Позиція Скинути теги

Щодо виборів до Держдуми на Донбасі
 • Якщо власники російських паспортів на Донбасі візьмуть участь у виборах депутатів Держдуми – це буде означати початок аншлюсу української території Російською Федерацією.
 • Таким є наслідок бездіяльності Зеленського, який 2 роки шукав мир та компроміс з Путіним. Потрібно було протидіяти роздачі російських паспортів для чого в України були і є всі можливості:
  Україна могла б подати позов у Міжнародний суд, оскарживши дії Росії, що не тільки окупувала частину території України, але й намагається анексувати ОРДЛО;
  - Україна могла заблокувати закордонні паспорти громадян України, які отримали російський паспорт. ЄС не надавав безвіз громадянам РФ;
  - Україна могла виключити виплати спеціальних пенсій, на які кошти до Пенсійного фонду надає державний бюджет України.
 • Всі ці питання мали б бути відкрито обговорені у Верховній Раді, щоб виявити позиції кожної фракції та внести зміни у відповідні закони.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Квітня 2021 року - 21:05
Щодо «дзвону примирення» у Міловому
 • Очільник Луганщини Сергій Гайдай та народний депутат України Олексій Кузнєцов оглянули місце, де буде розташований цей пам’ятний знак у Міловому. «Коли скінчиться ця неоголошена війна, нам доведеться багато кого пробачити. Та це буде дуже важко. Тому Дзвін примирення є дуже знаковим», – наголосив Сергій Гайдай.
 • Виявляється таких дзвонів в Україні за завданням Президента Зеленського збудують загалом чотири – у різних куточках країни. Перший з них встановлять у Міловому до 8 травня – Дня пам'яті та примирення.
 • Визнання, що українцям необхідне примирення – продовження тези російської пропаганди, що у нас нібито йде громадянська війна. У Зеленського коштом державного бюджету створюють пам’ятники, що будуть підтримувати таке враження.
 • Після звільнення окупованих територій у Другій світовій війни ніхто не шукав примирення з поліцаями та власівцями з РОА, що воювала на стороні Вермахту. Натомість мирне населення радісно вітало визволення від нацистів.
 • Зеленському необхідно добре подумати перш ніж підтримувати міфи російської пропаганди, створені у гібридній війні. Без Росії, її танків, боєприпасів, найманців і грошей ніякої війни на Донбасі не було б
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Березня 2021 року - 21:26
Щодо заборони громадянам України володіти землею в Криму
 • З 20 березня 2021 року набув чинності указ президента Росії Володимира Путіна, який заборонив «іноземним громадянам» володіти землею в більшості районів окупованого Криму – прибережних і прилеглих до материкової України.
 • Якби в Україна мала сильного президента – відповідь мала би бути дзеркальною. Україна мала б заборонити громадянам Росії володіти землею на своїй території у прикордонних областях. Ті росіяни, які володіють землею, мали б її негайно продати.
 • Зеленський, який до недавнього часу не мін назвати Росію агресором і називав дипломатично «та сторона», навряд чи зважиться на такий різкий крок. Тим більше, що може постраждати сам, як власник бізнесів у Росії.
 • Так громадяни України стають заложниками слабкості свого президента. Адже якби Україна ввела дзеркальні заходи, можливо Путін був би змушений передбачити окремий режим для Криму.
 • Крім того українська влада має заявити, що після деокупації території Криму та Донбасу, всі угоди, які стосуються нерухомості, і які були укладені з моменту окупації цих територій, будуть визнані недійсними.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Березня 2021 року - 20:02
Фейк про «попередників». Чи Порошенко називав Путіна вбивцею і агресором?
 • Інформаційні боти Банкової отримали завдання від Подоляка та Арестовича поширювати тезу про те, що Порошенко, який закинув Зеленському боягузство, сам, мовляв ніколи не називав Путіна вбивцею і агресором.
 • Навіть поверховий пошук у Гуглі свідчить - Порошенко ніколи не боявся називати Росію агресором, Путіна – вбивцею, а війну – війною:
  - 9 травня 2015 р. Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю кореспонденту Бі-бі-сі Фергалу Кіну заявив, що Україна перебуває в стані справжньої війни з Росією: «Давайте говорити прямо - ми воюємо не з сепаратистами, яких підтримує Росія. Це справжня війна з Росією».
  - У вересні 2015 р. Порошенко відкрито назвав Росію агресором з трибуни ООН, а право вето Росії в ООН «ліцензією на вбивство»..
  - На міжнародній зустрічі 13 лютого 2016 р. Порошенко сказав: «Це агресія Путіна, а не громадянська війна в Україні. І це не громадянська війна в Криму, а російські солдати, які окупували нашу країну».
  - 8 травня 2017 р. Порошенко чітко заявив: «Коли наші діди й прадіди в сорок четвертому та в сорок п’ятому наступали на Берлін, вони тоді й гадки не мали, і в найжахливіших снах уявити собі не могли, що через 70 років своє військо в Україну пришле Москва і холоднокровно вбиватиме їхніх онуків та правнуків».
  - У лютому 2018 р. в коментарі австрійському виданню Profil Порошенко відкритим текстом заявив: «Пане Путін, припиніть вбивати людей». Стаття так і називалася.
  - Учасник "нормандського формату" і тих переговорів екс-президент Франції Франсуа Олланд у своїх мемуарах розповів, як Порошенко і Путін сварилися в Мінську у 2015 р. За його словами, глава української держави захищав суверенітет України, коли Путін вимагав автономію для частин східних українських регіонів. Екс-президент Франції зазначив, що розмова була на підвищених тонах.
  - У січні 2019 р. у Давосі Порошенко так само чітко на міжнародну аудиторію заявив, що Путін завів в Україну танки та іншу зброя, щоб убивати українців.
  - У лютому 2019 р. у відповідь на питання кореспондента російського телеканалу «Росія 1», Порошенко зробив резонансну заяву, яка облетіла увесь світ: «24 українських моряка перебувають у вас незаконно в тюрмі. Ви зобов'язані перед ними вибачитися, негайно випустити, тому що ви – агресор, ви – порушник міжнародного права. І ви, і ваш лідер (Володимир Путін) – вбивці українців. Запам'ятайте це ».
  - 7 листопада 2019 р. Порошенко твітував: «Не вірте Путіну. Не вірте, бо Путін є агресор. Це не ми до нього, а вони до нас прийшли зі зброєю. Це не ми пішли у Бєлгород, Курськ, Ростов вбивати росіян – це точно не про Україну. Це вони прийшли вбивати українців».
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Березня 2021 року - 17:32
Щодо заяв Романа Безсмертного про злив спецоперації по вагнерівцях
 • Р. Безсмертний: «Рішення перенести спецоперацію із затримання бойовиків ПВК "Вагнера", які вже перебували у Білорусі, міг ухвалити тільки президент Зеленський. А контакт з очільником Білорусі забезпечив глава його Офісу Єрмак через міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея
 • Публічна заява екс-посла України в Білорусі Романа Безсмертного, який за Зеленського працював у ТКГ, має бути підставою для негайного порушення кримінальної справи за підозрою у державній зраді А.Єрмака.
 • В іншому разі Єрмак повинен подавати до суду, а Офіс президента – спростовувати інформацію. Однак цього не відбулося. Значить Роман Безсмертний сказав правду.
 • У тому ж ефірі на 5 каналі Безсмертний заявив, що під час приватної подорожі до Оману в січні 2020 року президент Зеленський взяв на себе низку зобов'язань перед Росією, але не зміг їх виконати через тиск патріотичних сил.
 • Безсмертний нагадав, що в ті дні у морі біля Оману проходили навчання, в яких брали участь основні компоненти флоту Росії, Китаю і було присутнє все керівництво армії та нацбезпеки Росії. Зокрема Патрушев.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Березня 2021 року - 17:28
Щодо Харківських угод і Порошенка
 • Петро Порошенко справді у 2010 році на словах підтримав Харківські угоди. Зараз і провладні, і проросійські рупори роблять акцент саме на цьому, мовляв, от з кого СБУ має починати. 
 • Насправді Порошенко казав, що ці угоди дали можливість переглянути ціну на газ, яка була для України несправедливою, у той же час він сумнівався у потребі продовжувати базування ЧФ Росії аж на 25 років.
 • У тому інтерв’ю, Порошенко допускав продовження терміну перебування ЧФ, але далі говорив про переговори щодо узгодженого графіку виведення сил російського флоту та забезпечення будівництва нової військово-морської бази в Новоросійську.
 • Так, справді Порошенко тоді зазначав, що Україна і Росія "дійсно дружні, сусідні країни". Але і Зеленський у 2010 році мав телепроекти на Росії. І не тільки в 2010-му. І, мабуть, так само у ті часи не вважав цю країну агресором.
 • Водночас серед усіх президентів України саме Порошенко після 2014 року зробив найбільше для оборони України від російської агресії та для переорієнтації української економіки на Євросоюз.
 • Варто нагадати, що одним з авторів Харківських угод у 2010 році був тодішній заступник міністра МЗС Руслан Демченко. Однак зараз він працює 1-им заступником секретаря РНБО і очолює комітет по розвідці при президенті Зеленському.
Текст скопійовано!