Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Червня 2019 року - 14:46
Щодо перейменування проспекту Григоренка на Жукова у Харкові

Це ще одне свідчення реваншу проросійських сил після перемоги Зеленського. Розуміючи, що Україна обрала слабкого президента, п’ята колона Москви піднімає голову. Андрія Портнова поновлюють на посаді викладача київського національного університету. Геннадій Кернес проводить рішення про повернення імені Жукова проспекту у Харкові. 

  • Закон забороняє присвоювати юридичним особам та об’єктам права власності імена людей, які обіймали посади в комуністичній партії, а також у вищих органах влади і управління СРСР, УРСР та інших радянських республік, працювали в радянських органах безпеки.

Георгій Жуков був маршалом Радянського Союзу і входив до Центрального комітету Комуністичної партії СРСР. З 13 січня до 21 липня 1941 року Жуков був начальником генерального штабу і розробляв плани захоплення Європи. Основних втрат Червона армія зазнала за його керівництва. 

  • ЄС закликала депутатів партії у харківській міськраді не голосувати за перейменування проспекту. До міста спрямовано членів ревізійної комісії партії, які розберуться із ситуацією.

Текст скопійовано!