Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:49
Законодавчі ініціативи

Щодо прийняття №1032 про прокуратуру

 • Скасовано Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів – реформу прокурорського самоврядування, яка була однією з умов надання безвізу для України.
 • Вилучено статті, які регламентують добір, кваліфікаційний іспит, спеціальну перевірку, проведення конкурсу для призначення на посаду прокурора – нова влада планує призначати своїх людей у прокуратуру поза конкурсом.
 • Порушена система балансів і противаг, яка була закладена в прокуратурі за останні 5 років;

Як за Януковича, повертається всевладдя Генерального прокурора.  Зеленський відтворює повністю керовану прокуратуру Пшонки – зручний інструмент для необ’єктивних розслідувань, де порушуються права підозрюваних і закон.  


Щодо закону №2035 про прозорість власності провайдерів телеканалів

Цей закон є спробою забрати собі "Зеонбуд", який монопольно поширює цифровий сигнал більшості телеканалів. Наразі підприємство зареєстроване на можливо підставних людей, а насправді контролюється Рінатом Ахметовим.

 • Переліцензування «Зеонбуду» змінить власника і передасть контроль Ігорю Коломойському. Але вчора був прийнятий законопроект №1050, яким взагалі скасовується ліцензування.

Контроль за «Зеонбудом» з боку Коломойського може призвести до відключення будь-якого телеканалу з надуманих причин і це навіть не буде вважатися цензурою, адже відключить ефір приватна структура.

 • Приймаючи №2035, ВР проігнорувала цілком зважений і чесний законопроект М. Княжицького №2072, що пропонує передати поширення сигналу в руки держави, яка зможе відкрито залучити іноземні інвестиції.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Вересня 2019 року - 17:47
Конструктивна критика влади з боку ЄС

Незважаючи на опозиційність ЄС партія підтримує ті закони, які допомагають Україні наближатись до Євросоюзу та НАТО, продовжуючи реформи, започатковані за часів Порошенка.

ЄС і в майбутньому не збирається заперечувати будь-яку ініціативу влади, а буде аналізувати зміст. ЄС стоятиме на сторожі європейської перспективи, особливо виступаючи проти законів, які були зобов’язаннями України для отримання безвізу або Угоди про асоціацію.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
18 Вересня 2019 року - 10:03
Заступниця голови Офісу президента звинуватила ветеранів у початку війни.

Заступниця голови Офісу президента Анна Коваленко звинуватила ветеранів-переселенців, які прийшли вимагати житло під будівлю ОП, у тому, що війна на Донбасі почалася через них. Ветерани-переселенці протягом декількох днів вимагають житло, яке їм має бути надане в рамках урядової програми (постанова КМУ №280).

Викликає подив чому президент Зеленський не оголосив догану Анні Коваленко?

Чи це означає, що Зеленський поділяє позицію своєї підлеглої і вважає, що саме ветерани, а не Росія, почали на Донбасі війну?

 • Звинувачення на адресу українських військових у розв’язанні війни – удар по міжнародній підтримці і довірі до нашої держави з боку західних союзників.

Особливо насторожує, що подібні звинувачення на адресу ветеранів прозвучали від експерта з питань оборони і безпеки, що може відображати реальне ставлення всього Офісу Президента до захисників і їхніх потреб.

 • Варто нагадати, що Зеленський уникає публічно називати Російську Федерацію агресором, Путіна - ворогом, а російські війська – окупаційними. 
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Вересня 2019 року - 12:29
Відставка ЦВК

ЦВК має бути рівновіддалена від політичних сил, тому там і присутні представники всіх партій – тепер цей принцип буде порушено, бо більшість ЦВК складуть висуванці Слуги народу.

 • ЦВК обирається на 7 років, спеціально щоб бути непідвладною політичній кон’юнктурі.

Те, що до ВРУ не запросили голову ЦВК – це політична розправа. Навіть засудженому до довічного ув’язнення в суді дають останнє слово.

 • Проти відставки ЦВК виступило громадянське суспільство: КВУ, ОПОРА та інші ГО.

Перед голосуванням Шуфрич признався, що ОПЗЖ ще у серпні вимагала повної заміни складу ЦВК – тепер зрозуміло, що президент Зеленський замінив ЦВК на замовлення Медведчука.

 • Можливо це є частиною компромісу з Путіним і пов’язане з місцевими виборами в ОРДЛО.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
12 Вересня 2019 року - 22:42
Арахамія образився на Ірину Геращенко

Рішення Регламентного комітету по Ірині Геращенко - це антидемократична розправа над опозиціонеркою за розумну та дошкульну критику влади. Тим часом депутатська недоторканність (навіть після прийняття закону) звільняє народних депутатів від відповідальності за політичну діяльність та голосування.

 • Поведінка монобільшості тим більше є лицемірною, що сам Зеленський під час виборчої кампанії використовував назву «зелені чоловічки» по відношенню до своїх соратників.

Переслідування опозиції за політичну діяльність, вигадані кримінальні провадження за неіснуючі злочини проти Петра Порошенка – все це може призвести до різко негативної оцінки Європи і скасування безвізового режиму.

 • Не можна виключати, що скасування безвізу і є головною метою соратників Зеленський у їхній політиці підігрування Москві.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Вересня 2019 року - 17:16
Закон про конфіскацію незаконних активів 1031

Закон має зворотну силу і стосується активів набутих протягом 4 років до введення в дію закону, тобто період 2015-2019 рр., що визначено у статті 290 Закону.

 • Такий підхід є вибірковим, адже виводить з-під дії закону чиновників режиму Януковича, звинувачених у страхітливій масштабній корупції.

Позов на конфіскацію майна є можливим, якщо різниця між законними доходами та вартість активів перевищує 500 неоподаткованих мінімумів. Станом на 2019 рік це 1 003 500 грн.

 • Чому виведено з-під конфіскації тих, хто вкрав менше? Адже будь-яке перевищення вартості активів понад законні доходи є ознакою корупції. Тобто якщо перевищити тільки на 1 000 000, то це можна робити?

Закон про конфіскацію незаконних активів виводить з-під кримінальної відповідальності тих, щодо кого він застосований. Це точно посилення боротьби з корупцією чи це амністія для казнокрадів. Частина активів буде конфіскована, а інші добре заховані активи збережені.

Текст скопійовано!