Позиція Скинути теги

Щодо заяви ГУР про непричетність до викрадення Чауса
  • Було б дивним, якби наша розвідка зробила протилежну заяву. Тим більше, що операція провалена, раз про неї всі дізналися, встановили учасників і навіть зв’язок одного з них Юрія Коваленка – з академією, де готують військових розвідників.
  • Безумовно ситуацію з викриттям викрадення політично на повну використовують проросійські сили. Але те, що викрадачі підвели президента Молдови, яка добре ставилася до України, ще не означає, що це були росіяни.
  • Відомі прізвища викрадачів, перехоплені їхні переговори українською мовою, журналісти Слідство-інфо дізналися де вони навчалися і працюють. Ближче до правди версія журналіста Олега Єльцова, який повідомив про нараду в офісі президента, де було заплановане викрадення судді.
  • Судячи з непрофесійних дій це справді могли бути не працівники ГУР і веж тим більше це не можна вважати спецоперацією українських розвідників. Натомість такі дії підпадають під дію статті 146-1 Кримінального кодексу. Те, що провадження і досі не відкрите викликає підозри, що інформація Єльцова відповідає дійсності.
  • Якщо повірити заяві ГУР, що це росіяни, то треба припустити, що на російську розвідку працює навіть військовий аташе посольства України в Молдові, який вивозив Чауса у своєму авто.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
7 Квітня 2021 року - 21:48
Щодо затримання брата судді Вовка та його мільйонів
  • НАБУ обнаружило тайное хранилище наличных денег  главы Окружного админсуда Киева Павла Вовка - конфисковано более 5 миллионов долларов. Безопасность Вовка обеспечивал его брат - замначальника управления Службы внешней разведки Украины Юрий Зонтов! 3,7 миллиона долларов, 840 тысяч евро, 20 тысяч фунтов стерлингов, 230 тысяч гривен, 100 шекелей, а также коллекцию старинной  антикварной утвари изъяли
  • З такими грошима заступник начальника Служби зовнішньої розвідки міг цікавитись чим завгодно, крім служби. Чесному розвіднику, або судді такі суми не реально заробити за ціле життя.
  • Тепер зрозумілий ганебний провал українських розвідників у Кишиневі, яких викрали на викраденні судді Миколи Чауса – вони просто розучились проводити таємні спецоперації.
  • Неприпустимим є і сам факт використання розвідників для задоволення інтересів колишнього адвоката Чауса – Андрія Смірнова, який хоче позбутися компромату, бо мітить у крісло генерального прокурора.
  • Журналіст-розслідувач Олег Єльцов пише про нараду, що відбулася у Офісі президента під головуванням Андрія Єрмака. Його інтерес у цій справі – за допомогою викраденого Чауса дискредитувати ексначальника ГУР Василя Бурбу, який став одним з основних свідків зливу спецоперації затримання вагнерівців.
Текст скопійовано!