Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Листопада 2020 року - 21:16
Щодо міфології про закриття лікарень.


Рік

Лікарень

Різниця

2008

28532009

2801

-52

2010

2763

-38

2013

2156

-607

2014

1793

Окупація

2015

1775

-18

2016

1743

-32

2017

1714

-29

2018

1671

-43

2019

1640

-31

За 2 роки Тимошенко

-90

За 4 роки Януковича

-607

За 5 років Порошенка

-153

 

 • За даними статистики МОЗу лікарні закривались постійно внаслідок не проведення реформи охорони здоров’я і проблем з бюджетним фінансуванням. Однак найбільша кількість лікарень закрилася за президентства Януковича його двома урядами – 607 лікарень, або в середньому 150 лікарень на рік.
 • На другому місці за кількістю закритих лікарень – уряд Тимошенко. За два роки вона закрила 90 лікарень, в середньому 45 лікарень на рік.
 • За 5 років Порошенка було закрито 153 лікарні, або 30 лікарень на рік. 
 • Однак треба пам’ятати, що лише Порошенко був президентом під час війни, коли велетенські кошти йшли на оборону. Водночас саме Порошенко наважився провести медичну реформу, яка, на жаль, не була завершена через обрання нового президента.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Жовтня 2020 року - 23:10
Щодо звинувачень Турчинова у «здачі Криму»
 • Зеленський діє у парадигмі російської пропаганди – перекладає провину на анексію Криму на українську владу, знімаючи її з агресора, який захопив півострів силою.
 • Якщо когось і можна звинувачувати, то це Януковича, що втік з країни, розбалансувавши виконавчі структури влади.
 •  Анексія Криму почалася 21 лютого, а керованість ЗСУ була відновлена лише через кілька тижнів. Наказів вступати в бій ніхто не виконував.
 • Потрібно також врахувати, що саме Янукович закликав Путіна ввести війська в Україну, що і було зроблено у відповідь на заклик і з дозволу Державної Думи Росії.
 • Частково провина у відсутності збройного опору в Криму лежить на всіх членах РНБО 28 лютого – тоді РНБО послухалась закликів Юлії Тимошенко, яка вимагала не чинити жодного опору, щоб не провокувати агресора.
 • Не Зеленському говорити про здачу Криму – за півтора роки свого президентства він не звільнив жодного метра української землі, натомість відступив з сірої зони внаслідок так званих розведень.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Жовтня 2020 року - 16:51
Щодо відповіді на питання «хто здав Крим»?
 • Окупація Криму почалася з 21 лютого, коли армія та МВС були дезорієнтованими і некерованими.  Старий президент втік, а легітимність виконувача обов’язків була не зрозуміла.
 • Варто нагадати, що навіть у Києві поліція більше тижня не виходила на роботу і багато вулиць патрулювали мешканці, об’єднуючись в дружини.
 • Головних винуватців здачі Криму два: Віктор Янукович, який закликав ввести війська Росії в Україну, та Володимир Путін, який віддав такий наказ.
 • Рішення апеляційного суду, який підтвердив вирок Януковичу у державні зраді, позбавляє сенсу кримінальну справу за звинуваченнями у здачі Криму і виставляє Зеленського вчергове на посміховисько.
 • Наполегливі заяви Зеленського про те, що мають відповісти ті, хто здав Крим, тепер остаточно мають чіткого адресата – Януковича.

З вироку суду: «Протягом кінця лютого - початку березня 2014 року російським військовослужбовцям, за допомогою нерегулярних паравійськових підрозділів так званої "самооборони" і "козаків", вдалося ... здійснити повну військову окупацію частини України - півострова Крим.

При цьому військовослужбовці Російської Федерації діяли безпосередньо на виконання наказів та політичних завдань вищих посадових осіб Російської Федерації, які не лише координували дії військових, але і реалізовували інші засоби боротьби (дипломатичні, ідеологічні та інформаційні), маючи на меті окупацію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а надалі - анексію

Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Жовтня 2020 року - 16:47
Про «вуха Курченка» у експертизі про Роттердам+
 • "Незалежний експерт", яку НАБУ задіяло у справі Роттердам+ -  Ірина Педь, є підставною особою – ширмою. Насправді експертизою займалась одіозна юридична фірма Arzinger. Про це свідчить корпоративний E-mail фірми, який вказано, як пошта експерта.
 • Arzinger стала відома тим, що працювала на сім’ю Януковичів, обслуговувала Сергія Курченко та державну компанію "Роснефть. 
 • Оскільки екпертиза була зроблена цілковито в інтересах феросплавних заводів Ігоря Коломойського, вказаний факт може викривати зв’язков олігарха з Курченком, якого називали гаманцем сім’ї Януковича.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Серпня 2020 року - 21:09
Щодо підпалу авто «Схем»
 • Свобода слова, у тому числі свобода критики президента, була недоторканна всі 5 років після Революції Гідності. Проект «Схеми» постійно критикував п’ятого президента і його команду, але не було жодних підпалів або погроз.
 • За Зеленського постійно повторюються підпали, які не розслідуються: підпал будинку Гонтаревої, підпал будинку Шабуніна, підпал авто звільненого голови ОПУ Андрія Богдана, який почав критикувати президента, а тепер і підпал автомобіля «Схем».
 • Зеленський рухається шляхом Лукашенка - зараз ми на етапі підпалу машин. До таємничих зникнень журналістів та опозиціонерів залишилося півкроку. Чомусь горять будинки та автомашини виключно критиків президента.
 • Коментар самого Зеленського не витримує критики і нагадує тактику Януковича, який також намагався перекладати провини своєї команди на опозицію.

***

 • У першій половині 2020 року правозахисники зафіксували 48 випадків нападів і тиску на громадських активістів в Україні (без урахування окупованих територій). З 48 інцидентів, задокументованих у першому півріччі 2020 року, 11 випадків стосувалися фізичної агресії щодо активістів, 8 – знищення чи пошкодження їхнього майна, 7 – залякування і погроз. Найбільше інцидентів трапилося у Києві (23 випадки),  на другому місці – Одеська область (5), третє ділять Донецька (3) та Київська (3) області.
 • Здавалося б, справа у бездіяльності поліції. Але нещодавно політтехнолог Офісу Президента Михайло Подоляк натякнув, що Авакова сприймають, як загрозу президенту Зеленському: «Володимир Олександрович – це серйозний гравець і він прийшов на досить тривалий час. І Арсен Борисович теж це зрозумів. І це дуже добре. Тому що неможливо ефективно працювати, коли існує чиясь ілюзія, що він має право перетягувати на себе функції президента».
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Липня 2020 року - 21:12
Про переїзд Зеленського на державну дачу
 • Утворюється нове зелене Межигір’я. Зеленський мільйонер і міг би не користуватись державною власністю. Спочатку він переїхав на державну дачу, а завтра приватизує її як Янукович на своє ім’я.
 • Схоже Зеленський продав свій будинок друзям, бо раніше він скаржився, що міг продати тільки друзям. Це липовий продаж, а можливо навіть відмивання коштів, яке підлягає перевірці НАЗК.
 • Зеленський знову не виконує своїх передвиборчих обіцянок. Він говорив, що на державних дачах будуть жити діти, але тільки тепер з’ясувалося, що Зеленський говорив про своїх дітей.
 • Усе більше прямих доказів та фактів того, що обрання Зеленського було аферою століття. Зеленський не просто порушує свої передвиборчі обіцянки — він робить це максимально демонстративно та нахабно.
 • 17 квітня 2019 року за кілька днів до вирішального другого туру виборів президента       України Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню «РБК-Україна» у відповідь на       запитання журналістів, чи планує він користуватися державними резиденціями, сказав: «Я не бачу в цих резиденціях жодного смислу». (відео додається)
 • Кількома роками раніше згадка про це була і у відомій сцені за участі персонажу Зеленського Василя Голобородька в серіалі «Слуга народу», який і став ідеологічним та іміджевим підґрунтям приходу актора в політику: «Мене б на один тиждень туди відправити, якби це було можливо. Я б їм влаштував! Кортежі – нах*! Пільги ваші – нах*! Дачі – нах*! Щоб простий вчитель жив, як президент. А президент жив,      як вчитель».
 • Після цих обіцянок Зеленський буквально з перших днів на посаді Глави держави почав користуватися найбільшим кортежем за всю історію України. А днями завдяки журналістам нещодавно стало відомо, що він почав проживати на державній дачі в Конча-Заспі.
 • Голобородько з екрану в житті швидко перетворюється на Януковича. Такими темпами вже до кінця року Зеленський може переїхати до Межигір'я.
 • Можна тільки поспівчувати Україні та виборцям Зеленського, які стали жертвами шахрайства та обману. Питання лише в одному — чи знову проситимуть “дати йому трохи часу”? Для чого, для чергової брехні?
 • Зеленський — мультимільйонер. Він має елітну нерухомість в Лондоні та Італії, має квартиру в найбільш елітному будинку країни. Минулого року Зеленський задекларував дохід в мільйон доларів. При цьому він не постидався при дірці в бюджеті в 300 млрд.грн. за державний кошт зробити ремонт на дачі.
 • Виправдовування президентського офісу в тому, що Зеленський у липні 2020 року продав будинок у с. Іванковичі в Київській області, не витримує критики. Підготовка до переїзду почалася ще рік тому — тобто обман почався одразу після перемоги на виборах.

витратив 1,5 млрд. грн. на благодійнсть та українську армію.

Текст скопійовано!