Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Червня 2020 року - 21:08
Щодо ініціатив уряду в податковій сфері
 • У проекті Програми діяльності Кабінету Міністрів України. пунктом 6.2. передбачені зміни до податкового законодавства:
 • Єдиною конкретною ініціативою тимчасового уряду  Зеленського-Шмигаля є лише ініціатива введення «нульової декларації», тобто бажання контролювати доходи і видатки всіх, - залізти у кишені до кожного громадянина.
 • Решта пропозицій – на кшталт «імплементація змін», «запровадження стимулів», «удосконалення», «врегулювання», «оптимізація». Бізнес не бачить конкретики, і не знає чого очікувати від влади.
 • Тим часом «покращення» від влади прийде з нового року у вигляді введення касових апаратів і підвищених штрафів за помилки в адмініструванні податків.
 • Чергова програма діяльності уряду знову ні про що - перелік загальних фраз і термінів. І це при тому, що уряд нібито залучав до підготовки програми експертів та аналітичні організації, а також отримував пропозиції від комітетів ВРУ.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Червня 2020 року - 16:07
Щодо реєстрації постанови про відставку Авакова
 • Для того, щоб зареєструвати постанову про недовіру міністру МВС достатньо одного народного депутата. Збір 56 підписів Голосом створює враження продуманої PR-акції, яка могла і не закінчитись реєстрацією постанови, якби не критика таких дій.
 • ЄС проголосує за недовіру разом з Голосом, але 226 депутатів за відставку Міністра МВС наразі немає. Невдале голосування за відставку не послабить, а навпаки посилить позиції Авакова, який зможе трактувати провал голосування, як вотум довіри.

Таким чином своєю PR роботою Голос не послабить, а посилить позиції Авакова.

 • Більш продуманою є пропозиція ЄС добиватися відставки всього уряду, але щоб зареєструвати таку постанову потрібно зібрати 150 підписів.
 • Наразі Святослав Вакарчук свій підпис за відставку уряду не поставив. Можливо причина в тому, що Голос підтримав обрання міністра фінансів і тепер не хоче відставки всього уряду, бажаючи залишити «свого» міністра в другому уряді Зеленського.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
10 Червня 2020 року - 16:03
Щодо головної причини відкликання Програми дій Уряду

Як виявилось Програма дій уряду суперечить Меморандуму Уряду з МВФ за ключовими позиціями.

 • Зокрема у Програмі Уряд обіцяє громадянам податкові пільги, спрощення податків і зниження податкового тиску.
 • А в Меморандумі МВФ уряд обіцяє не вводити жодних податкових пільг, посилити контроль сплати податків спрощенцями з 1/01/2021 через введення ЕККА і сприяння переходу ФОП на загальну систему оподаткування.
 • Те, що Меморандум став відомий, зірвало ситуацію і призвело до остаточної втрати підтримки програми у Верховній Раді. Тепер Уряд має узгодити два документи і чесно признатися, що насправді планують зробити.
 • Втім, навіть у провладній фракції ніхто не має сумніву, що до наступного року цей уряд не доживе. Зобов’язання перед МВФ брав на себе не Шмигаль, а Зеленський. Тому політична відповідальність за підготовку наступу на ФОП лежить саме на президенті.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Червня 2020 року - 21:45
У Зеленського просувають на посади міністрів екс-регіоналів
 • Міністром освіти і науки хочуть обрати «регіонала» Сергія Шкарлета, одного з соратників одіозного Дмитра Табачника:
  - Шкарлет відомий своїм неприйняттям Помаранчевої революції і Євромайдану.
  - Виступав проти ЗНО -  однієї з найуспішніших реформ, що привела до усунення мільярдних корупційних схем в системі освіти.
 • На міністра навколишнього середовища і природніх ресурсів кандидує Роман Абрамовський, колишній помічник народного депутата від Партії регіонів Олександра Бобкова, відомого сепаратиста, який пізніше командував ротою т.зв. «пятнашки» у сепаратистів.
 • Абрамовський також не відрізняється патріотизмом, його звинувачували у зв’язках з ДНР. На посаду міністра він був пролобійований ще одним представником проросійської групи в Офісі Президента - помічником президента Зеленського Сергієм Шефіром.  
 • Команда Зеленського і далі шукає «нові обличчя» серед старих януковичівських корумпованих кадрів, які вже показали свої обличчя при Януковичу, Азарову, Табачнику.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Червня 2020 року - 21:39
Про програму діяльності Уряду
 •  Програма поділена на два періоди реалізації: короткостроковий період (під час пандемії) та  довгостроковий період (період пост-пандемії). Проблема в тому, що вона не містить будь-якої практичної інформації, тому не зрозуміло, за якими критеріями оцінювати можливість її реалізації.
 • Відсутність показників у «програмі» пов’язана з провальною роботою попереднього уряду: позитивних змін не відбулось, і, вказавши реальні результати, Шмигаль змушений був би критикувати Гончарука та Зеленського.

Основним пріоритетом зазначено створення нових робочих місць, але в програмі посоромились повторити побрехеньку свого прем’єра про 500 тисяч нових робочих місць у травні – травень уже пройшов.

 • Серед короткострокових пріоритетів зазначено секвестр, який закамуфлювали під «перегляд Державного бюджету України на 2020 рік для посилення соціального захисту та підтримки економіки».
 • Надання кредитної підтримки малому та середньому бізнесу, який зазнав втрат внаслідок карантинних заходів – теж профанація. Як банки не хочуть це робити, видно з розмови Зеленського з директором Укрексімбанку.
 • Підтримка вітчизняного промислового виробника, в тому числі шляхом здійснення державного замовлення та державних закупівель? Фінансування такого замовлення вкрай сумнівне у бюджеті на це немає грошей.
 • Застосування фіскальних та інших інструментів для зменшення навантаження на бізнес в умовах форс-мажору? Звучить гарно, але на практиці приймаються закони, що роблять податковий тиск більш жорстким, такі як законопроект №1210.

Залучення до активного економічного життя країни громадян України, які повернулись після тривалого перебування за кордоном? Тепер зрозуміло, чому їх намагаються не випускати з країни.

 • Програма уряду запізнилася – її потрібно було презентувати в день обрання нового прем’єра.
 • Також зрозуміло, що цей документ є формальним. Бо насправді прем’єром в країні є президент Зеленський, як і кожним міністром. Він постійно виходить за межі своїх повноважень і втручається у роботу уряду. Президент несе всю відповідальність за роботу Уряду.
 • Верховна Рада схвалила програму попереднього першого уряду Зеленського 04.10.2019 року. Програму доповідав Олексій Гончарук, (про що вже всі забулись), і обіцяв 40% зростання економіки за 5 років. Формально це давало імунітет до відставки на рік, але Зеленський захотів і прем’єр пішов за власним бажанням на початку березня 2020 року.
 • Прем’єр уряду №2 Зеленського є казкарем і не поступається попереднику – вже на початку квітня Шмигаль урочисто проголосив, що у травні уряд забезпечить 500 тисяч нових робочих місць. У теперішній програмі уряду про цю невиконану обіцянку ні слова.
 • Навіть фракція президента «Слуга народу» не захотіла підтримувати програму уряду, відправивши її на доопрацювання. Насправді це означає відхилення програми, але якби рішення ВР звучало саме так – уряд повинен був би піти у відставку.


Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Квітня 2020 року - 22:39
Щодо аномально високої смертності від коронавірусу в Україні

Співвідношення померли/одужали:

Китай  3333/77279 = 0,04

Росія 63/580 = 0,1

Іспанія 14555/48021 = 0,3

Польща 136/222 = 0,6

Україна 52/35 = 1,49

 • Україна стала єдиною країною Європи і однією з небагатьох у світі, де кількість померлих перевищує кількість тих, хто одужав. Українці помирають від коронавірусу у 37(!) разів частіше, ніж китайці і навіть у 15 разів частіше від росіян.
 • Настільки невтішна статистика може свідчити про велику кількість невиявлених захворювань на коронавірус, які діагностують вже після смерті. 
  Для такого стану речей може бути кілька причин:
 • Україна завезла більшість низькоякісних експрес-тестів, які фіксують захворювання вже після підйому температури, або після смерті, але не фіксують його на етапі зараження. Тому частина тих, хто одужав і заразив інших, не входить до статистики.
 • У Зеленського використовують порівняно низькі цифри заражень для піару, щоб рекламувати нібито ефективні дії влади, тим часом вірус поширюється приховано і ми дізнаємось про зараження вже після смерті людей.

Україна і далі злочинно мало проводить тестувань ПЛР. 
Так за останніми даними у нас протестовано лише 7205 людей – на рівні деяких африканських країн.

 • З регіонів надходить усе більше повідомлень про відмови у тестуванні, відсутність тестів у районах та швидкої допомоги, виявлення хвороби постфактум у людей, які дійшли до критичного стану або навіть померли. 
 • При цьому продовжують  діяти штучні обмеження на тих, кому можна робити тести: лише якщо людина була за кордоном чи контактувала із особами, які там були чи мають підтверджений діагноз.
 • Факти численних звернень про відмову у проведенні ПЛР-тестування на наявність Covid-19 були змушені визнати у МОЗ. Проте продовжують обмежувати підстави для забору аналізів «стандартом», критерії якого не враховують можливості зараження всередині країни.

Нещодавно з’явилося повідомлення засновниці одеського благодійного фонду «Корпорація монстрів» про десятки звернень від лікарів про пневмонії незрозумілої етіології, заборону робити тестування (ПЛР та експрес) згідно наказу №663 за відсутності у пацієнта епідеміологічного анамнезу та перебування в контактній країні, відсутність у лікарів-реаніматологів та іншого медичного персоналу необхідних засобів особистого захисту тощо.

 • Нехтуючи рекомендаціями ВООЗ влада свідомо блокує процес виявлення усіх можливих носіїв інфекції та провокує неконтрольоване її поширення країною. 
 • Штучне гальмування тестування людей унеможливлює ефективні заходи щодо стримування поширення хвороби шляхом ізоляції та профілактики її розповсюдження.
Текст скопійовано!