Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
30 Вересня 2019 року - 13:48
Щодо заяви Джуліані про втручання у вибори в США

Твітер Джуліані: «Урок для тих, у кого є чесність. Не робіть звинувачення, ґрунтуючись на чистих чутках. Колись я не представив обвинувачення Україні в незаконному впливі на вибори 2016 року, але у мене були прямі свідки, відеокасети і компрометуючі документи, щоб це довести. Дивіться і чекайте!» 

Під час виборчої кампанії в США Сергій Лещенко активно критикував начальника штабу Трампа – політтехнолога Пола Манафорта. За заявою Лещенка про «амбарну книгу Партії регіонів» НАБУ порушило одну з перших кримінальних справ, яка так і не була доведена до суду.

  • Зрештою Лещенку вдалося добитися відставки Манафорта з штабу Трампа після чого український політик заявив у себе в блозі: «Амбарная книга Партии регионов спасла мир. Манафорт, кормившийся из рук Януковича, уходит с позором. Думаю после такого удара Трамп уже не оправится».
  • Пізніше з’явилася інформація, що «амбарна книга» була фальсифікована і справу тихенько засунули у довгий ящик. Директор НАБУ Артем Ситник, який разом з Сергієм Лещенком активно консультувалися з послом США Мері Йованович, наразі утримується від коментарів.

Україна не повинна втрачатися в американську внутрішню політику. Дозволяючи себе використати Сергій Лещенко і Артем Ситник підводять власну країну, тим більше, що моральних гальм, що притаманні американським політикам, у них немає.

  • Чим далі буде розвиватися скандал запущений необачною розмовою Зеленського з Трампом, тим гіршим ставатиме ставлення до України в США, де будуть витягувати все нові подробиці протистояння демократів і республіканців за допомогою українців.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
26 Вересня 2019 року - 18:37
Зеленський руйнує двопартійну підтримку України в США

За Порошенка Україна мала підтримку обох партій в США, що була вибудована завдяки дипломатичному таланту Порошенка та українських дипломатів. Неодноразово така підтримка рятувала Україну і приносила чималі проблеми Росії.

  • Тепер з республіканцями гарантовано зіпсуті відносини через імпічмент Трампу, процедура якого розпочинається після телефонної розмови з Зеленським.
  • З демократами ситуація ще гірша, бо Зеленський у відповідь на розповідь Трампа про сина Байдена (кандидата від демократів), раптом почав говорити, що новий генпрокурор України на 100% його людина, що можна витлумачити як згоду відновити розслідування.

Зовнішня політика – одна з основних сфер відповідальності президента. Те, що відбувається можна назвати провалом України на зовнішньо-політичному фронті внаслідок непрофесійності і недалекоглядності Зеленського.

  • Зеленський – бліда копія Порошенка. Наслідування Зеленським стилю виступу Порошенка в ООН (демонстрація артефактів з Донбасу) не може прикрити відсутності пропозицій. Міжнародна коаліція на підтримку України, дбайливо створена Порошенком, розвалюється у Зеленського в руках.
  • Європейська Солідарність єдина з українських партій закликала президента Зеленського зробити все, щоб зберегти двопартійну підтримку України в США, однак навряд чи він буде дослухатися до опозиції.

Але є і зовнішньо-політичні «перемоги» – вперше за останні 5 років міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров відкрито похвалив українського президента. Схоже в Москві йому взагалі аплодують за останні дії.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
23 Вересня 2019 року - 19:40
Щодо скандалу довкола розмови Трампа і Зеленського

За 5 років президентства Петра Порошенка жодного разу такої розмови не відбулося. У Порошенка були власні зв’язки серед обох партій в Конгресі.

Якби позиція президента Зеленського була послідовно державницькою, якби не він не посилав сигналів, що готовий поступитись – такої б розмови не було б.

Текст скопійовано!