Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Жовтня 2020 року - 22:24
Щодо заборони суду згадувати Медведчука у книзі про Стуса
 • Це цензура в незалежній Україні в 21 столітті. Так виглядає реванш «п’ятої колони». Голова ОПЗЖ воює з книгою, з історичною правдою, з Україною.
 • Ми добре пам’ятаємо, як завершується доля тих, хто намагається вести боротьбу з книжками. Тому треба єднати сили, щоб знищити «українських гнид», як казав Симон Петлюра.
 • Такого ще в історії Незалежної України не було, щоб під заборону потрапляли книги, особливо історичні, де є підтверджені факти. Це вже не просто реванш. Це повернення до часів похмурого совка.
 • Відродження Медведчука в українській політиці стало можливим після перемоги Зеленського на президентських виборах. За Порошенка Медведчук сидів тихо і не наважувався балотуватись зі своїм політичним проектом ні на парламентських в 2014, ні на місцевих в 2015 році.
 • Після приходу до влади Зеленського до ВР повернулась відверто проросійська сила ОПЗЖ Медведчука. А на місцевих 2020 року Качура вже заявив, що буде утворена коаліція ОПЗЖ та Слуг народу у місцевих радах ряду областей.
 • Раніше в інтерв’ю 1+1 Володимир Зеленський навіть погрожував Медведчуку розкриттям джерел фінансування з Росії, але то було на початку його повноважень, а наразі вони знайшли спільну мову і порозумілися.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Вересня 2020 року - 21:20
Щодо конфлікту інтересів Олександра Бабікова у ДБР
 • НАЗК нещодавно направило до Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради Дениса Монастирського листа. У ньому вказується на те, що заступник Директора Олександр Бабіков працює в умовах потенційного конфлікту інтересів, здійснюючи керівництво ДБР, яке займається розслідуванням справ Майдану.
 • На конфлікт інтересів Олександра Бабікова та Олександра Соколова вказували від перших інформацій про підготовку його призначення.
 • Бабіков, як колишній адвокат Януковича не може очолювати ДБР, що розслідує злочини на Майдані, адже Януковича звинувачено в розстрілах протестуючих.
 • Як виявилось інший заступник директора ДБР Олександр Соколов є родичем директорки Ірини Венедиктової, пов’язаним із нею через бізнес дружини і її свекруху.
 • Реакція ДБР не забарилася – на допит в ДБР викликано голову НАЗК, що безумовно є тиском у відповідь на об’єктивну позицію НАЗК. Втім, призначення нового виконувача обов’язків голови ДБР свідчить, що  кадрові зміни будуть.
 • Однак головна проблема в тому, що без проведення чесного конкурсу на посаду голови ДБР, цей орган і далі буде державним бюро репресій, а не розслідувань, бо ним керуватимуть у ручному режимі з Банкової.
 • Тільки тиском Банкової можна пояснити відкриття 58 кримінальних справ проти Порошенка, роботу якого як політика хочуть паралізувати біганиною по допитах.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
9 Вересня 2020 року - 22:24
Щодо просування російської агентури в органи влади
 • Головою концерну Укроборонпром готуються призначити Сергія Тихонова, екс-нардепа 3 скликання від ПСПУ Наталі Вітренко. Прогресивно-соціалістична партія тривалий час була найбільш відверто проросійською політичною силою, випереджуючи в цьому навіть комуністів.
 • Заступником генерального прокурора України призначено Максима Якубовського, юриста В. Медведчука й одного з активних діячів проросійської організації «Український вибір». Після 2014 року він заховався на одній з посад у військовій прокуратурі, звідки був звільнений за наполягання Юрія Луценка.
 • Юрій Бутусов пише, що таким чином в ОГПУ посилюється вплив Андрія Портнова, який пролобіював призначення Максима Якубовського, як і перед тим лобіював призначення Олега Татарова заступником голови Офісу президента.
 • Насичення органів влади проросійськими елементами відбувається за повної згоди президента Зеленського. Ситуаційний союз Зеленського-Медведчука (Портнова) фактично оформлюється на шкоду Україні у нас на очах.
 • Варто нагадати, що Укроборонпром вже визнав відсутність прибутку у першому кварталі 2020 року. Частина оборонних підприємств зупинились після обрання Зеленського. Виробництво вже прийнятої на озброєння ракети Нептун не фінансується. Державне оборонне замовлення на 2020 рік виконаним не буде
Справа громад
Глобальна Фейсбук
7 Липня 2020 року - 22:09
Щодо розгляду мовного закону в Конституційному суді
 • Закон про мови демократичний. Він не забороняє російську або інші мови у спілкуванні. Цей закон взагалі не регулює мови національних меншин.
 • У законі йдеться про те, що уряд зобов‘язаний прийняти у шестимісячний термін закон про мови нацменшин і корінних народів. Але уряд цього не зробив. Цей закон не про мови нацменшин, а про українську мову.
 • На етапі становлення держави державна мова має бути одна і це добре розумів Порошенко, за президентства якого відбувся справжній розвиток української мови.
 • Власне, це був єдиний період в житті  України, коли українську реально підтримала держава.
 • Під час боротьби за незалежність єдина державна мова є таким само об’єднуючим чинником, як і єдина Православна церква України.
 • Розгляд мовного закону в КС – це не просто реванш. Це спроба знову поділити країну за мовною ознакою, навмисне подразнення тематики мови. Зрештою, розпалювання міжнаціональної та міжмовної ворожнечі.
 • Характерно і показово, що це робить політична сила Медведчука, яка відкрито працює на Росію, як і дехто зі слуг.
 • Це маркер того, що в економіці все погано і скоро вибори – спекуляції на мові завжди з’являються перед виборами.
 • Насправді в Україні склався мовний консенсус, коли всі знають рідну і державну мови, а для більшості ці два поняття співпали. Цей мовний консенсус гарантує мовний суверенітет і державний суверенітет України.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Липня 2020 року - 9:23
«Нові обличчя» Зеленського: це 95 квартал плюс найбільш одіозні старі обличчя режиму Януковича
 • У кадровій політиці команда Зеленського відверто знущається зі свого виборця: одним з гасел Зеленського і його «Слуги народу» було приведення до влади «нових облич», усунення «політичних пенсіонерів». Але з кожним кадровим призначенням ми бачимо повернення у владу кадрів режиму Януковича, які не прийняли Євромайдан, яким була чужою Революція Гідності, симпатії яких були на боці «беркутів», що вбивали учасників протесту:
  - Посади в Кабміні у березні 2020 року Зеленський пропонував людям, які активно дерибанили бюджет при режимі Януковича. Зокрема, це стосується екс-міністра Іллі Ємця, який давно вже відомий схемами заробляння на пацієнтах і ліках. 
  - Першим заступником директора Державного бюро розслідувань було призначено Олександра Бабікова, колишнього адвоката В.Януковича.
  - Зеленський не приховує, що він пропонував посаду керівника Державної митної служби одному з ключових фігур режиму Януковича В. Хорошковському.
  - Також він підтвердив, що вів переговори щодо зайняття посади в Кабміні з Сергієм Тігіпком, колишнім керівником виборчого штабу  В.Януковича.
  - Кілька днів тому виконуючим обов’язки міністра освіти був призначений колишній чернігівський «регіонал» С.Шкарлет.
  - Вчора стало відомо, що на посаду керівника Департаменту інформаційної політики Офісу Президента призначено голову Держтелерадіо часів Януковича Олександра Курдиновича.
 • Очевидно, з такими підходами і місце голови Нацбанку може зайняти людина з старої обойми В.Януковича. 
Справа громад
Глобальна Фейсбук
22 Червня 2020 року - 21:50
Щодо інтерв’ю П. Путіна
 • Путін знову показав звіриний оскал російського імперіалізму – заявивши, що Крим російський, він повторивши казочку про волевиявлення на так званому референдумі 17 березня 2014 року. Щоправда він промовчав, що той референдум проходив в умовах окупації Криму під дулами російських автоматів.
 • Такими ж прогнозованими є результати виборів в ОРДЛО, якщо їх провести без виведення російських військ та роззброєння бойовиків.
 • Закон про референдум, який може змінювати території України, що його прийняла монобільшість, може бути використаний для узаконення відторгнення Криму від України. Адже в електроне голосування легко втрутитись, підробивши результат.
 • Путін не має сумніву, що президент Зеленський приїде в Москву. Ворог України не приховує симпатії до нового українського президента, вважаючи, що його капітуляція неминуча.
 • У Путіна є всі підстави так думати про Зеленського. За рік роботи Зеленський погодився підписати формулу Штайнмайєра, повернув Росії свідка МН-17 Володимира Цемаха, обміняв беркутівців-убивць майданівців, які тепер на волі в Росії, втратив ініціативу у зовнішній політиці щодо України.
 • Інтерв’ю вийшло у записі, тож Путін не випадково сказав, що президент України приїде – не можна виключати, що йдуть переговори про приїзд Зеленського до Москви на парад перемоги.
 • Докорінно інше ставлення до результатів Другої світової війни у Порошенка, якого нікому б і в голову не прийшло запрошувати до Москви. У своєму зверненні в пам’ять про початок війни між Третім Рейхом та СРСР Порошенко порівняв Путіна з Гітлером, оскільки обидва не визнавали кордонів у Європі і захоплювалися референдумами
Текст скопійовано!