Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Листопада 2020 року - 21:30
Щодо довіри/недовіри до українських політиків
 • За балансом довіри/недовіри найгірше з українських політиків виглядає Михайло Саакашвілі, Віктор Медведчук та Юлія Тимошенко. 
 • Водночас баланс довіри/недовіри до п’ятого президента покращився, демонструючи позитивну динаміку:
  М. Саакашвілі – мінус 69,4%
  - В. Медведчук – мінус 60,9%
  - Ю. Тимошенко – мінус 60,7%
  - Д. Шмигаль – мінус 56,5%
  - А. Єрмак – мінус 51,6%
  - П. Порошенко – мінус 51,4%
 • Повернення довіри до Петра Порошенка відбувається на фоні падіння довіри до Володимира Зеленського, якому не довіряють 61,9, а довіряють лише 32,8%. Варто відзначити, що зовсім недавно на початку літа президенту довіряли близько половини опитаних.
 • Красномовним поясненням процесів докорінної зміни громадської думки є те, що тільки 17,5% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 65,5% — що події розвиваються в неправильному напрямі. Таке незадоволення громадян і призводить до втрати довіри.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Листопада 2020 року - 21:16
Щодо міфології про закриття лікарень.


Рік

Лікарень

Різниця

2008

28532009

2801

-52

2010

2763

-38

2013

2156

-607

2014

1793

Окупація

2015

1775

-18

2016

1743

-32

2017

1714

-29

2018

1671

-43

2019

1640

-31

За 2 роки Тимошенко

-90

За 4 роки Януковича

-607

За 5 років Порошенка

-153

 

 • За даними статистики МОЗу лікарні закривались постійно внаслідок не проведення реформи охорони здоров’я і проблем з бюджетним фінансуванням. Однак найбільша кількість лікарень закрилася за президентства Януковича його двома урядами – 607 лікарень, або в середньому 150 лікарень на рік.
 • На другому місці за кількістю закритих лікарень – уряд Тимошенко. За два роки вона закрила 90 лікарень, в середньому 45 лікарень на рік.
 • За 5 років Порошенка було закрито 153 лікарні, або 30 лікарень на рік. 
 • Однак треба пам’ятати, що лише Порошенко був президентом під час війни, коли велетенські кошти йшли на оборону. Водночас саме Порошенко наважився провести медичну реформу, яка, на жаль, не була завершена через обрання нового президента.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
8 Листопада 2020 року - 20:40
Щодо підтримки Батьківщиною проекту бюджету уряду Зеленського
 • Голосування за бюджет на 2021 рік свідчить про наявність в країні нової неформальної коаліції з депутатів Зеленського, Коломойського та Тимошенко.
 • У Слуг забракло власних голосів за бюджет. Цілком передбачувано Уряд Зеленського підтримала група Коломойського "За майбутнє". Але за бюджет проголосувала фракція "Батьківщина", яка видає із себе опозиційну.
 • Зміна позиції Юлії Тимошенко сталася після того, як її кабінет у Верховній Раді відвідав Кирило Тимошенко. Заява Юлі про те, що бюджет це економічне питання, можна розуміти як натяк на те, що позиція змінилася із меркантильних міркувань. 
 • Однак, політично це означає, що Тимошенко підтримала Уряд і Президента і стала однією з опор цієї влади. Вона втратила моральне право називатися опозицією. 
 • Оскільки Кирило Тимошенко від цього тижня в Офісі Президента є ще й куратором регіональної політики, очевидно, що в місцевих радах Батьківщина піде на союз зі Слугою, а її опозиційна риторика була обманом виборців.
 • Юлія Тимошенко - ветеран української політики. Вона в ній найдавніше, ніж будь-хто з представлених у парламенті сил. Вона починала ще з Лазаренком, і недарма кілька років тому Гройсман назвав її бабусею української корупції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Листопада 2020 року - 21:52
Щодо колосальних втрат бюджету від не оподаткування офшорних компаній
 • Законопроект №4065 прийнятий сьогодні за основу - вцілому пом’якшує норми одіозного закону 466 (1210), що дістав назву закону «про податковий терор». Однак він містить лобістську статтю, що дорого обійдеться державному бюджету України.
 • Мова про оподаткування прибутків фізичних осіб (резидентів України), які володіють офшорними компаніями з часткою власності більше 50% - такі компанії називаються «контрольованими іноземними компаніями».
 • Справа в тому, що закон №786 дозволив оподатковувати прибутки, отримані від ліквідації офшорних компаній, у 2020 році за нульовою ставкою. А законопроект 4065, проголосований сьогодні, продовжує цей пільговий безподатковий період ще на один рік.
 • Фактично сьогодні проголосовано лобістську норму через яку державний бюджет України не дорахується величезної суми податків – за оцінками економістів до 10 млрд доларів.
 • Політичний момент у тому, що інтереси власників офшорів, окрім депутатів Слуги народу та За майбутнє, своїм голосуванням захистили депутати Батьківщини та Голосу.
 • Де-факто сьогодні була проголосована так звана «нульова декларація», дискусії щодо якої точаться в Україні тривалий час. Одні наполягали на 5% разового податку, інші пропонували 10% під час амністії капіталів. І ось тепер питання остаточно вирішене – власники офшорів заплатять 0%!
 • Варто нагадати, що Юлія Тимошенко була головним критиком Петра Порошенка за те, що він зареєстрував недіючий офшор для продажу Рошену. Тепер її особисті інтереси взяли гору над політичною послідовністю і вона проголосувала за нульові податки у тому числі на власні офшори.
 • Голосування Слуги народу можна зрозуміти, адже переважна більшість компаній президента Зеленського була зареєстрована в офшорах. Після виборів він переписав власність на свого першого помічника Сергія Шефіра.
 • Альтернативний 4065-1, який підготувала Ніна Южаніна, не влаштував більшість саме через її відмову продовжувати пільговий період з нульовою ставкою оподаткування офшорів. Жоден депутат ЄС не проголосував за лобістський 4065.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
29 Вересня 2020 року - 23:15
Щодо розгляду у Конституційному суді закону про ринок землі
 • Тема ринку землі спекулятивно використовується "Батьківщиною" для виборчої кампанії. Про це свідчить дуже «вчасний» розгляд у Конституційному суді, якраз за місяць до голосування на місцевих виборах.
 • Рішення перенести розгляд є розумним. Найкраще розглядати це питання після 25 жовтня.
 • Юлія Тимошенко активно виступала ЗА ринок с/г землі, коли була прем'єром. Вона особисто підписала Меморандум з МВФ, де зобов'язалася утворити такий ринок землі в Україні. Тема необхідності ринку с/г землі була однієї з тем її виборчої кампанії 2009 року.
 • Закон про ринок землі введено в дію ще навесні цього року, але катастрофи не сталося – українську землю ніхто не скупив, адже закон вводиться в дію з 01.07.2021 р. Це найкраще доводить хибність істеричної пропаганди проти цього закону.
 • Загалом, після внесення правок Європейської солідарності він став законом про захист інтересів України. Тепер ми можемо рухатися або до цивілізованого світу, а не залишатися в компанії таких країн, як Північна Корея та Білорусь.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Серпня 2020 року - 17:37
Щодо співпраці Тимошенко і Медведчука
 • Зростання рейтингу Європейської солідарності серйозно турбує Росію та її політичних сателітів в Україні: ОПЗЖ Медведчука та Батьківщину Тимошенко. 
 • Аргументована критика Медведчука з боку ЄС  викликає «атаки знизу» від Тимошенко. Використовуються фейкові звинувачення та риторика російської пропаганди проти Петра Порошенка.
 • Тим часом співпраця Тимошенко і Медведчука триває роками й останнім часом лише посилилась:
  Сергій Лещенко викрив, що Медведчук зберігає частину своїх капіталів у маловідомому «Укрбудінвестбанку», що належить зятеві Тимошенко – Артуру Чечоткіну.
  - У парламенті фракція Тимошенко і фракція Медведчука спільно внесли подання до Конституційного суду про скасування анбалдінгу української ГТС, що вдарить по газовому контракту 2019 року. Зараз контракт про транзит газу вигідний для України, але якщо анбалдінг буде скасовано, від цього виграє РАО Газпром.
  - Тимошенко підтримує російські ініціативи і в переговорах по Донбасу. Одразу після заяви Д.Козака про невдоволення переговорами на рівні радників президентів, Тимошенко заявила про необхідність створити парламентську переговорну групу. Ця пропозиція співзвучна з позицією Медведчука, який пропонував міжпарламентський діалог раніше.
  - Тимошенко частий гість, фактично співведуча, на всіх телеканалах Медведчука: 112, ЗІК та Ньюсван. З’являється ЮВ і на 1+1, частина акцій якого належить дружині Медведчука.
 • Медведчук у 2009 році розробляв для Тимошенко проект нової Конституції України, про що розповідав в інтерв’ю Леонід Кравчук. Чи варто дивуватись, що партія Тимошенко відкидає об’єднання патріотичних українських сил, яке пропонує Європейська солідарність?
 • Саме Тимошенко своїм озлобленим протистоянням з Ющенком знищила перемогу Помаранчевої революції 2004 року.
 • Саме Тимошенко своїм виходом з парламентської коаліції призвела до відставки уряду Яценюка, який разом з Порошенком витягнув Україну з кризи, провівши через агресивну війну 2014-2015 рр.
Текст скопійовано!