Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Квітня 2021 року - 21:06
Щодо покарання Тищенка поїздкою на Донбас
  • Покарання волонтерством показує реальне, а не деклароване ставлення депутатів Слуги народу до поїздок на Донбас і надання допомоги. Можливо більшість не подумала, коли голосувала (що взагалі для слуг звично), але той, хто запропонував це – принизив волонтерів, які допомагають за покликом душі і згідно власних поглядів.
  • У монобільшості вчергове продемонстрували подвійні стандарти. Вони категорично не готові визнавати помилок, ні власних, ні своїх колег. Якби Тищенка не спіймали, він був би героєм.
Щодо святкування Тищенка
  • Нардеп фракції “Слуга народу” Микола Тищенко, попри скандал з рестораном “Велюр” минулого року, знову вирішив начхати на правила карантину і влаштував пишну вечірку на честь Дня народження дружини Алли Барановської.
  • Назва ресторану Тищенка «Велюр» стала загальновідомою, коли він грубо проігнорував обмеження першого карантину продовживши його роботу. Тепер близький до президента депутат вдруге демонстративно порушив вимоги карантину.
  • Тищенко очолював штаб Слуги народу по Києву і розглядався один час як кандидат на мера столиці. Після зашквару з рестораном Тишенко пообіцяв, що директор закладу заплатить штраф, а сам Тищенко особисто буде готувати обіди для лікарів.
  • Не можна довіряти заявам слуг – вони легко вибачаються і потім знову йдуть на порушення. Випадок з Тищенком не унікальний – варто нагадати, що Зеленський став єдиним керівником держави в Європі, хто поїхав на Буковель кататися на лижах під час локдауну.
Текст скопійовано!