Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Вересня 2019 року - 13:48
Щодо заяви Джуліані про втручання у вибори в США

Твітер Джуліані: «Урок для тих, у кого є чесність. Не робіть звинувачення, ґрунтуючись на чистих чутках. Колись я не представив обвинувачення Україні в незаконному впливі на вибори 2016 року, але у мене були прямі свідки, відеокасети і компрометуючі документи, щоб це довести. Дивіться і чекайте!» 

Під час виборчої кампанії в США Сергій Лещенко активно критикував начальника штабу Трампа – політтехнолога Пола Манафорта. За заявою Лещенка про «амбарну книгу Партії регіонів» НАБУ порушило одну з перших кримінальних справ, яка так і не була доведена до суду.

  • Зрештою Лещенку вдалося добитися відставки Манафорта з штабу Трампа після чого український політик заявив у себе в блозі: «Амбарная книга Партии регионов спасла мир. Манафорт, кормившийся из рук Януковича, уходит с позором. Думаю после такого удара Трамп уже не оправится».
  • Пізніше з’явилася інформація, що «амбарна книга» була фальсифікована і справу тихенько засунули у довгий ящик. Директор НАБУ Артем Ситник, який разом з Сергієм Лещенком активно консультувалися з послом США Мері Йованович, наразі утримується від коментарів.

Україна не повинна втрачатися в американську внутрішню політику. Дозволяючи себе використати Сергій Лещенко і Артем Ситник підводять власну країну, тим більше, що моральних гальм, що притаманні американським політикам, у них немає.

  • Чим далі буде розвиватися скандал запущений необачною розмовою Зеленського з Трампом, тим гіршим ставатиме ставлення до України в США, де будуть витягувати все нові подробиці протистояння демократів і республіканців за допомогою українців.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Серпня 2019 року - 18:33
Дональд Трамп тимчасово заморозив військову допомогу

Трамп хотів це зробити з першого дня, але дипломатична активність Петра Порошенка та українських дипломатів у США, які забезпечили двопартійну підтримку України, політично не дозволяла цього зробити.

  • За перші 100 днів у Зеленського все пустили на самоплин. Не відчуваючи внутрішнього опору, під враженням переговорів з Путіним і планів повернути Росії до G-7, президент Трамп зробив те, що хотів зробити давно.

Формальна причина заморожування воєнної допомоги США є справді формальною. Левову частину цих 300 млн дол, які виділяє Конгрес, споживають американські поставники зброї та американські військові – інструктори та розвідники. Причина зупинки допомоги є виключно політичною.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
21 Серпня 2019 року - 18:49
Росію запрошують до відновлення G-8

Мовчання Зеленського не маскує, а поглиблює його зовнішньо-політичний провал. Повернення Росії у G-7 є ляпасом Україні і може стати передвісником скасування санкцій.

Новий президент не може здавати позиції завойовані за останні 5 років на міжнародному фронті не ним.

Заява Трампа про повернення Росії у G-8, переговори Макрона і Путіна та заяви таких німецьких політиків як Гернет Ерлер про шкідливість об’єднання питання Криму і Донбасу – все це ознаки втрати Україною ініціативи щодо свого майбутнього.

Якщо Зеленський не отямиться, нас можуть повернути у сферу інтересів Росії і Україна опиниться віч-на-віч з ворогом, втративши підтримку на Заході.

Текст скопійовано!