Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Вересня 2019 року - 13:44
ДБР свідомо хоче завадити працювати Порошенку?

Петро Порошенко ніколи не ховався від слідства, а перебуває за кордоном на саміті у Сопоті і про це відомо як слідчим, так і всій країні. Окрім того Порошенко дав вичерпні письмові покази по кожній справі.

 • Слідчі ДБР навмисно викликають його тоді, коли він не може прийти фізично (під час закордонних відряджень, або сесійних засідань).

Справа про передислокацію кораблів через Керченську протоку – це чистий проросійський реванш. Ганебно було спостерігати, як наших моряків, яких щойно звільнили з полону слідчі ДБР допитували, мов злочинців.

 • Таких справ у ДБР ще багато. Є справа про нібито злочинний наказ звільняти Донбас і по ній можуть викликати на допити наших захисників. Є справа про події в Одесі 2 травня, де українці зупинили захоплення влади російськими провокаторами та диверсантами, у якій на допит тягають А. Парубія.
 • Водночас ДБР відмовляється відкривати провадження проти Портнова за повідомлення завідомо неправдивої інформації про злочин.

Продовження розслідування справи про передислокацію кораблів ставить під сумнів питання чи визнають в Україні рішення Міжнародного морського трибуналу у Гамбурзі, який наказав Росії звільнити моряків і повернути кораблі?

 • Хто буде відповідати за втрату військового майна, якщо Росія посилаючись на позицію ДБР не поверне три захоплені кораблі ВМС України?
Справа громад
Глобальна Фейсбук
25 Вересня 2019 року - 15:02
Трубу прослуховувало НАБУ, що далі?

Записи (НАБУ) в кабінеті Труби можуть дати неспростовні докази корупції і замовності справ ДБР. Небезпечні розмови, викриття яких варто боятись директору ДБР:

 • Про суддю Павла Вовка, проти якого є розслідування НАБУ та ГПУ щодо тиску на Вищу кваліфікаційну комісію суддів;
 • Про дивну справу за заявами трьох суддів Окружного адмінсуду, які звернулись в ДБР із заявою про тиск на судову систему;
 • Про Андрія Портнова, який дивним чином знає наперед та розголошує всі слідчі дії ДБР.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
16 Вересня 2019 року - 9:52
ДБР звертається за правовою допомогою до РФ...

ДБР збирається звернутись за міжнародно-правовою допомогою до Росії у справі про так званий «злочинний» наказ передислокувати кораблі ВМС для захисту Маріуполя. Для подальшого розслідування цього провадження можуть допитувати звільнених українських моряків.

Ця кримінальна справа є абсурдною і мала б бути закрита одразу після рішення Міжнародного морського трибуналу у Гамбурзі. Розслідування про «незаконність» наказу взагалі ніби виправдовує Росію, яка не поспішає виконувати рішення трибуналу повністю – повернути кораблі і забезпечити вільне мореплавство Керченській протоці.

 • Особливо безглуздо  для ДБР звертатися до злочинця за правовою допомогою. Захоплення українських суден та українських моряків було кримінальним злочином. Такі рішення ДБР чітко показують, що ця справа проти Порошенка є політичним замовленням із Росії.

Такою ж справою на замовлення Росії є розслідування про наказ на контрнаступ в 2014 році завдяки якому було звільнено 2/3 Донбасу Характерно, що це провадження порушене за заявою депутата партії Віктора Медведчука.

 • Для цього розслідування до ДБР можуть викликати не лише Петра Порошенка, але й українських захисників, які проливаючи кров захистили Україну від окупантів.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Вересня 2019 року - 12:43
Реванш продовжує крокувати вперед

Такі дописи Портнова – яскраве підтвердження, що вони воюють не з Петром Порошенком, а з Україною.

Портнов не приховує радощів від наступу на Майдан, на патріотів, на Україну...

Але це ненадовго. Варто нагадати, що за Януковича бравий адвокат Портнов, який тоді був заступником голови АП, програв і втік до Росії.

Тепер він ходить в оточенні кількох охоронців і розуміє, що цього разу втекти може не встигнути.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
27 Серпня 2019 року - 16:39
СБУ і ДБР заблокувало введення сенсорної кнопки у ВР

Як тільки ВР упритул підійшла до тестування сенсорної кнопки - ДБР заблокувало цю роботу.

 • По-перше, - це означає, що нова більшість Зеленського у ВР не зацікавлена у персональному голосуванні і хоче зірвати введення персональних сенсорів.
 • По-друге, - це ще раз підтверджує, що ДБР не є незалежним слідчим органом, бо його використовують у політичній боротьбі як прислугу влади.

ДБР грубо зневажило незалежність законодавчої гілки влади. Депутати можуть бути недоторканними, або ні, але парламент має діяти незалежно завжди. Слідчі не мали права вриватись до будинку Верховної Ради і зупиняти підготовчу роботу, яка там проводилася.

 • Незважаючи на обрання нових депутатів, поки вони не склали присягу – діють повноваження старого складу і не слідчим ДБР вирішувати, що вони можуть, а чого не можуть робити.

Не можна виключати, що люди, які знаходилися в серці системи «Рада» могли там залишити апаратуру, що дозволить керувати результатами голосування віддалено. Можливо у Зеленського настільки не довіряють своїм депутатам, що вирішили підстрахуватись.

Справа громад
Глобальна
25 Липня 2019 року - 17:53
Порошенко сам прийшов на "допит" в ДБР

П’ятий президент спокійно прийшов на допит у ДБР, хоч це і порушувало його плани зустрітися із Куртом Волкером. Цікаво, що приблизно в той час, коли Порошенко давав коментарі ЗМІ на вході у ДБР, Роман Труба встиг заявити у соцмережі, що той не прийшов і навіть пригрозити силовим приводом.

 • Така істерична реакція директора ДБР може свідчити про відсутність доказів проти п’ятого президента, допит якого використовується як піар-привід.
 • Варто нагадати, що повістка Порошенку так і не була надіслана, а про допит першим заявив Андрій Портнов, що свідчить про витік інформації з ДБР.

ДБР поки відмовляється порушувати справу проти Портнова за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

 • Натомість порушені справи проти Прямого каналу, а в справі, де фігурує завод Кузня на Рибальському може бути арештоване майно П’ятого каналу, що орендує одне з приміщень заводу.

Справа проти Прямого каналу і відсутність аналогічної справи за фактом продажу Ньюсван і 112 каналу, свідчить про політичну упередженість ДБР і переслідування свободи слова.

 • Варто нагадати, що за 5 років президенства Порошенка не було порушено жодної кримінальної справи проти опозиційних каналів.
Текст скопійовано!