Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Травня 2020 року - 22:38
Щодо інтерв’ю Гордона з Гіркіним та Поклонською
  • Це не журналістика – це інформаційна спецоперація  з отруєння українського інформаційного простору, яку здійснив Дмитро Гордон.
  • Його виправдання, що це скоординована зі спецслужбами операція – повна маячня. По-перше, це спростовано  заявою СБУ. По-друге, якщо Гордон таким чином збирав докази для Гааги – навіщо він виставляв ці інтерв’ю в ефір? А якщо виставляв  в ефір, то чому не зняв після того, як передав матеріали в Гаагу?
  • Якщо Гордон і далі наполягатиме, що працював по завданню спецслужб, то мабуть це спецслужби Росії, бо українська СБУ ніколи б не дозволила продовжувати цій токсичній інфекції отруювати інформаційний простір України.
  • Дмитро Гордон був начальником штабу генерала СБУ Ігоря Смешка. Чи це означає, що ідея інтерв’ю зі зрадницею Поклонською та вбивцею Гіркиним – ідея Смешка? Тим більше, що Смешко позитивно оцінює інтерв’ю з Гіркиним в інтерв’ю «Цензор»:

І.Смешко: «Дмитрия Гордона попросили об серии интервью с людьми, которые представляют интерес для международного правосудия в связи с аннексией Крыма, трагедией со сбитым самолетом рейса МН17 и войной на Донбасе. Это, вообщем -то, нормальная международная практика

Справа громад
Глобальна
15 Липня 2019 року - 20:10
Ідеї федералізму у програмі партії "Сила і честь"

Зареєстрована у ЦВК програма партії Ігоря Смешка, є лише частиною більш об'ємного документа, який секретаріат політичної сили розіслав своїм партійцям.

У великій програмі територіально-адміністративна реформа має завершитись заміною 25 областей на 12 земель організованих за принципом "історично-традиційних етнічних об'єднань".

  • Насправді в Україні не існує такої кількості етносів, які б не мали державних утворень і тому мали право на утворення «земель».

Програма "Сила і Честь" пропонує утворити Земельні збори у кожній з 12 земель і кожні з них повинні мати право ухвалювати закони.

  • Насправді така організація держави може скластись історично лише знизу, коли незалежні країни (штати, землі, королівства, республіки) об’єднуються навколо спільного федерального центру, але не навпаки.

Для того, щоб настільки нестійке утворення не розпалося на 12 окремих держав, У Смешка пропонують двопалатний парламент, де у верхній палаті буде представництво земель.

  • Така структура повністю скопійована з парламенту Російської Федерації. Невипадково саме Віктор Медведчук (кум Путіна) пропонував двопалатний парламент під час референдуму 2000 року і саме Медведчук рекомендував Смешка на посаду голови СБУ.

Зазвичай, захисники федерального устрою, посилаються на федеративну Німеччину, а не на федеративну Росію. Однак Німеччина вперше об'єдналася в 19 сторіччі з 30 окремих герцогств, князівств та королівств. Натомість Україні пропонують навпаки розпастись на 12 цілком окремих земель.

  • Програма партії Ігоря Смешка – перший випадок спроби обгрунтувати федералізацію в Україні. Небезпека в тому, що більшість виборців не поінформовані про плани "Сила і честь" і можуть обрати партію, що несе потенційну загрозу національній безпеці.

Ігор Смешко обгрунтовує російський міф про федералізацію України, який активно використовувався у гібридній війні. Саме тому Смешко активно атакує Петра Порошенка, якого найбільше ненавидять у Кремлі за організацію оборони України і перемоги на зовнішньо-політичному фронті.

Текст скопійовано!