Позиція Скинути теги

Щодо підготовки фальсифікацій на місцевих виборах
 • Влада Зеленського вже не приховує, що готується до масштабних фальсифікацій на місцевих виборах 25 жовтня. Причина дуже проста – так звана «правляча партія» стрімко втрачає рейтинг, в той час як команда «Європейської Солідарності» збільшує підтримку громадян.
 • Такий розклад сил лякає Зеленського, який вирішив скористатись методами Лукашенка: скасувати вибори, як на Донбасі, не допускати до реєстрації опозиційних кандидатів, а на їхнє місце реєструвати «клонів» популярних мерів, зокрема як в Умані!
 • Вже використовують банальний адміністративний тиск на кандидатів: в Сумах кандидата від ЄС полковника Валерія Ісмаїлова влада Зеленського спробувала незаконно звільнити з посади наступного ж дня після його представлення в команді «Європейської Солідарності».
 • Для спотворення результатів виборів на місцях в хід пішли продажі місць в комісіях ТВК. Співучасниками фальсифікації виборів стали партії, які продають свої місцеві осередки владі та олігархам. Зокрема «Голос» на Дніпропетровщині, про яку пише мер Дніпра Борис Філатов, за його словами продав виборчу кампанію в місті Коломойському.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 21:10
Щодо оголошення підозри Олександру Юрченку
 • Так працює незалежний Вищий антикорупційний суд та НАБУ, що були створені за Порошенка.

Приємно, що під тиском суспільства та опозиції, на четвертий день подання НАБУ до генпрокурора було підписане.

 • З Олександром Юрченком, якого Зеленський привів до ВР, тепер розбираються слідчі, але як бути з іншими корупційними справами, які порушувались, або навіть не відкривалися проти представників влади? 
 • Насправді Зеленський не демонструє політичної волі для боротьби з корупцією:18.10.2019 ЗМІ оп
  - ублікували листування "слуги народу" нардепа В'ячеслава Медяника щодо того, як "вирішити" питання з прокуратурою. Справу не порушено.
  - 24.10.2019 НАБУ і САП відкрила провадження за фактом можливого отримання 11 депутатами СН хабарів від Антона Яценка. Підозра не вручалася. Справу закрито. 
  - 20.11.2019 НАБУ розпочало досудове розслідування стосовно депутатів від фракції «Слуга народу», яких обвинувачують в імовірному отриманні “зарплат у конвертах”. Заява Анни Скороход. Справу не порушено.
  - 02.12.2019 САП відкрила справу через публікацію розмов нардепа від «Слуги народу» Юрія Корявченкова з поліцією Кривого Рогу. Повідомляється, що справу відкрили за ознаками пропозиції або обіцянки неправомірної вигоди посадовій особі. Частина 1 статті 369-2 ККУ. Розслідування доручили НАБУ. Підозра не вручалася. 
  - 04.12.2019 НАБУ зареєстровано кримінальне провадження щодо нардепа від "Слуги народу" Дмитра Холодова. Підставою стало розслідування "Схеми" про лобізм його тютюнового бізнесу. Частина 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 ККУ: закінченого замаху на вчинення злочину у вигляді зловживання владою або службовим становищем. Підозра не вручалася.
  - 12.12.2019 НАБУ почало розслідування щодо нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубінського. Мова йде про лобіювання поправки, після якої, тютюнова галузь різко скоротила виробництво, а бюджет недоотримав мільярдні надходження. Справа стосується також нардепів СН Олександра Юрченка та Дмитра Холодова. Підозра не вручалася. 
  - 22.12.2019 з розслідування журналістів Прямого каналу ОФШОРНИЙ ПРЕЗИДЕНТ: стало відомо як президент Зеленський уникає сплати податків в Україні. Справу не порушено.  
  - 08.01.2020 НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом можливих зловживань нардепа СН Андрія Геруса. НАБУ виконало рішення Вищого антикорупційного суду. З вимогою відкрити справу до суду звернувся адвокат екс-депутата Олега Ляшка. Підозра не вручалася.
  - 23.01.2020 «Слугу народу» Павла Павліша спіймали на переписці про «нахабний поділ бюджету» із заступником міністра охорони здоров'я Андрієм Семиволосом, який пише: «Тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить». Справу не порушена, а Семиволос і далі на посаді. 
  - 04.03.2020 Звільнений міністр фінансів Ігор Уманський в інтерв’ю LB відкрито звинуватив прем’єра Дениса Шмигаля і голову Податкової служби Сергія Верланова у кришуванні розкрадання ПДВ на 5 млрд грн за місяць. Справу не порушено.
  - 29.03.2020 - народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака домовляється про працевлаштування на певні посади в органах влади за винагороду. Порушена справа, але САП змінила кваліфікацію зі «зловживання впливом» на «шахрайство» і передала справу в поліцію. Підозра не вручалася.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 21:00
Щодо зростання підтримки Європейської солідарності.

- 21,5% проголосували б за партію «Слуга народу»,
- 17,8% – за партію «Європейська Солідарність»,
- 16,3% – за партію «Опозиційна платформа – За Життя»,
- 8,7% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,
- 6,3% – за Радикальну партію Олега Ляшка,

 • Європейська солідарність впевнено наздоганяє партію Зеленського Слуга народу, що продовжує падіння. З квітня по вересень ЄС набрала +2,6%, а Слуги втратили понад 11%.
 • Різниця на користь ЄС у порівняння з ОПЗЖ вже більша, ніж соціологічна похибка, що є принциповим для перемоги над проросійським проектом. 
 • Водночас зберігається серйозна небезпека лідерства однопартійців Медведчука у ряді міст Сходу та Півдня країни.
 • У другому ешелоні несподіваним стало зростання партії Олега Ляшка, що вперше долає 6% бар’єр і може бути присутньою у парламенті. Радикальна партія є основним електроальним конкурентом Батьківщини на ліво-центристському фланзі.
 • Наразі партія Тимошенко не демонструє зростання, або падіння, перебуваючи у стагнації.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 20:51
У парламенті де-факто коаліція Слуг і ОПЗЖ
 • Про це свідчить і нещодавнє голосування за членів конкурсної комісії по САП, яке викликало міжнародний скандал і обурення західних партнерів України.
 • П.Порошенко: «ОПЗЖ користується недосвідченістю та непрофесіоналізмом влади. Величезними фінансовими потоками, які заходять з Росії, на фінансування засобів масової інформації та розповсюдження фейкових новин». 
 • «Мають агентів і «кротів», що доводить «вагнерівська» справа, коли була злита операція блискуча наших спецслужб. Коли ми мали притягнути 33 вбивць, які зазіхнули на літак, де були десантники 25-ї бригади звідси, з Дніпра. А вони їх відпустили. І така влада вже сама собою є загрозою національній безпеці».
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Вересня 2020 року - 22:52
Щодо постанови № 4104 і загрози безвізу
 • Комісія для обрання голови САП сформована необ’єктивно і без врахування думки опозиції. Голосували спільно фракції СН, ОПЗЖ і олігархічні групи За майбутнє та Довіра. Можливо такою і є неофіційна широка парламентська коаліція.
 • Комісія сформована владою та олігархами ніколи не підбере чесних і непідкупних людей до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Це повна профанація ідеї – підбирати борців з корупцією будуть люди, яких обрали корупціонери.
 • Зеленський руйнує незалежність антикорупційної інфраструктури, що була створена Порошенком за підтримки Заходу. Будується репресивна машина, що буде пресувати бізнес, опонентів влади та конкурентів олігархів.
 • Варто нагадати, - посли G7 дуже прозоро натякнули, що проведення в комісію таких людей таким списком ставить хрест на безвізовому режимі з Європейським Союзом і на фінансовій підтримці країни.
 • А в Європарламенті прямо заявили, що такий підбір комісії для обрання голови САП ставить під загрозу безвіз і допомогу ЄС 1,5 млрд євро.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
17 Вересня 2020 року - 22:29
Щодо результатів опитування «Рейтинг»
 • Опитування проводилося на початку вересня 3-6 вересня соціологічною службою "Рейтинг".
 • Основні моменти, на яких варто загострити увагу:
  - Переважна більшість українців 68% вважають, що справи рухаються в неправильному напрямку.
  - Попри програму «Велика добудова» все більше людей  57% не задоволені президентом.
  - Зеленському довіряють 41%, що відчутно менше, ніж не довіряють - 53%
 • Моніторинг підтримки політиків свідчить, що рейтинг Зеленського, як і раніше перебуває у стрімкому піке. Не допомагають ні заяви, ні витрачання на вибори коштів коронавірусного фонду.
Кандидати

24-28 червня

15-20 липня

3-6 вересня

Динаміка

Зеленський

34,6%

30,2%

29%

-5,6%

Бойко

11,2%

14,4%

15,5%

4,3%

Порошенко

11,4%

13,7%

14%

2,6%

Тимошенко

7,2%

9,1%

9,3%

2,1%

 • Втім, соціологічна служба «Рейтинг» завжди компліментарно ставилась до влади. За даними інших соціологічних агентств обвал підтримки Зеленського є ще більш відчутним.
Текст скопійовано!