Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Вересня 2019 року - 18:42
Стане краще жити в Україні, окупація закінчиться?

В інтерв’ю УП Євген Головаха вчергове повторив міф, згідно якого мешканці окупованих територій самі попросяться до України через зростання рівня життя.

Це шкідливий міф, який не відповідає дійсності і має коріння у російській пропаганді.

Є багато прикладів у світі, коли одна нація розділена через окупацію або політично не поспішає об’єднуватися, незважаючи на те, що інша частина країни живе набагато краще.

 • Південна і Північна Корея. Південна Корея має у декілька разів вище рівень життя у порівняні з комуністичною Північчю, де люди потерпають від недоїдання. Однак північні корейці не просяться на Південь і проводять маніфестацій.
 • Окупована Туреччиною північна частина Кіпру живе значно скромніше своїх сусідів, що стали частиною ЄС. Однак присутність турецьких військових не сприяє народному рухові за об’єднання Кіпру.
 • Німецька демократична республіка, по суті окупована СРСР, мала нижче рівень життя, ніж німці у ФРН, але об’єднання стало можливим лише з дозволу Горбачову, коли Союз ослаб.

Якщо припустити свободу волі українців в ОРДЛО та Криму, які можуть «попроситися» до України, то неминуче слід припустити, що вони відділились самостійно, з власної волі, а не через окупантів з Росії.

 • Це найкращий доказ, що даний міф має приховане російське коріння, де намагаються нав’язати погляд, що в Україні відбувається громадянська війна.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Вересня 2019 року - 19:50
Щодо приєднання до НАТО замість нового меморандуму

Коментуючи ідеї у Зеленського про підписання якоїсь міжнародної угоди чи меморандуму, що нібито зможе гарантувати безпеку і відновлення територіальної цілісності України, Порошенко нагадав про обов’язок влади вести країну до НАТО. (блок утворений на підставі Вашингтонського договору 1949 р)

 • П. Порошенко: «Вашингтонський договір – це потужний, це безпековий ефективний діючий договір підписаний у 1949 році. І називається він НАТО. Підпишіть! Приєднайтесь! І не треба винаходити велосипед! Але для цього треба в грудні місяці, як ми і наголошували під час нашої кампанії в грудні місяці поїхати на саміт НАТО».

Як раніше повідомив Дмитро Кулеба, президент Зеленський не планує взяти участь у саміті НАТО 3-4.12.2019 р. Тож виникає враження, що нова міжнародна угода, яку вигадують у Зеленського, потрібна тільки для того, щоб забути про НАТО. Варто нагадати, що Петро Порошенко взяв участь в трьох самітах НАТО, які відбувалися в 2014-2018рр.:

 • 4-5.09.2014 Уельський саміт НАТО
 • 8-9.07.2016 Варшавський саміт НАТО
 • 11-12.07.2018 Брюссельський саміт НАТО

Петро Порошенко гостро розкритикував небажання Зеленського бути на саміті НАТО і отримати ПДЧ (програму дій членства).

 • П. Порошенко: «Завдання нашої політичної сили бути «сторожовою собакою», охороняти і зберігати європейську і євроатлантичну інтеграцію не лише розмовами, а конкретними справами. Кожен місяць, кожен тиждень ми маємо демонструвати досягнення країни в нашому європейському та євроатлантичному русі. Не пропозиціями вислати інструкторів НАТО з країни, не пропозицією що зараз нам розгортання співпраці з НАТО не на часі я того, щоб не дратувати Путіна. А позицією поступового чіткого запланованого руху вперед»

Про те, що у Зеленського тестують реакцію суспільства на відмову України від вступу до НАТО, - свідчить заява Ірини Верещук, яку активно підхопили в Росії. Не можна виключати, що відмова від НАТО є частиною таємних домовленостей Зеленського з Путіним.

 • І. Верещук: «Украина должна пересмотреть свой подход к отношениям с НАТО и отказаться от идеи вступить в альянс. По ее словам, Украину не ждут в НАТО.  Причину нежелания альянса связываться с Украиной Верещук видит в позиции России. В связи с этим она привела пример не являющейся членом альянса Финляндии, которому, по ее мнению, и должна последовать Украина. «Они, наверное, глубже интегрированы в НАТО, чем некоторые страны НАТО, например, Венгрия или Австрия (Австрия не является членом НАТО). Но они говорят: мы даже в конституцию это не будем записывать, нам не нужны проблемы с Россией».
Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Вересня 2019 року - 19:39
Починаються протести малого бізнесу?

Депутати від ЄС зареєстрували проект постанови про скасування голосування за дискримінаційні закони. До її розгляду – закони зупинено.

Закон є неприхованим тиском на малий та середній бізнес. Під благими намірами навести лад з великими компаніями, що використовують ФОП, у Зеленського наклали важкі зобов’язання на малих підприємців.

 • Щоденні звіти про облікування готівки доведеться формувати всім ФОПам 2, 3 та 4  групи. З 1 січня 2021 року всі вони повинні будуть мати і використовувати РРО.
 • Драконівськими є затверджені штрафи у випадку порушення закону, коли 100% вартості товару виплачується скаржнику (ст. 25 закону) і додатково накладається 150% штрафу. Такий кешбек не існує в жодній країні.

Закон переносить звітність і штрафи, які існують з 1995 року для класичних Електронно-касових апаратів на сучасні РРО на смартфонах. З технологічної точки зору це нонсенс, тому слід очікувати сум’яття і складного перехідного періоду.

 • З іншого боку відсутність паперового чеку створить проблеми для людей похилого віку. За цим законом на електронний чек можуть переходити усі, тож незабаром без паперового чеку покупці, які не мають смартфонів втратять можливість підтвердити свої покупки в супермаркеті.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:49
Законодавчі ініціативи

Щодо прийняття №1032 про прокуратуру

 • Скасовано Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів – реформу прокурорського самоврядування, яка була однією з умов надання безвізу для України.
 • Вилучено статті, які регламентують добір, кваліфікаційний іспит, спеціальну перевірку, проведення конкурсу для призначення на посаду прокурора – нова влада планує призначати своїх людей у прокуратуру поза конкурсом.
 • Порушена система балансів і противаг, яка була закладена в прокуратурі за останні 5 років;

Як за Януковича, повертається всевладдя Генерального прокурора.  Зеленський відтворює повністю керовану прокуратуру Пшонки – зручний інструмент для необ’єктивних розслідувань, де порушуються права підозрюваних і закон.  


Щодо закону №2035 про прозорість власності провайдерів телеканалів

Цей закон є спробою забрати собі "Зеонбуд", який монопольно поширює цифровий сигнал більшості телеканалів. Наразі підприємство зареєстроване на можливо підставних людей, а насправді контролюється Рінатом Ахметовим.

 • Переліцензування «Зеонбуду» змінить власника і передасть контроль Ігорю Коломойському. Але вчора був прийнятий законопроект №1050, яким взагалі скасовується ліцензування.

Контроль за «Зеонбудом» з боку Коломойського може призвести до відключення будь-якого телеканалу з надуманих причин і це навіть не буде вважатися цензурою, адже відключить ефір приватна структура.

 • Приймаючи №2035, ВР проігнорувала цілком зважений і чесний законопроект М. Княжицького №2072, що пропонує передати поширення сигналу в руки держави, яка зможе відкрито залучити іноземні інвестиції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:47
Конструктивна критика влади з боку ЄС

Незважаючи на опозиційність ЄС партія підтримує ті закони, які допомагають Україні наближатись до Євросоюзу та НАТО, продовжуючи реформи, започатковані за часів Порошенка.

ЄС і в майбутньому не збирається заперечувати будь-яку ініціативу влади, а буде аналізувати зміст. ЄС стоятиме на сторожі європейської перспективи, особливо виступаючи проти законів, які були зобов’язаннями України для отримання безвізу або Угоди про асоціацію.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Вересня 2019 року - 10:03
Заступниця голови Офісу президента звинуватила ветеранів у початку війни.

Заступниця голови Офісу президента Анна Коваленко звинуватила ветеранів-переселенців, які прийшли вимагати житло під будівлю ОП, у тому, що війна на Донбасі почалася через них. Ветерани-переселенці протягом декількох днів вимагають житло, яке їм має бути надане в рамках урядової програми (постанова КМУ №280).

Викликає подив чому президент Зеленський не оголосив догану Анні Коваленко?

Чи це означає, що Зеленський поділяє позицію своєї підлеглої і вважає, що саме ветерани, а не Росія, почали на Донбасі війну?

 • Звинувачення на адресу українських військових у розв’язанні війни – удар по міжнародній підтримці і довірі до нашої держави з боку західних союзників.

Особливо насторожує, що подібні звинувачення на адресу ветеранів прозвучали від експерта з питань оборони і безпеки, що може відображати реальне ставлення всього Офісу Президента до захисників і їхніх потреб.

 • Варто нагадати, що Зеленський уникає публічно називати Російську Федерацію агресором, Путіна - ворогом, а російські війська – окупаційними. 
Текст скопійовано!