Серед тих, хто визначився:
ЄС – 18,1%,
ОПЗЖ – 16,8%,
СН – 15,5%,
Батьківщина – 13,2%,
Сила і честь – 6,2%
- Вперше після виборів Європейська солідарність вийшла на перше місце рейтингу. При цьому за півтора роки її підтримка зросла більш як удвічі, адже на виборах у серпні 2019 року партія зібрала тільки 8% голосів.
- Головною причиною зростання ЄС за останні два тижні на 2,8% стала послідовна державницька позиція – виборці позитивно оцінили, що опозиційна партія відкрито підтримала рішення президента про відключення телеканалів Медведчука.
- Найбільший зріст демонструє Слуга народу +4,3% - до Зеленського повертаються виборці, розчаровані раніше його проросійськими депутатами такими як Бужанський, Шевченко, Дубинський.
- Це дозволило партії президента піднятися на третє місце, але ці здобутки будуть втрачені, якщо Зеленський не піде далі і не підтримає закон про колабораціонізм та закон про захист від інформаційної агресії Росії, які запропонувала ЄС.
- Варто відзначити, що за два тижні на 2% впала підтримка партійного проекту Ігоря Смешка, який опинився на межі проходження до ВР. А от проект Пінчука Голос, після чергової зміни голови фракції, до парламенту вже не прохідний.
- Ще нижче від Голосу – Українська стратегія Гройсмана. Такі партійні проекти не проходять до Ради, але ефективно відбирають частину голосів у Європейської солідарності.