Позиція Скинути теги

Справа громад
Глобальна Фейсбук
19 Травня 2020 року - 22:38
Щодо інтерв’ю Гордона з Гіркіним та Поклонською
 • Це не журналістика – це інформаційна спецоперація  з отруєння українського інформаційного простору, яку здійснив Дмитро Гордон.
 • Його виправдання, що це скоординована зі спецслужбами операція – повна маячня. По-перше, це спростовано  заявою СБУ. По-друге, якщо Гордон таким чином збирав докази для Гааги – навіщо він виставляв ці інтерв’ю в ефір? А якщо виставляв  в ефір, то чому не зняв після того, як передав матеріали в Гаагу?
 • Якщо Гордон і далі наполягатиме, що працював по завданню спецслужб, то мабуть це спецслужби Росії, бо українська СБУ ніколи б не дозволила продовжувати цій токсичній інфекції отруювати інформаційний простір України.
 • Дмитро Гордон був начальником штабу генерала СБУ Ігоря Смешка. Чи це означає, що ідея інтерв’ю зі зрадницею Поклонською та вбивцею Гіркиним – ідея Смешка? Тим більше, що Смешко позитивно оцінює інтерв’ю з Гіркиним в інтерв’ю «Цензор»:

І.Смешко: «Дмитрия Гордона попросили об серии интервью с людьми, которые представляют интерес для международного правосудия в связи с аннексией Крыма, трагедией со сбитым самолетом рейса МН17 и войной на Донбасе. Это, вообщем -то, нормальная международная практика

Справа громад
Глобальна Фейсбук
11 Квітня 2020 року - 12:07
Про звинувачення Тетяни Чорновол
 • Це реванш. У Зеленського переслідують не тих, хто вбивав майданівців, не тих, хто розстрілював мирних людей - переслідують учасників Революції гідності. Беркутівців-вбивць навпаки відпустили з-під суду в Росію.
 • Влада відволікає увагу від нездатності забезпечити навіть лікарів масками та засобами захисту.
 • Кримінальною справою влада намагається помститись Чорновол, яка є однією з активних опозиціонерок тепер. Саме вона розслідувала перебування Зеленського і Омані. Вона знімала дебаркадер Коломойського, де тепер живе Портнов. Вона знімала маєток Коломойського у Дніпрі.
 • Влада має зосередитись на боротьбі з коронавірусом, а не з політичними опонентами Януковича. Звісно якщо сьогоднішня влада відрізняє себе від режиму, що втік з країни у 2014 році
 • Чорновол – це лише початок. Якщо ми не засудимо політичні переслідування сьогодні, завтра вони почнуть пресувати всіх учасників Євромайдану.
 • Чорновол обшукував ДБР, яким де-факто керує колишній адвокат Януковича Олександр Бабіков. Варто нагадати, що це Чорновол перелізла паркан, щоб сказати, що вона думає і очі колишньому адвокату Януковича Бабікову, який тепер верховодить у ДБР
Справа громад
Глобальна Фейсбук
6 Березня 2020 року - 22:34
Розправа над Рябошапкою
 • "100% свого" генпрокурора Зеленський прагне поміняти на "200% свого", що буде виконувати всі накази, не задаючи питань.
 • Відставка ще одного соратника з часів виборчої кампанії підриває довіру до Зеленського серед його найближчого оточення. Олександр Данилюк, Андрій Богдан, Руслан Рябошапка стали розмінною монетою людини, яку вони привели в президенти.
 • Це означає, що така ж доля чекає і їх наступників, а в широкому розумінні і всіх виборців Зеленського, яких він також кидає зараз, не виконуючи передвибочих обіцянок.
 • Розправу над першим урядом Зеленського можна вважати перемогою олігархів над «новими обличчями», з якими у Зеленського асоціювався західний вектор розвитку. 
 • Також виграли і проросійські сили в Україні. Кампанія проти «соросят» повністю повторила прийоми російської пропаганди проти Джорджа Сороса.
 • За іронією долі багато з тих, кого тепер уЗеленського таврують «соросятами», ще рік тому були страшенно невдоволені Порошенком, який зустрічався з ними і враховував їхню думку. Тепер вони всі мовчать, бо у нового президента їх ігнорують повністю.

П. Порошенко: «Шабаш пропутінської "п’ятої колони", який був влаштований у Верховній Раді, вкотре доводить – Україну повертають в орбіту Росії, а Зеленський перетворюється на Януковича.»

Справа громад
Глобальна Фейсбук
4 Березня 2020 року - 21:22
Щодо люстрації і рішення ЄСПЛ
 • Розгляд питання люстрації у Конституційному суді недаремно відбувається за день до можливої відставки уряду, генпрокурора та антикорупційного прокурора.
 • Зеленський тисне на КС і все більше стає схожим на Януковича, відкриваючи дорогу до влади колишнім регіоналам.
 • Це -  яскраве свідчення реваншу. Після скасування люстрації ніщо не перешкодить призначенню генпрокурором навіть А.Портнова, який давно атакує Рябошапку, сподіваючись на цю посаду.
 • Пояснення міністра юстиції свідчить не про зміну закону, як це пропонує ЄСПЛ, а створення свого роду комісії для реабілітації люстрованих та відновлення їхніх прав.
 • Якби Зеленський хотів змінити закон за порадами ЄСПЛ, до ВР було б внесено зміни до закону про очищення влади. Натомість цей закон хочуть скасувати повністю і вносять подання до Конституційного суду.
 • Українці не підтримують відновлення порядків Януковича хоча б тому, що це був найкорумпованіший режим, який пограбував України на десятки мільярдів доларів. 
 • Для того, щоб змінити владу Януковича на Євромайдані загинула Небесна сотня, а теперішня влада спровокувала загрозу реваншу.
Справа громад
Глобальна Фейсбук
5 Вересня 2019 року - 23:56
Щодо звільнення Цемаха

У складній для України ситуації в Євросоюзі, через звільнення Цемаха ми втрачаємо добрі відносини з Нідерландами

Україна програє двічі, бо без Цемаха у ролі головного звинуваченого отримати вирок проти Росії стає майже неможливим.

Це ознака змови Зеленського з Путіним – ключового свідка у справі МН-17 відпускають, даруючи безкарність Росії.

Справа громад
Глобальна Фейсбук
5 Вересня 2019 року - 23:54
Щодо підпалу авто Валерії Гонтаревої

Мовчання керівництва силових органів України: міністра МВС, генпрокурора, директора ДБР, голови СБУ може свідчити, що кримінальне переслідування екс-голови НБУ відбувається з їхнього відома.

Валерії Гонтаревій, за її словами, погрожував Ігор Коломойський. Як мінімум у таких випадках було б доречним почути його коментар. Оскільки цей олігарх не чужий для нового президента, виникає гнітюче враження, що Володимир Зеленський закриває очі на бандитські методи переслідування.

Наша країна стрімко повертається у 90-ті. Скоро бізнесменам треба буде шукати бандитську кришу. На зростання інвестицій за таких умов сподіватися марно.

Текст скопійовано!