Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
15 Лютого 2021 року - 17:53
Щодо чергової атаки Зеленського на антикорупційні органи
 • В. Шабунін: «Сьогодні КМУ проголосував законопроєкт, яким звільняє чинного директора НАБУ. Запропонована процедура гарантує Зеленському обрання підконтрольного йому Директора. Конкурсна комісії: 3-х членів делегує РНБО, 6 - КМУ (з них 3 міжнародні експерти)».
 • За інформацією ЦПК, звільнення Ситника — особисте рішення Володимира Зеленського. Таким чином останній відреагував на початок розслідування щодо закупівлі вакцин від COVID-19.
 • При цьому НАБУ не міг уникнути прямої норми КПК (ст.214), яка зобов’язує НАБУ реєструвати провадження після отримання заяви про злочин. Тим більше, що заяву надіслало ДП “Медзакупівлі”.
 • Наслідки такої атаки можуть бути неприємними не лише для Зеленського, але й для країни:
  По-перше, на Ситника неможливо звалити провал вакцинації, яка ще не почалася, бо рішення про кримінальне провадження існує лише пару днів, а Зеленський ще півроку тому обіцяв, що Україна отримає вакцину однією з перших.
  - По-друге, на важливості боротьби з корупцією та на припиненні атак проти антикорупційних органів спеціально наголошував Європарламент у своїй резолюції про виконання угоди про асоціацію.
  - По-третє, перші офіційні контакти з адміністрацією Байдена засвідчили наскільки це важливо для відносин з США.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
2 Лютого 2021 року - 22:08
Щодо обіцянок Єрмака Джуліані

Телиженко, будучи близок к Джулиани, присутствовал во время разговоров юриста Трампа и Ермака. По его мнению, именно Ермак должен стать главным фигурантом американских санкций с учетом его попыток организовать встречу Зеленского с  Трампом в обмен на гарантии в расследовании дела "Бурисмы" и сына Байдена.

 • Керівник офісу президента Зеленського особисто втручався у вибори в США, надаючи гарантії розслідування справи «Бурісми» щодо сина Байдена.
 • Після такої заяви має бути або спростування, або відставка. Непрофесійні дії Зеленського у міжнародній політиці нагадують ведмедя у посудній лавці. Бажання догодити президенту Трампу у Зеленського та його підлеглих переходить всі межі.
 • Поза іншим обіцянки Єрмака свідчать про цілковитий контроль Банкової за ОГПУ і генпрокуроршою.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
13 Січня 2021 року - 21:33
Щодо запровадження санкцій США проти 5 колони Кремля
 • Запровадження персональних санкцій США проти громадян - представників проросійської п‘ятої колони в Україні, а також медіа-ресурсів - це чіткий сигнал Зеленському:
  По-перше, справжнім ворогом України і США є не Порошенко, проти якого весь 2020 рік Банкова та ГПУ під керівництвом Зеленського влаштовувала політичну травлю, а Москва, її п‘ята колона в Україні та проросійські ЗМІ.
  - По-друге, окремі представники партії Зеленського становлять небезпеку, як для України, так і для українсько-американських відносин. Тому Зеленському слід задуматися над очищенням своїх політичних лав від токсичних осіб і, головне, впливів, аби розраховувати на співпрацю з Вашингтоном.
  - По-третє, Зеленський має на практиці забезпечувати верховенство права і припинити цькування антикорупційних структур в Україні.
  -По-четверте, санкції США - це сигнал українській владі про те, що час жартів завершився.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Січня 2021 року - 21:27
Щодо непрофесійної поведінки Зеленського у зовнішній політиці
 • Днями Петро Порошенко привітав Ненсі Пелосі, 80-річну лідерку фракції демократів, яку втретє обрано спікером Конгресу (Палати представників) США. Тим часом як передають з Офісу президента – у Зеленського і досі не запросили можливість розмови з обраним президентом США Джозефом Байденом.
 • Проросійське лобі в оточенні Зеленського нав’язує йому тип поведінки більш притаманний для російських політиків, які не приховують своїх симпатій до Трампа.
 • У середу 6 січня на спільному засіданні Конгресу та Сенату США будуть пораховані та оголошені результати голосування 538 виборників. 20 січня за традицією відбудеться інавгурація обраного президента США.
 • За 60 днів після оголошення виборів не було навіть дзвінка до майбутнього офісу Джо Байдена з України. Таке затягування свідчить про непрофесійність Зеленського. Наприклад після обрання Дональда Трампа до Порошенко діяв значно швидше і став одним з перших з ким поговорив обраний тоді президент США.
 • Україна і так випала з фокусу уваги президента США через токсичність українського президента – про це попереджає ТК Костянтина Єлісеєва. Причина майже напевне у непродуманому рішенні відкрити кримінальні справи проти Джозефа Байдена, та створенні ТСК у ВР, що мала розслідувати записи розмов Байдена з Порошенком.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Грудня 2020 року - 20:39
Щодо інтерв’ю Зеленського The New York Times
 • Насамперед кидається в очі неетичний виклад інтерв’ю – версія слів Зеленського на сайті президента є більшою, ніж у самій газеті. Таким чином прес-служба Зеленського скористалася газетою The New York Times, приписавши їй слова з інтерв’ю, які не були опубліковані.
 • Можливо це перший випадок у практиці видання, коли настільки нахабно відбувається фальсифікація матеріалу газети та ще й на офіційній сторінці президента іншої країни.
 • Цікаво проаналізувати - які слова Зеленського його прес-служба дописала йому в інтерв’ю, а які вилучила:
  - Так на сайті ОПУ вирішили не розміщувати частину інтерв’ю, де у Зеленського розпитали по співпрацю з олігархом Коломойським. Олігархом, який привів Зеленського до влади і проти якого відбувається розслідування в США.
  - Натомість на сайті президента розміщено чергову згадку про попередника – президента Порошенка, причому інтерв’ю в США вийшло без слів про Порошенка.
 • Такий вибірковий підхід свідчить, що Зеленський соромиться питань про свій лобізм на користь олігарха Коломойського, усвідомлюючи, що це ненормально в цивілізованому світі.
 • Нав’язливі згадки про п’ятого президента свідчать про психологічну залежність і комплекс неповноцінності у Зеленського, який постійно порівнює себе з Порошенком і переживає, що порівняння не на його користь.
 • Цікаво було почути, що зізнання Зеленського американській газеті, що Україна втратила підтримку у світі. Нагадує зізнання у власній неспроможності. Водночас в Україні Зеленський таких зізнань не робить.
 • Є цілий блок, відсутній у NYT, але присутній на сайті президента - про Голівуд та Діснейленд. Зеленський продовжує літати у мріях про майбутнє в той час, коли в лікарнях люди продовжують задихатися через брак кисню.
 • Варто нагадати, що Зеленський любить давати обіцянки, про які потім забуває. Так 6 вересня він пообіцяв перетворити Харків на «Кремнієву долину», однак пройшло вже більше трьох місяців, а жодні підготовчі роботи для цього грандіозного проекту так і не зроблені.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
8 Грудня 2020 року - 21:45
Щодо ініціативи Порошенка залучити США до Нормандського формату

23 листопада 2020 р. Порошенко під час онлайн-виступу на Міжнародному Безпековому Форумі у Галіфаксі виступив за реформування механізму “права вето” у Раді Безпеки ООН та посилення Нормандського переговорного формату через залучення Сполучених Штатів Америки

 • Президент Обама не хотів особисто брати участь у «європейських» справах, де окрім того від був би одним з 5-ти голів держав. Тому розбиратись як зупинити війну в Україні тоді було призначено віце-президента Джозефа Байдена.
 • Президент Трамп продовжив практику уникання особистої участі в Нормандському форматі, але призначив спецпредставника Курта Волкера для контактів з учасниками Нормандського формату.
 • США завжди були неформально присутні у Нормандському форматі. Це не залежало президент від якої партії керує США, адже за Порошенка Україна користувалася двопартійною підтримкою.
 • Обрання президентом США Джозефа Байдена якісно змінює ситуацію і відкриває теоретичну можливість для участі США у Нормандському форматі безпосередньо. Якщо це станеться, США одразу стануть головним учасником цих переговорів і це розуміють в Росії та ЄС.
 • Петро Порошенко почав міжнародну дискусію, яка може призвести до посилення позицій України у Нормандському форматі, якщо президент Зеленський та його дипломати підхоплять обговорення та просування цієї тези.
 • Порошенко і далі займається зовнішньою політикою, використовуючи свій вплив та авторитет в інтересах України.
Текст скопійовано!