росії.
 • Так громадяни України стають заложниками слабкості свого президента. Адже якби Україна ввела дзеркальні заходи, можливо Путін був би змушений передбачити окремий режим для Криму.
 • Крім того українська влада має заявити, що після деокупації території Криму та Донбасу, всі угоди, які стосуються нерухомості, і які були укладені з моменту окупації цих територій, будуть визнані недійсними.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Березня 2021 року - 20:02
Фейк про «попередників». Чи Порошенко називав Путіна вбивцею і агресором?
 • Інформаційні боти Банкової отримали завдання від Подоляка та Арестовича поширювати тезу про те, що Порошенко, який закинув Зеленському боягузство, сам, мовляв ніколи не називав Путіна вбивцею і агресором.
 • Навіть поверховий пошук у Гуглі свідчить - Порошенко ніколи не боявся називати Росію агресором, Путіна – вбивцею, а війну – війною:
  - 9 травня 2015 р. Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю кореспонденту Бі-бі-сі Фергалу Кіну заявив, що Україна перебуває в стані справжньої війни з Росією: «Давайте говорити прямо - ми воюємо не з сепаратистами, яких підтримує Росія. Це справжня війна з Росією».
  - У вересні 2015 р. Порошенко відкрито назвав Росію агресором з трибуни ООН, а право вето Росії в ООН «ліцензією на вбивство»..
  - На міжнародній зустрічі 13 лютого 2016 р. Порошенко сказав: «Це агресія Путіна, а не громадянська війна в Україні. І це не громадянська війна в Криму, а російські солдати, які окупували нашу країну».
  - 8 травня 2017 р. Порошенко чітко заявив: «Коли наші діди й прадіди в сорок четвертому та в сорок п’ятому наступали на Берлін, вони тоді й гадки не мали, і в найжахливіших снах уявити собі не могли, що через 70 років своє військо в Україну пришле Москва і холоднокровно вбиватиме їхніх онуків та правнуків».
  - У лютому 2018 р. в коментарі австрійському виданню Profil Порошенко відкритим текстом заявив: «Пане Путін, припиніть вбивати людей». Стаття так і називалася.
  - Учасник "нормандського формату" і тих переговорів екс-президент Франції Франсуа Олланд у своїх мемуарах розповів, як Порошенко і Путін сварилися в Мінську у 2015 р. За його словами, глава української держави захищав суверенітет України, коли Путін вимагав автономію для частин східних українських регіонів. Екс-президент Франції зазначив, що розмова була на підвищених тонах.
  - У січні 2019 р. у Давосі Порошенко так само чітко на міжнародну аудиторію заявив, що Путін завів в Україну танки та іншу зброя, щоб убивати українців.
  - У лютому 2019 р. у відповідь на питання кореспондента російського телеканалу «Росія 1», Порошенко зробив резонансну заяву, яка облетіла увесь світ: «24 українських моряка перебувають у вас незаконно в тюрмі. Ви зобов'язані перед ними вибачитися, негайно випустити, тому що ви – агресор, ви – порушник міжнародного права. І ви, і ваш лідер (Володимир Путін) – вбивці українців. Запам'ятайте це ».
  - 7 листопада 2019 р. Порошенко твітував: «Не вірте Путіну. Не вірте, бо Путін є агресор. Це не ми до нього, а вони до нас прийшли зі зброєю. Це не ми пішли у Бєлгород, Курськ, Ростов вбивати росіян – це точно не про Україну. Це вони прийшли вбивати українців».
Текст скопійовано!